Novinky

Štartovka Levoča! 4. kolo MAMMAL

header levoča mammal

A je to tu, konečne je hotová karta na štvrté kolo MAMMAL do Levoče. Musíme však zhodnotiť, že čoraz ťažšie sa nám robí matchmaking, a že do budúcnosti budeme asi musieť prejsť do iného spôsobu kombinovania jednotlivých dvojíc. Nič to ale nemení na tom, že táto štartovka je hotová a vy si tak môžete pozrieť s kým si porovnáte sily na najbližšom turnaji MAMMAL v Levoči.

UPOZORNENIE! Stále hľadáme súperov pre prihlásených zápasníkov nižšie! ( viď dole pod štartovkou )


V tejto štartovke sme pripravili aj malú zmenu a to v prvých dvanástich zápasoch. Keďže sa nám v daných váhových a vekových kategóriách prihlásili traja chalani a my by sme nikoho z nich nechceli nechať sedieť doma, rozhodli sme sa porovnať zápasníkov medzi sebou systémom každý s každým a preto bude prvých 12 zápasov vyzerať nasledovne!

KADETI: 1.kolo
1. /-57KG/ Michal Kopas ( Wolf Pride Gym ) vs. Peter Koky ( Pit Gym Levoča )
Aleš Kováč ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )

JUNIORI: 1.kolo
2. /-69KG CATCH/ Dominik Oláh ( Beast Gym Nitra ) vs. Jozef Tkáč ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
Kristián Mráz ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )

MUŽI: 1.kolo
3. /-65,8KG/ Michal Zátorský ( OFA Bratislava ) vs. Patrik Hrubizna ( Centurion MMA Spišská Nová Ves )
Dávid Vokel ( Beast Gym Nitra ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )
4. /-70,3KG/ Roman Kosztolányi ( Genkikan Nové Zámky ) vs. Roman Sekereš ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
Viktor Kubala ( Beast Gym Nitra ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )

KADETI: 2.kolo
5. /-57KG/ Aleš Kováč ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) vs. Peter Koky ( Pit Gym Levoča )
Michal Kopas ( Wolf Pride Gym ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )

JUNIORI: 2.kolo
6. /-69KG CATCH/ Kristián Mráz ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) vs. Jozef Tkáč ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
Dominik Oláh ( Beast Gym Nitra ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )

MUŽI: 2.kolo
7. /-65,8KG/ Dávid Vokel ( Beast Gym Nitra ) vs. Patrik Hrubizna ( Centurion MMA Spišská Nová Ves )
Michal Zátorský ( OFA Bratislava ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )
8. /-70,3KG/ Roman Kosztolányi ( Genkikan Nové Zámky ) vs. Roman Sekereš ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
Viktor Kubala ( Beast Gym Nitra ) - čaká na súpera v ďalšom kole, táto skupina ide podľa systému KSK ( každý s každým )

KADETI: 3.kolo
9. /-57KG/ Aleš Kováč ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) vs. Michal Kopas ( Wolf Pride Gym )

JUNIORI: 3.kolo
10. /-69KG CATCH/ Kristián Mráz ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) vs. Dominik Oláh ( Beast Gym Nitra )

MUŽI: 3.kolo
11. /-65,8KG/ Dávid Vokel ( Beast Gym Nitra ) vs. Michal Zátorský ( OFA Bratislava )
12. /-70,3KG/ Roman Kosztolányi ( Genkikan Nové Zámky ) vs. Viktor Kubala ( Beast Gym Nitra )

KADETI:
13. /+63KG/ Dávid Kataník ( Wolf Pride Gym ) vs. Martin Šoltýs ( ZAO MMA Prešov )

MUŽI:
14. /-77,1KG/ Matej Kotrády ( Centurion MMA Spišská Nová Ves ) vs. Peter Dutka ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
15. /-77,1KG/ Vladimír Štefanovič ( Animus Gym Šala ) vs. Pavel Kojtyla ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
16. /-77,1KG/ Jozef Zombek ( Pit Gym Levoča ) vs. Patrik Eibner ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
17. /-77,1KG/ Martin Chrašč ( Progressive MMA Martin ) vs. Tomáš Priadka ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
18. /-77,1KG/ Attila Garamszéghy ( Fortis Lučenec/Dracula Gym BB ) vs. Lukáš Kolompár ( Beast Gym Nitra )
19. /-83,9KG/ Peter Šoltés ( Pit Gym Levoča ) vs. Rastislav Levický ( Progressive MMA Martin )
20. /-83,9KG/ Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava ) vs. Tomáš Votava ( Fortis Lučenec, Free Fight Club Detva )
21. /-120KG/ Richard Kudry ( Beast Gym Nitra ) vs. Samuel Dutko ( Pit Gym Levoča )



HĽADÁME SÚPERA PRE:
KADETI:
/-42KG/ René Spišký ( Pit Gym Levoča )


KOMPLETNÉ INFO K ŠTVRTÉMU KOLU NÁJDEŠ TU: 4.KOLO MAMMAL INFORMÁCIE