Novinky

MENNÝ ZOZNAM MAMMAL 8 BRATISLAVA

Prosím pozrite si nasledovný menný zoznam. V prvej časti je zoznam zápasníkov, ktorí budú mať zápas 15.06.2019 v Bratislave, v OFA Gym. Prosím v prípade, že nemôžete prísť na zápas, prosím preukážte úctu organizátorom MAMMAL a svojmu súperovi a bezodkladne nám to nahláste. Kedy a kam sa dostaviť nájdete v popise udalosti, kliknite sem 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 KADETI: 

1) /-57/kg Jakub Peško  ( Club Fight Club Kenkyo Poprad )  - /-57/ kg Erik Nagy ( OFA Club Bratislava )

2) /-60/ kg Roman Slíž  ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )  vs Jaroslav Peško  ( Club Fight Club Kenkyo Poprad )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1) /-63/kg Filip Tichanský  ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )  - /-63/kg Lubomír Peško ( Club Fight Club Kenkyo Poprad )

2) /-63/kg Mark Biháry ( Club MMA Modra ) vs /- 63/ kg Lukáš Pastorek ( Club Hanuman Gym Hlohovec )

3) /-68/ kg Richard Martončík ( Chaos Gym Bratislava ) vs /-68/ kg Dávid Katánik ( Wolf Pride Gym Žilina ) 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JUNIORI:

1) /-67/kg Filip Brucháč ( OFA Club Bratislava ) vs /-67/ kg  Jakub Hájnik ( Wolf Pride Gym Žilina )

 

2) /-71/ kg Jozef Chmelár ( Club Fight Club Kenkyo Poprad ) vs /-71/ kg Denis Gondžala ( Club Tomas Bilishich Martial Arts Academy )

3) /-71/ kg Roman Paulus ( SFG Trnava ) vs /-71/kg Martin Sokol ( Attack MMA Prievidza )

4) /-75/ kg Patrik Benedig ( LCC Trenčín ) vs /-75/ kg Martin Vlačuška ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta ) 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MUŽI:

1) /-65,8/ kg Michal Zátorský ( OFA Club Bratislava ) vs Michal Buršák (Club Tomas Bilishich Martial Arts Academy )

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1) /-70,3/ kg Alex Vido ( Club Hanuman MMA Hlohovec ) vs /-70,3/ kg Armen Hakobyan ( OFA Club Bratislava )

2)  /-70,3/ kg Pavol Zábojník ( SFG Trnava )  vs Ján Šipoš ( OFA Club Bratislava )

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1) /-77,1/ kg Vladimír Štefanovič ( Club Animous Gym Šala ) vs Róbert Koky ( Club Tomas Bilishich Martial Arts Academy ) 

2) /-77,1/ kg Jozef Česnek ( Wolf Pride Gym Žilina ) vs  /-75/ kg Filip Linek ( SFG Trnava )

3) /-77,1/ kg Zoltán Szomolai ( Chaos Gym Bratislava ) vs /-77/ kg Michal Horínek ( SFG Trnava )

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1) /-83,9/ kg Enriko Koterba ( Chaos Gym Bratislava) vs /-83,9/kg Lubomír Tiefenbach ( Dunajplavba Bratislava )

2) /-83,9/ kg Ivan Vadkerti ( Club Tomas Bilishich Martial Arts Academy ) vs Enrico Horváth ( Club Hanuman MMA Hlohovec )

3) /-83,9/ kg  Michal Duba ( OFA Gym Bratislava ) vs Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava )

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) /-105/ kg Jozef Jaloviar ( OFA Gym Bratislava) vs Samuel Dutko ( Pit Gym Levoča ) 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ženy:

1) /-60/ kg Daniela Butkayová ( OFA Gym Bratislava ) vs /-57/ Kristína Sládeková ( OFA Gym Bratislava) 

  

 

TITULOVÉ ZÁPASY: 

 

 

 

-63 kg

 

 

 

    ŠAMPIÓN

1

Mário 

Brezovský

Wolf Pride Gym 

 

2

Martin 

Šoltýs

MMA Club Sabinov

 

 

 

JUNIORI:

-67 kg         ŠAMPIÓN
1 Jozef  Tkáč Free Fight Club Detva  
2 Kristián  Mráz Centurion MMA Spišská nová Ves  

 

 

-75 kg         ŠAMPIÓN
1 Vladimír Angelovič MMA Sabinov  
2 Damián Halamček Wolf Pride Gym  

 

 

MUŽI:

-65,8 kg         ŠAMPIÓN
1 Marek  Medovarský Chaos Gym Bratislava  
2 Patrik Hrubizna Centurion MMA  

 

-70,3 kg         ŠAMPIÓN
1 Igor  Lukačovič Laugaricio Combat Club  
2 Roman  Sekereš Free Fight Club Detva  

 

-77,1 kg         ŠAMPIÓN
1 Roman  Mrenka Wolf Pride Gym   
2 Tomáš Priadka Free Fight Detva  

 

 

 

-93 kg         ŠAMPIÓN
1 Filip  Kubiš Titan Gym Bratislava  

 

  

 

TITULOVÉ ZÁPASY PREHODENÉ NA KOMÁRNO 14.9.2019 

 

+63 kg          ŠAMPIÓN
1 Dávid Kataník Wolf Pride Gym  
2        

 

-71 kg         ŠAMPIÓN
1 Martin Sokol Attack MMA Prievidza  
2        

 

 

-83,9 kg         ŠAMPIÓN
1 Tomáš Votava Free Fight Detva  
2 Rastislav Levický Progressive GYM Martin  

 

 

-120,2 kg         ŠAMPIÓN
1 Pawel  Bak Goral Žiwiec MMA  
2 Samuel Dutko  Pit Gym Levoča  

 

 

KADETI: 

-57 kg

 

 

 

 ŠAMPIÓN

1

Michal

Kopas

Wolf Pride Gym Žilina 

 KOPAS 

2

Adam

Lehmden

Gladiators Team Gym Partizánske 

 

Tento zápas o titul vo váhovej kategórii 57 kg sa uskutočnil v Komárne, klikni tu. Víťazom tohto duelu sa stal Michal Kopas po 3 kolovej bitke, ktorú nad Adamom Lehmdenom nakoniec vyhral na body. Bol to nádherný zápas a tešíme sa na Bratislavu 15.6.2019.