Novinky

RUBRIKA #THROWBACKFIGHT

Mnohí z vás si na Instagrame všimli sociálny pokus, ktorý sme nazvali #THROWBACKFIGHT. V podstate išlo o to, zistiť záujem o spoznanie jednotlivých zápasníkov, ktorí sa predstavili na našej lige. Zistili sme, že záujem je väčší ako sme očakávali a tak sme sa rozhodli túto rubriku rozbehnúť na plné obrátky.

Pointou tejto rubriky je vrátiť sa späť k súboju jednotlivého zápasníka, pár vetami zhrnúť jeho výkon a potenciál. Takisto je jej úlohou vyspovedať zápasníka, ako sa dostal k MMA, ako dlho ho robí, či aké sú jeho ciele v tomto športe. Pevne veríme, že takýmto spôsobom dokážeme fanúšikom ukázať charakter zápasníka, či ho dokonca odprezentovať prípadnému promotérovi, ktorý by o neho prejavil záujem do budúcna.

Z verejného hlasovania, ktoré prebehlo na internete sme zistili, že až 94% z vás, si rubriku #THROWBACKFIGHT obľúbilo a že si želáte, aby sme v nej pokračovali. Na znovuspustenie rubriky sa môžete tešiť hneď po skončení tretieho kola MAMMAL, ktoré sa uskutoční 29.9.2018 v Trenčíne.
Ak aj ty chceš sledovať výkony, spoznávať charakter alebo len tak sledovať dianie v MAMMAL, tak určite nezabudni dať follow na náš unikátny hashtag #THROWBACKFIGHT na Instagrame.