Novinky

Výsledky 1 kolo 4 ročníka 2021/2022

Výsledky 1. kola LIGY – MAMMAL  25.9.2021 – Bratislava KINGS GYM

Celkovo 30 zápasov 10 x skončil zápas na body

  10 x TKO

  2 x KO

  6 x SUB

  2 x no contest resp. nenastúpenie súpera

 

Por.

Číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Lukáš Zumrík (2006)

Colloseum MMA

VS

Samuel Šuma (2008)

GTG Partizánske

U16

Win: Zumrík na body

 

 Akt. váha: 57,5Kg

Tréner: Hulla

 

Akt. váha: 64,2kg

Tréner:  Herda

Bez udery

Zumrík: 4 body

 

Kategória: U16 -59kg

 

 

Kategória: U14 -66kg

 

Hlava

Šuma: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

David Frančák (2005)

Progressive GYM

U16 FULL

Win: Mlynček TKO 3. kol

 

 Akt. váha: 55,0kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 52,0kg

Tréner: Miterpach

Helma

Mlynček: 5 bodov

 

Kategória: U16 -59kg

 

 

Kategória: U18 -52,2kg

0907 357 778

 

Frančák: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Adam Kanyó (2005)

Halmi Vale Tudo

VS

Matúš Harant (2005)

GTG Partizánske

U18

Win: Kanyo SUB 1. kolo

 

 Akt. váha: 65,5kg

Tréner:

 

 Akt. váha: 66,0kg

Tréner:  Herda

Helma

Kanyo: 5 bodov

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Harant: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Peter Rekszi (2004)

GB Pitbull Nitra

VS

Lajoš Makula (2006)

Halmi Vale Tudo

U16 FULL

Win: Makula TKO 1. kolo

 

 Akt. váha: 65,8kg

Tréner: Minár

 

 Akt. váha: 64,9kg

Tréner:

Helma

Makula: 5 bodov

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Kategória: U16 -66,0kg

 

 

Rekszi: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Jak. Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

U21

Win: Batfalský TKO 1. kolo

 

 Akt. váha: 66,5kg

Tréner:evčík

 

 Akt. váha: 66,3kg

Tréner: Muller

Bez helmy

Batfalský: 5 bodov

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Klein: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Erik Kozár (2005)

FA Veľký Krtíš

VS

Samuel Sido (2004)

SFG Trnava

U18

Win: Sido na body

 

 Akt. váha:76,2 kg

Tréner: Berky

 

 Akt. váha:77,1kg

Tréner: Hudák

Helma

Sido: 4 body

 

Kategória: U18 -77,1kg

 

 

Kategória: U18 -77,1kg

 

 

Kozár: 2 body

7.

Vincze Levente (2004)

Halmi Vale Tudo

VS

Šimon Brňo (2002)

Chaos gym BA

U18

Win: Levente na body

 

 Akt. váha:83,4 kg

Tréner:

 

 Akt. váha:84,0kg

Tréner: Cibinský

Helma

Levente: 4 body

 

Kategória: U18 -83,9kg

 

 

Kategória: U21 -83,9kg

 

 

Brňo: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Daniel Kováč (2005)

FA Veľký Krtíš

VS

Vladimír Lacko (2004)

Colloseum MMA

U18

Win: Lacko na body

 

 Akt. váha:70,1kg

Tréner: Berky

 

 Akt. váha: 69,6kg

Tréner: Hulla

Bez helmy

Lacko: 4 body

 

Kategória: U18 -70,3kg

 

 

Kategória: U18 -70,3kg

 

 

Kováč: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Roderik Szilvás (2003)

Halmi Vale Tudo

U21

Win: Szilvás SUB 1. kolo

 

 Akt. váha:61,7kg

Tréner: Ševčík

 

 Akt. váha:62,2kg

Tréner:

Bez Helmy

Szilvás: 5 bodov

 

Kategória: U21 -61,2

 

 

Kategória: U21 -61,2kg

 

 

Zachar: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Samo Škoda (2003) 

FD Malacky

VS

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

U21

Win: Dang na body

 

 Akt. váha:61,5kg

Tréner: Strelecký

 

 Akt. váha:61,8kg

Tréner: Minár

Bez helmy

Dang: 4 body

 

Kategória: U21 -61,2

 

 

Kategória: U21 -61,2

 

 

Škoda: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Dominik Jelínek (2003) 

Ragnar gym Ostrava

VS

Rostislav Vlček (2002)

JMFS Ostrava

U21

Win: Vlček SUB 2. kolo

 

 Akt. váha:61,2kg

Tréner: 

 

 Akt. váha:62,0kg

Tréner: Muller

Bez helmy

Vlček: 5 bodov

 

Kategória: U21 -61,2

 

 

