PAY PER VIEW

Už túto sobotu 25.9.2021 odštartuje 4. ročník slovenskej amatérskej MMA ligy pod názvom MAMMAL.
Najväčšia amatérska MMA súťaž na Slovensku, ktorej zápasníci získali na majstrovstvách sveta najprestížnejšej svetovej organizácie IMMAF zlatú a bronzovú medailu, sa predstaví v Bratislavskom Kings Gyme, v jednom z najväčších klubov na Slovensku.

Liga MAMMAL už dala príležitosť veľkému množstvu zápasníkov, ktorých sme už mohli vidieť aj v Oktagone. Mená ako Igor Lukačovič, Nikoleta Domoráková či šampión Oktagon Výzvy Roman Paulus. Svoju premiéru si v MAMMAL odkrútil i Vlasto Čepo a mnoho ďalších zaujímavých zápasníkov. Premiérového kola štvrtého ročníka MAMMAL sa zúčastní 22 klubov so svojimi 89 zápasníkmi.

Kto bude ďalšou hviezdou slovenského amatérskeho MMA? Kto bude šampiónom a majstrom Slovenska? Kto si odnesie si opasok šampióna MAMMAL? To všetko sa dozvieme už počas štvrtej sezóny amatérskej ligy MAMMAL.

Sledujte naživo alebo prostrednictvom PPV špičkovú slovenskú amatérsku MMA ligu MAMMAL a podporte nové vychádzajúce hviezdy slovenského MMA. Konať sa bude už túto sobotu 25.9.2021 v Bratislavskom Kings Gyme. MAMMAL so svojim medzinárodným pôsobením pomáha slovenským MMA zápasníkom rásť a porovnávať sa i zo zahraničím. Stredoeurópsky priestor je liaheň talentovaných zápasníkov a možno už čoskoro niektorých z nich uvidíme v UFC. 
Celkom silnú účasť na amatérskej lige máme u našich najbližších susedov a navštevujú nás popredné české a maďarské kluby ako napríklad Monster Gym, Jayman Fighting System Ostrava, Jeetsam Gym Brno, Val Gym Praha, Budapest Top Team či Halmi Valetudo.

Nezabudnite, že zakúpením si PPV lístka podporíte nie len MAMMAL amatérsku ligu, ale aj rast každého mladého atléta, ktorý sa ligy zúčastní. Lístok si môžete kúpiť jednoducho kliknutím na cenu lístka nižšie.

Po vložení kódu Vám bude sprístupnený prenost MAMMAL 4. ROČNÍK - 23. KOLO // 25.9.2021
V prípade, že sa Vám nespustí prehrávanie, prosím refreshnite si stránku.

ZA ZMIENKU URČITE STOJA NASLEDOVNÉ ZÁPASY, KTORÉ SA JEDNODUCHO OPLATÍ VIDIEŤ!

Kristián Nguyen Chaos Bratislava vs Samir Smaali SFG Trnava
Tomáš Cigánik SFG Trnava vs Michal Garaj Kings Gym Bratislava
Radomír Chovan Dracula Gym Banská Bystrica vs Filip Linek SFG Trnava
Matej Valoušek Val Gym Praha vs Ján Šipoš OFA Bratislava
Dávid Zámečník SFG Trnava vs Milan Ulman Hanuman Gym Bratislava
Ivo Vadkerti Tomas Bilishish MA Nové Zámky vs Jószef Kochan Budapest Top Team

Mladé pušky
Erik Dang GB Pitbull Nitra vs Samuel Škoda FMD Malacky
Jakub Batfalský JMFS Ostrava vs Sándor Polik Budapest Top Team
Marek Zachar Sai Club Martin vs Szilvás Roderik Halmi Vale Tudo