Menu Zavrieť

2. kolo ligy MAMMAL za nami

Máme za sebou aj druhé kolo novej amatérskej MMA ligy MAMMAL, ktoré sa na rozdiel od toho prvého nekonalo v priestoroch gymu, ale v prostredí mestského Domu kultúry v Partizánskom 23.6.2018. Konalo sa v spolupráci s Gladiators Team Gym, ktorý vedie spoluzakladateľ ligy Marek Herda. Pri tejto príležitosti, by sme chceli poďakovať primátorovi mesta Partizánske pánovi PhDr. Božikovi, ktorý nám tieto priestory prenajal bez nároku na platbu.

Do druhého kola MAMMAL sa nám prihlásil neuveriteľný počet zápasníkov, ktorý ale nakoniec musel byť preriedený na konečný počet 32, čo znamená, že sme mali možnosť vidieť nádherných 16 zápasov. Druhé kolo sa nieslo v znamení chorôb a zranení na poslednú chvíľu. Nič to však nemenilo na fakte, že sme sa všetci sústredili a urobili všetko pre to, aby druhé kolo dopadlo minimálne tak dobre ako to prvé v Žiline.

Rozhodcovské trio sa nám mierne pozmenilo. V klietke sa nám síce opäť predstavili Roland Čambal a Ján Hudák, ale na mieste bodového ste mohli vidieť Jozefa Puchlého. Atmosféra Domu kultúry bola diametrálne odlišná od tej, ktorú sme mohli zažiť v žilinskom Wolf Pride Gyme a tak sa nielen diváci ale aj zápasníci mohli tešiť na novú úroveň zážitku z amatérskeho MMA.

ZAUJÍMAVOSTI DRUHÉHO KOLA:

  • V jedinom ženskom zápase druhého kola si to rozdali kolegyne z Gladiators Team Gym Partizánske
  • Najrýchlejšie ukončenie druhého kola MAMMAL prišlo v podaní Martina Sokola z Attack MMA Prievidza a to v čase 1:06
  • Goran Veskov dostáva pochvalu za prijatie zápasu tesne pred podujatím ( tzv. short notice ) so súperom tažším o 6 kilogramov
  • Najkrajším zápasom druhého kola MAMMAL bol Marča vs. Zámečník. Tento zápas by pokojne spĺňal kritériá kvality väčšiny slovenských promotérov.