Novinky

SPOLUPRÁCA ORGANIZÁCIE TFN - Titan Fight Night A MAMMAL

SPOLUPRÁCA ORGANIZÁCIE TFN - Titan Fight Night  A MAMMAL

 

Projekt MAMMAL už v minulosti nadviazal na spoluprácu s organizácou PCF. Z dôvodu aj zmien na trhu, ako i rôznych obmedzení, MAMMAL - Slovenský zväz MMA  sa rozhodol znova oprášiť svoj projekt. MAMMAL je lídrom v amatérskom MMA a hybnou silou celého MMA na Slovensku.   MAMMAL sa  so začiatku spája s najsilnejšími hráčmi.

MAMMAL - Slovenský zväz sa rozhodol pre spoluprácu s organizáciou TITAN FIGHT NIGHT a podporiť ich projekt TFN Talents s tradičným Boj o Bratislavu.  Organizácia Titan Fight Night  je po Oktagone číslo 2 na trhu a sme radi, že môžeme spolupracovať s touto organizáciou.

Keďže zápasníci MAMMALu už bojovali i na podujatí TFN Talents Boj o Bratislavu , tak už  30.10.2021 budú súčasťou podujatia amatérski zápasníci MAMMALu a to v novom systéme. Výbornou novinkou je i skutočnosť, že tento krát bude podujatie vysielané na Oktagon TV. 

V spolupráci s organizáciou sme sa dohodli, že zápasníci budú mať do bodovacieho systému príslšné body, ktoré ich neeliminuje v boji o šampióna a majstra Slovenska. Tento model budeme skúsať prvý krát a už 31.10.2021 urobíme aj ligové kolo na tom istom mieste. V prípade, ak sa nám osvedčí, budeme v tomto systéme pokračovať. Snažíme sa o rozvoj Slovenského amatérskeho MMA, ale pre celé Slovensko, čo sa týka MMA sme prínosom z dôvodu, že 

CESTA BOJOVNÍKA, tak nadobúda NOVÝ ROZMER. Slovenské MMA je vzostupe a my sme tím lídrom.