Menu Zavrieť

Debut Chaos Fight Night a MAMMAL  vyšiel na výbornú

Debut Chaos Fight Night a MAMMAL  vyšiel na výbornú

Krst ohňom majú za sebou borci z Chaosu Bratislava. Tí si tentoraz na plecia vzali aj organizátorské povinnosti a pripravili prvý ročník galavečera s názvom Chaos FightNight.

Podujatie, ktoré sa konalo v sobotu 15. októbra, bolo zároveň ďalším kolom ligy MAMMAL (32).Záštitu nad organizovaním tak prevzal Slovenský zväz MMA, vďaka ktorému sa v klietke ukázali aj mládežnícke a ženské talenty tohto športu.

Akcia sa stretla s kopou pozitívnych ohlasov. Priami účastníci aj diváci, ktorí akciu mohli sledovať cez PPV stream prostredníctvom mammaltv.com, boli svedkami nabitej štartovky, parádnych zápasov a vynikajúcej rodinnej atmosféry.

Výsledok spolupráce Chaos Bratislava a Slovenského zväzu MMA stál za to a priniesol vytúžené ovocie. Obidva celky spoločne o kus posunuli slovenské amatérske MMA smerom dopredu.

 

galeria fotiek: https://mammal.sk/galeria/

A ako Chaos FightNight hodnotia účastníci?

Kamil Cibinski, organizátor/Chaos Bratislava: „Prvý Chaos FightNight máme za sebou a môžem povedať, že sa podaril na plnej čiare. Výborná rodinná atmosféra, perfektný doping pre fanúšikov a, samozrejme, krásne zápasy. Top momentom večera bol hlavný zápas, v ktorom Kristián Nguyen vyhral v treťom kole ukážkovým K. O.“

Dorota Cibinska, spoluorganizátorka: „Chaos FightNight bol naším prvým podujatím a až na pár menších nedostatkov musím celé podujatie hodnotiť veľmi pozitívne. Úroveň organizácie bola na najvyššej možnej úrovni, veď som sa na nej podieľala. (smiech)Nechýbala neskutočná atmosféra, ktorú vytvorili nielen mužské, ale aj detské a ženské zápasy. Celé podujatie malo rodinný význam, objavili sa tam aj osoby, ktoré už súčasťou gymu nie sú, ale členmi #chaosfamily sú stále.

Vzhľadom na celú tú atmosféru a taký počet zúčastnených, s akým sme ani nerátali, dali zápasníci zo seba všetko. V každom jednom súboji sa okrem vysokej úrovne a chuti víťaziť ukázalo aj obrovské srdce a húževnatosť.Chcela by som zdôrazniť, že podujatie nebolo organizované z dôvodu zisku. Chceli sme hlavne všetkým mladým zápasníkom dať šancu zviditeľniť sa a pomôcť im na ceste k splneniu športových cieľov a snov. V dnešnej dobe, kedy na mladých ľudí čaká veľa pokušení, to vnímame ako dlhodobo správny smer. Nie je náhoda, že náš slogan znie #mytvorimebojovnikov.

Emócie a atmosféra, ktorú sa nám vďaka skvelým ľuďom podarilo vytvoriť, na dlho ostane v našej pamäti a určite budeme organizovať ďalšie akcie. Tým, ktorí sa nemôžu zúčastniť, ponúkame možnosť pozerať cez PPV.Veľmi ma potešila spätná väzba účastníkov, ktorých som ani nepoznala. Naozaj všetciodchádzali spokojní a potešilo ma aj to, že sa objavili sponzorské ponuky pre zápasníkov.“

Marek Herda, prezident Slovenský zväz MMA: „Kapacitne bol priestor zaplnený, ohlasy sú veľmi pozitívne. To nás utvrdilo, že aj naďalej budeme pokračovať týmto smerom. Náš úspešný projekt MAMMAL Kids naberá na obrátkach, a tak sme mohli vidieť aj krásne zápasy detí, ktoré ukázali technickú vyspelosť. Budeme radi, ak aj ostatné slovenské kluby vytvoria detské oddiely. Okrem MAMMAL Kids sme po prvýkrát predstavili aj dlhoočakávaný MAMMAL Pro, v ktorom bojovali Nguyen z Chaosu Bratislava a Boboyev zo Slávie Praha. Bol to vynikajúci súboj, v ktorom domáci zápasník zvíťazil nádherným K. O.

