Novinky

#PODPORUJEMMLADETALENTY - súťaž!

topfight

Súťaž a zároveň skvelý projekt #PODPORUJEMMLADETALENTY je tu!

Súťaž, ktorú sme pripravili spolu s www.topfight.sk slúži na to, aby sa mohlo amatérske prostredie MMA šíriť medzi ľudí a aby ste sa aj vy mohli zapojiť do podpory mladých MMA talentov na Slovensku. Primárne má za úlohu finančne podporiť ligu, aby sme časom mohli naplniť všetky naše sľuby a vízie o fungovaní amatérskej ligy MAMMAL. Symbolickým eurom sa aj vy môžete stať súčasťou úžasného projektu plného nových a mladých talentov.
Aby to nebolo len obyčajné žobranie o peniaze, ponúkol sa portál TOPFIGHT darovať 100 € poukážku na nákup na ich stránke pre víťaza súťaže.

V rámci testovania projektu bolo vyrobených 60 ks nálepok, ktorých predaj sme spustili počas tretieho kola MAMMAL v Trenčíne. Predaj sme obmedzili na 2ks nálepok na jednu osobu, aby sme dali šancu každému z vás na spravodlivú výhru. O tom, kto zvíťazí sa dozvieme už koncom budúceho týždňa.
Pravidlá súťaže: / súťaž je vytvorená pre platformu INSTAGRAM! /
1. NALEPIŤ NÁLEPKU ( niekam-hocikam, kreativitu necháme na každom z vás )
2. ODFOTOGRAFOVAŤ NÁLEPKU
3. PRIDAŤ TÚTO FOTKU S UMIESTNENÍM NÁLEPKY NA INSTAGRAM
4. DO POPISU FOTKY UMIESTNIŤ HASHTAG #PODPORUJEMMLADETALENTY ( pozor nesmieš sa pomýliť, inak ťa nenájdeme )
5. OZNAČIŤ NA FOTKE TOPFIGHT.SK ( @topfight.sk ) A OZNAČIŤ MAMMAL ( @mammal.sk )
6. SAMOZREJME SLEDOVAŤ MAMMAL AJ TOPFIGHT NA INSTAGRAME

* tí, ktorí si zakúpili dve nálepky pozor, počet srdiečok na fotkách sa nespočítava, vyhráva fotka s väčším počtom srdiečok ( lajkov )

Ten z vás, ktorý bude mať 11.11.2018 o 19:00 najviac srdiečok na svojej fotke a bude mať splnené všetky podmienky súťaže, vyhráva a dostane od TOPFIGHT.sk poukážku v hodnote 100€ na nákup z ich e-shopu.
Nezabudni, že aj ty svojou aktivitou a symbolickým JEDNÝM EUROM podporuješ rast ligy a lepšie prostredie pre zápasníkov.
Ďakujeme, že ste s nami. Ďakujeme, že ste MAMMAL!