PAY PER VIEW

Pozeraj ZADARMO !

Stačí sa zaregistrovať

Organizácia Titan Fight Night priniesla skvelý turnaj pod názvom TFN Talents Boj o Bratislavu
16.7.2021 a 17.7.2021 zažil skvelý turnaj Double Sport Bar okorenené skvelymi zápasmi.
Okrem MMA ste mohli sledovať sledovať zápasy v boxe aj thajskom boxe. Zápasové dvojice boli veľmi vyrovnané a všetkým ukázali perfektnú show ako v starovekom koloseu. Určite si prídu na svoje všetci fanúšikovia bojových športov.
Obe štartovky boli spravené tak, aby zabavili aj náročného diváka. Covidové opatrenia nás "vyhnali" do útulného privátneho klubu, kde sa divák bude cítiť ako keby bol priamo v klietke.

Piatkové podujate zo 16.7.2021 sa môže divák tešiť najmä na odvetné zápasy. Prvý z nich nadviazal na legendárnu prestrelku medzi stále sa zlepšujúcim Šimonom Bertovičom a Tomášom Cabajom podľa pravidiel MMA.
V ďaľšej odvete si to po 3 rokoch nevyriadených účtov strihli Žigmund Kurina so Štefanom Halušom v boxerskom dueli. Haluš poslal Kurinu dva krát do počitania, no nakoniec prehral. Aký bol tento krát výsledok?Nesmieme zabudnúť ani na súboj ťažkých váh medzi Bihárym alias "Citrónom", ktorý v poslednom zápase zdolal enfant terrible Ďuríka. Tento krát sa ale postavil proti bombardérovi z Krtíša, ktorého hnalo obecenstvo?
Zaregistruj sa a pozeraj

Po vložení kódu Vám bude sprístupnený prenost TFN TALENTS // 16.7.2021
V prípade, že sa Vám nespustí prehrávanie, prosím refreshnite si stránku.

Po dlhšej pauze sa nám predstavíil amiláčik publika Šimkovič. Vo fantastickom boxe, oku lahodiaci box pre diváka si Šimkovič s veľmi s lahkosťou boxujúcim Pellerom nakoniec poradil, avšak tento zápas proste musíš vidieť.
Najvačši ťahák sa uskutoční v postojárskom zápase podľa pravidiel K1 medzi neporazenými zápasníčkami Alexandrou Petre z Rakúska trénujúcou v Octagon Pro Gym a Rebecou Beličkovou z Fire Gym Banská Bystrica. Zápas európskej kvality.
Prišlo na lúčenie sa s kariérou po fantastickom zápase, ktorý ľudí zdvihal zo stoličiek. Chceš vedieť kto to bol? Zaregistruj sa a pozeraj

Po vložení kódu Vám bude sprístupnený prenost TFN TALENTS // 17.7.2021
V prípade, že sa Vám nespustí prehrávanie, prosím refreshnite si stránku.