Dvojice: https://mammal.sk/clenovia/chaos-fight-night/

Na sociálnych sieťach bol najsledovanejší duel ťažkých váh, kde obaja mali na konte po jednom víťazstve. Vörös s Karasom predviedli bláznivý zápas, pričom v prvom kole na RNC vyhral Karas. Treba podotknúť, že trénoval v kempe Jirka Procházku, kde mu bol sparing partnerom, a aj u UFC zápasníka Chimaeva vo Švédsku. Skúsenosti boli na jeho strane, no Vörös ukázal  tvrdý výkon a zápas bol pre divákov veľmi atraktívny.

Vyzdvihol by som aj nový ženský objav – Lindu Veselú z Fight School Sparta Nitra. Tá mala premiéru na majstrovstvách Slovenska, kde knokautom vypla omnoho skúsenejšiu Bernadett Ďuranovú. Všetci boli preto zvedaví, ako dopadne jej druhý zápas, tentoraz proti komplexnej a skúsenej Silvii Ambrušovej. Na prekvapenie všetkých Veselá porazila Ambrušovú porazila na TKO. Zrodila sa tak nová hviezda slovenského ženského MMA. Budeme radi, keď bude v tomto športe pokračovať, pretože zväz prichádza s novým projektom MAMMAL Women. Vyzdvihol by som aj dve mladé zápasníčky – Ružovú a Erdélyiovú. Ich duel bol veľmi zaujímavý a po skončení sa navrhla odveta. Odvetný zápas sa dohodol aj po súboji Hájnik – Račák.“

Martin Žák, Panda FightClub Nitra: „Celá MAMMAL liga je kvalitne obsadená a Chaos FightNight to potvrdil. Videli sme veľa dobrých zápasov a zápasníkov. Event bol aj tentokrát vynikajúco zorganizovaný a náš klub si ho veľmi užil.“

Eva Borodáčová, Wolf PrideGym Žilina: „Chaos FightNight niesol zavádzajúci názov, keďže išlo o veľmi slušne zorganizované podujatie plné kvalitných fightov. Domáci si za svoj zvolili modrý roh, nakoľko nesie ich klubovú farbu. Mňa osobne najviac oslovil ženský zápas Erdélyiová – Ružová, v ktorom sa predstavili dve mladé dievčatá (17 a 16 rokov), no posekali sa ako skúsené zápasníčky. Najviac „hukotu” spôsobil zápas ťažkých váh Karas vs Vörös, kde mi publikum skoro spôsobilo prasknuté bubienky. A nejde nevypichnúť ani hlavný zápas večera Boboyev proti domácemu Nguyenovi, kde Kristián vyhral krásnym K. O. v 3. kole. Galavečer sa niesol vo výbornej domácej atmosfére, ktorú podtrhol fakt, že väčšina domácich borcov si ukoristila skalp súpera.“

 

video: Youtube kanál

Pavel Berky, FightingAcademy Veľký Krtíš: „V sobotu 15. októbra sme sa zúčastnili Chaos FightNight č.1.Vgyme Chaosu Bratislava sa za náš klub do klietky postavil šampión ligy MAMMAL za ročník2019/20 Ľubomír Račák proti Jakubovi Hájnikovi z Wolf PrideGym Žilina. Bol to súboj dvoch šampiónov, v ktorom Ľubo prehral na body, ale myslím si, že to nebolo kóšer rozhodnutie. Keďže to určitým spôsobom priznal aj tréner z WPG Žilina Tomáš „Bolo“ Meliš,tak navrhol odvetu, ktorá sa uskutoční 17. decembra na Noci Gladiátorov 8 vo Veľkom Krtíši.

Video záznam: 

CHAOS FIGHT NIGHT

Myslím si, že organizátori Kamil Cibinski s partnerkouDoris to zvládli na prvýkrát veľmi slušne. Dosť pomohla aj spolupráca s ligou MAMMAL a Slovenským zväzom MMA pod vedením Mareka Herdu. Zápasy boli kvalitné a celý večer panovala super atmosféra.Tešíme sa takýmto eventom a spoluprácam. Som rád, že máme kvalitných zápasníkov a môžeme sa na takýchto podujatiach predstaviť.“

 

Zdroj:

S MAMMALOM sa “BIŤ OPLATÍ”

WEB:           https://www.mammal.sk​​ https://mammal.sk/ppv​​

Instagram: https://www.instagram.com/mammal.sk/

Facebook:   https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

Youtube:     MAMMAL TV https://www.youtube.com/channel/UC-rskq39HXAKyOkv08FHFRQ

Tik Tok:      Mammal – Sovensky zvaz MMA

                     https://www.bojprotisikane.sk