Menu Zavrieť

Majstrovstvá Sveta MMA Mládeže v Abu Dhabi: DruhýDeň Priniesol Vzrušujúce Zápasy a Náročné Skúšky

Majstrovstvá Sveta MMA Mládeže v Abu Dhabi: Druhý Deň Priniesol Vzrušujúce Zápasy a Náročné Skúšky

Z Abu Dhabi, 21. júla 2023 – Majstrovstvá Sveta MMA Mládeže v Abu Dhabi pokračujú s neuveriteľnou intenzitou a vášňou. Tretí súťažný deň priniesol do hľadiska niekoľko nezabudnuteľných súbojov, ktoré vystihujú ducha a odhodlanie mladých športovcov.

V kategórii B sa predstavili slovenskí bojovníci, ktorí sa nezľakli náročnej konkurencie a dali do zápasov všetko. Adrián Křen z Gladiators Team Gym Partizánske, Miroslav Mlynček zo Sai Club Martin a Ivan Krošlák predviedli výnimočné výkony, pričom ich odhodlanie a úsilie sú obdivuhodné.

Adrián Křen, ktorý nastúpil vôbec prvýkrát na Majstrovstvá sveta, čelil výzve s neohrozenosťou. Jeho premiérny zápas proti Dariusovi Dekkerovi z Team South Africa sa síce nevyvinul podľa jeho očakávaní, no svoj druhý zápas zvládol majstrovsky, keď zdolal Etamara Yakutiho z Team ISR-MMAF. Tento triumf v jeho prvom zápase na Majstrovstvách sveta je dôkazom jeho odhodlania a odhodúcnosti. 

Ivan Krošlák bojoval so silným súperom Arayikom Sahakyanom z Team Armenia a Leonom Gallagherom z Team Ireland. Napriek tomu, že mu víťazstvo uniklo, jeho nasadenie a oddanosť boli neprehliadnuteľné.

Miroslav Mlynček sa postavil tvárou v tvár výzvam z Team Kazakhstan a Team Northern Ireland. Zápasy boli tesné a intenzívne, pričom Miroslav sa snažil dostať zo skupiny a získať cenné víťazstvá. Hoci mu tentoraz medaila nepriniesla šťastie, jeho odhodlanie a bojovný duch ho určite urobia silným súperom v budúcnosti.

Pre realizačný tím boli tieto súťažné dni naozajstnou záťažou. Behanie trénerov z jednej klietky do druhej, aby podporili svojich zverencov v ich bojoch, ukazuje obetavosť a oddanosť týchto trénerov voči svojim zápasníkom.

Zápasníci, tréneri a fanúšikovia majú stále čo očakávať v nasledujúcich dňoch súťaže, kde sa rozvinie ďalší záťažový test pre našich mladých bojovníkov. Ich odhodlanie a nasadenie sú príkladom pre všetkých a zanechávajú nezmazateľný odtlačok v histórii Slovenského MMA.

Ďakujeme všetkým bojovníkom za ich úsilie a odvahu, ako aj realizačnému tímu, fanúšikom a rodičom, ktorí stojí za týmito mladými športovcami a pomáhajú im dosiahnuť výnimočné výsledky.

Pre viac informácií kontaktujte:

Marek Herda, Ivan Krošlák  Email:info@mammal.sk

#MMAYouthWorlds #AbuDhabi2023 #SlovenskáReprezentácia #Bojovníci #MMAChampions #Odhodlanie #Výkony #TímováDuch #Súťaž