Novinky

Peter Farkaš a Wolf Fight Club v Komárne

Pred blížiacim sa kolom v Komárne sme vyspovedali Petra Farkaša, nech sa páči:

1) Kto je Peter Farkaš? 

Dobrý deň, som zakladateľ Wolf Fight Klubu v Komárne a už 25 rokov sa zaoberám  bojovými umeniami.

 

2) Ako vznikla spolupráca s ligou Mammal ? resp. ako si sa dozvedel o lige MAMMAL ? 

Sledujem slovenské MMA a hľadal som možnosti, aby moji žiaci z klubu si vedeli vyskúšať, tak som objavil MAMMAL. Viac rokov sa uz poznám s Marekom Herdom, kto je organizátorom ligy mammal, takže som ho kontaktoval. Dohodli sme sa, že budeme v budúcnosti spolupracovať.

 

3 ) Čo všetko Váš klub musí zabezpečiť ?

Organizácii som vedel poskytnúť profesionálne vybavený klub v Komárne, kde máme sedem a pol metrovú klietku a veľký priestor pre divákov 400 m 2.

 

4) Váš klub Wolf Fight Club, ktorý je v Komárne, bude už 2 x organizovať podujatie, ligové kolo, je to náročné?

Spoločná práca bola veľmi dobrá a prosperujúca, takže rozhodli sme sa, že naďalej budeme organizovať mma gala -Mammal. Som rád, že mladí športovci majú možnosť vyskúšať sa v klietke na domácej pôde.

 

5) Čo plánujete ako klub Wolf Fight Club do budúcnosti ?

Sme ešte stále mladý klub, a chcem aby nás spoznalo stále viac ľudí, a preto chcem zvýšiť popularitu klubu a na základe toho budeme organizovať mesačne BJJ a MMA semináre s najlepšími slovenskými športovcami.

 

7) Prajeme Vášmu klubu Wolf Fight Club v Komárne čo najviac členov a vidíme sa 14.9.2019 na ligovom kole. Čo by si chcel odkázať začínajúcim zápasníkom MMA?

Chcel by som odkázať na záver mladým športovcom, aby si uvedomili, že výsledky môžu mať až po tvrdej práci a po odhodlanosti.

 

Rozhovor: Peter Farkaš 

Autor:       Marek Herda

 

https://mammal.sk/galeria/galeria/59-mammal-6-galeria