Novinky

ŠTARTOVKA, 14.9.2019, MAMMAL 9, Komárno

ŠTARTOVKA 14.9.2019 

MAMMAL 9

WOLF FIGHT CLUB 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 KADETI: 

1) /-57/kg Erik Fratrič  ( OFA BA   )                                                                            ./-57/kg Jakub Peško ( Kenkyo Club Poprad ) 

2) /-57/kg Ľubomír Peško ( Kenkyo Club Poprad )                                                        ./-57/kg Adam Januš  ( Chaos Bratislava )

3) /-63/kg Michal Kopas  ( WPG Žilina )                                                                      ./-63/kg  Erik Nagy ( OFA BA )

4)/-63/kg  Filip Tichanský ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )   ./-63/kg  Mark Biháry ( Club MMA Modra ) 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JUNIORI:

5) /-57/kg  Martin Naszári  ( Club Bupadest Top Team  )                                         vs  /-57/kg  Roman Slíž ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )

6) /-67/kg Dávid Helt (WPG Žilina )                                                                         vs   /-67/kg Dominik Oláh ( Club Beast Gym Nitra )      

7) /-67/kg Patrik Kaschny ( Club Beast Gym Nitra )                                                   vs  /-67/kg Filip Bielik ( Club Titan Gym Bratislava ) 

8) /-75/kg Denis Bacigal ( Club MMA Modra )                                                            vs  /-75/kg Benjamin Jarjabek ( Club Budapest Top Team ) 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUŽI:

 

9) /-65,8/kg  Július Pelikán ( OFA Bratislava )                                                          vs /-65,8/kg Arnold Nagy ( Wolf Fight Club )                                                            

10)/-70,3/kg Dávid Vokel ( Club Beast Gym Nitra )                                                    vs  /-70,3/kg Tomáš Cabaj ( Chaos Gym Bratislava )

11) /-70,3/kg Denis Kurina ( Wolf Fight Club  )                                                         vs  /-70,3/kg Mário Mango ( Chaos Gym Bratislava ) 

12) /-70,3/kg Ladislav Matúš ( SFG Trnava )                                                             vs /-70,3/kg Patrik Berec ( Club Beast Gym Nitra ) 

13) /-70,3/kg Daniel Konyari ( Wolf Fight Club  )                                                       vs /-70,3/kg Daniel Turanský ( Club Titan Gym )

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

14) /-77,1/kg Filip Kováč ( RSC Nové Zámky )                                                           vs /-75/kg Martin Grulyó  juniori 

15) /-77,1/kg  Michal Duba ( OFA Bratislava )                                                            vs /-77,1/kg  Vladimír Štefanovič ( Club Animus Gym Šala )                                                        

16) /-77,1/kg Kevin Mihálik ( Chaos Gym Bratislava )                                                 vs /-77,1/kg  Jozef Cesnek ( WPG Žilina ) kadeti 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17) /-83,9/kg Pavel Jastrabík ( OFA Bratislava )                                                        vs /-83,9/kg Luboš Tiefenbach ( Club Wrestling Team Dunajplavba Bratislava )         

18) /-83,9/kg Ivan Vadkerti ( Club Tomáš Bilisish Martialarts )                                     vs /-83,9/kg Milan Kratochvíla ( Chaos Bratislava )

19) /-83,9/kg Ernest Matúš ( Chaos Bratislava )                                                         vs /-83,9/kg Anton Katrenčák ( Club Fight Gym Orava ) 

CUT:

20)/-83,9/kg Marek Šturek ( Club Fight Gym Orava )                                                  vs /-83,9/ kg Filip Linek ( Spartacus Fight Gym )

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

21) /-93/kg Rastislav Antol ( MMA Sabinov )                                                             vs  /-93/kg Mário Kolár ( Club Warrior Gym )       

22) /-93/kg  Karol Pomšár ( Club Eagles Fight Team )                                                vs /-93/kg Mário Lazok ( Club Berserkers team Lučenec )

23) /-93/kg  Martin Schwarz ( OFA Bratislava )                                                          vs /-93/kg Saumel Šebok ( Club Berserkers team Lučenec )

 

 

TITULOVÉ ZÁPASY PREHODENÉ NA KOMÁRNO 14.9.2019 

 
 

-83,9 kg         ŠAMPIÓN
1 Tomáš Votava Free Fight Detva  
2 Rastislav Levický Progressive GYM Martin  

 

 Náhradník:

 18) /-77,1/kg  Filip Linek ( SFG Trnava )