Novinky

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Milí zápasníci a návštevníci webu. Často sa nás pýtate rôzne otázky, ktoré si vážime a tešíme sa z toho, že ich je toľko. Keďže je ale náš kolektív zatiaľ veľmi malý a všetko čo robíme, robíme vo voľnom čase, pripravili sme pre vás najčastejšie kladené otázky. Tieto otázky budú priebežne doplňované a preto vás žiadame aby ste túto rubriku z času na čas navštívili ešte pred tým ako sa nás na niečo spýtate.
POZNÁMKA: Keď už sa aj spýtate, tak prosíme pýtať sa len cez oficiálnu mailovú adresu registracia@mammal.sk pretože ak nám píšete whatsapp, instagram, facebook či viber, nedokážeme na všetky otázky efektívne odpovedať.

1) KDE NÁJDEM INFORMÁCIE O MAMMAL?
Všetky dostupné informácie nájdeš priamo na tejto webovej stránke, prípadne na INSTAGRAMe alebo FACEBOOKu.
2) NEVIEM NÁJSŤ NA VÁS E-MAIL
Email je zverejnený na všetkých komunikačných kanáloch a sociálnych sieťach. Všetky e-maily sú uvedené aj v sekcii KONTAKT tu na stránke MAMMAL.
3) AKÉ SÚ VÁHOVÉ KATEGÓRIE?
Váhové a vekové kategórie nájdete TU:
4 ) KEDY PREBIEHA VÁŽENIE?
Váženie prebieha vždy v deň turnaja. Tolerancia NAD vypísanú váhu je MAX 1 KG. V prípade že sa niektorí zo súperov nezmestí do tolerancie, zápas sa ruší bez výnimky.
5) AKÉ SÚ PRAVIDLÁ?
Pravidlá nájdeš TU:
6)ČO SI MÁM PRINIESŤ?
V prípade, že zápasíš za vekovú kategóriu JUNIOR/JUNIORKA, KADET/KADETKA je potrebné si priniesť potvrdenie od rodičov, že súhlasia s tým, aby si mal/mala zápas podla amatérskych pravidiel MMA na MAMMAL. Pre všetky vekové kategórie je potrebné priniesť potvrdenie od lekára o zdravotnej spôsobilosti zápasiť / NIE STARŠIE KO 6 MESIACOV /. V prípade, že ste takéto potvrdenie priniesli v predchádzajúcich kolách, nie je potrebné priniesť nové za predpokladu, že to pôvodné nie je staršie ako 6 mesiacov. Ďalej je potrebné si priniesť povinné chrániče a oblečenie, ktoré nájdete podrobne rozpísané v sekcii PRAVIDLÁ.
7) BUDÚ NA MIESTE RUKAVICE?
Áno, máme k dispozícii 2 páry rukavíc veľkostí S,M,L. K dispozícii máme aj chrániče holení a aj prilby. Ostatné povinné chrániče, ktoré nájdeš podrobne rozpísané v sekcii PRAVIDLÁ si musíš z hygienických dôvodov priniesť svoje.
8 ) KEDY MÁM PRÍSŤ?
Všetky informácie nájdeš vždy v sekcii KALENDÁR PODUJATÍ/ PRIPRAVOVANÉ PODUJATIA. Každé kolo môže mať iné inštrukcie v závislosti od podmienok priestorov, v ktorých sa jednotlivé kolá konajú. Všetky jednotlivé kolá sú zrozumiteľne a jasne popísané formou krátkej inštruktáže.
9) KEDY BUDE ŠTARTOVKA?
Štartovku sa snažíme zverejniť vždy najneskôr týždeň pred jednotlivými kolami MAMMAL. Samozrejme, sa štartovka následne upravuje v závislosti od zranení, či iných okolností. Aktuálnu štartovku nájdete vždy v sekcii NOVINKY.
10) VIEM SA PRIHLÁSIŤ NA ZÁPAS AJ KEĎ NIE SOM ZO SLOVENSKA?
MAMMAL je slovenská amatérska MMA liga, ktorá umožňuje štart aj zahraničnému zápasníkovi. Stačí sa prihlásiť TU:
11) VIEM SA PRIHLÁSIŤ AJ KEĎ MÁM ZA SEBOU ZÁPAS PODĽA PROFESIONÁLNYCH PRAVIDIEL?
NIE! Ak už máte za sebou zápas podľa profi pravidiel, nemôžete sa prihlásiť do amatérskej ligy.
12) VIEM SA PRIHLÁSIŤ AJ KEĎ NETRÉNUJEM V ŽIADNOM KLUBE?
Áno, nie je podmienkou trénovať v nejakom klube.