Kategória: U21 -61,2

 

 

Jelínek: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Tomáš Vojtela (2003)

T. Bilishich MA 

VS

Martin Spevár (2003)

Colloseum MMA

U21

Win: Spevár TKO 2. kolo

 

 Akt. váha: 66,8kg

Tréner: Bilishich

 

 Akt. váha: 65,8kg

Tréner: Hulla

Bez helmy

Spevár: 5 bodov

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Vojtela: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Miroslav Beňačka (2002)

GTG Partizánske

VS

Jakub Hajko (2003)

JMFS Ostrava

U21

Win: Beňačka na body

 

 Akt. váha: 65,8kg

Tréner:  Herda

 

 Akt. váha: 65,2kg

Tréner: Muller

Bez helmy

Beňačka: 4 body

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Hajko: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Samuel Lehocký(2001)

LCC Trenčín

VS

Denis Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA 

U21

Win: Lehocký TKO 2. kolo

 

 Akt. váha: 69,5kg

Tréner: Lendvay

 

 Akt. váha: 71,1kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

Lehocký: 5 bodov

 

Kategória: U21 -70,3kg

 

 

Kategória: U21 -70,3kg

 

 

Gondžala: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Pavel Holaň (2003) 

Ragnar gym Ostrava

VS

Lukáš Petrovič (2001)

Progressive GYM

U21

Win: Holaň na body

 

 Akt. váha: 69,5kg

Tréner: 

 

 Akt. váha: 70,3kg

Tréner: Miterpach

Bez helmy

Holaň: 4 body

 

Kategória: U21 -70,3kg

 

 

Kategória: U21 -70,3kg

 

 

Petrovič: 2 body

16.

Petr Susser (1992)

Chaos gym BA

VS

Radoslav Malček (1988)

FFC Detva

21+

NO CONTEST

 

 Akt. váha: 84,0kg

Tréner: Cibinský

 

 Akt. váha: 84,2kg

Tréner: Delič

Bez helmy

Susser: 3 body

 

Kategória: 21+ -83,9kg

 

 

Kategória: 21+ -83,9kg

 

 

Malček: 3 body

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Samuel Šebok (1995)

FFC Detva

VS

Jószef Kochan (1998)

Budapešť Top T

21+

Win: Kochan TKO 2. kolo

 

 Akt. váha: 100+g

Tréner: Delič

 

 Akt. váha: 96kg

Tréner: Ferenc

Bez helmy

Kochan: 5 bodov

 

Kategória: 21+ +93,0kg

 

 

Kategória: 21+ +93,0kg

 

 

Šebok: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Tomáš Smetana (1995)

WPG Žilina

VS

Patrik Šebek (2003)

Colloseum MMA

U21

Win: Šebek 1. kolo SUB

 

 Akt. váha: 77,2kg

Tréner: Bolo

 

 Akt. váha: 76,7kg

Tréner: Hulla

Bez helmy

Šebek: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Kategória: U21 -77,1kg

 

 

Smetana: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Samir Smaali (2004)

SFG Trnava

VS

Kristián Nguyen (1995)

Chaos gym BA

21+

Win: Smaali na body

 

 Akt. váha: 61,4kg

Tréner: Hudák

 

 Akt. váha: 61,7kg

Tréner: Cibinský

Bez helmy

Smaali: 4 body

 

Kategória: 21+ -61,2kg

 

 

Kategória: 21+ -61,2kg

 

 

Nguyen: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Sigurtseinn Ingolfsson 

SAI CLUB MT

VS

Marián Golis (1999)

GTG Partizánske

21+

Win: Golis TKO 2. kolo

 

 Akt. váha: 61,4kg

Tréner: Ševčík

 

 Akt. váha: 66,0kg

Tréner:  Herda

Bez helmy

Golis: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -60,5kg

 

 

Kategória: 21+ -65,8kg

 

 

Ingolfsson: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Martin Novák (2001)

FA Veľký Krtíš

VS

Martin Gavorník (1993)

Colloseum MMA

U21

Win: Novák TKO 1. kolo

 

 Akt. váha: 75,0kg

Tréner: Berky

 

 Akt. váha: 70,1kg

Tréner: Hulla

Bez helmy

Novák: 5 bodov

 

Kategória: U21 -77,1kg

 

 

Kategória: 21+ -70,3kg

 

 

Gavorník: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Matej Valoušek (1999)

Val GYM Praha

VS

Ján Šípoš (1997)

OFA  BA

21+

Win: Valoušek TKO 3. kolo

 

 Akt. váha: 69,4kg

Tréner: Valoušek

 

 Akt. váha: 70,6kg

Tréner

Bez helmy

Valoušek: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -70,3kg

 

 

Kategória: 21+ -70,3kg

 

 

Šípoš: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Filip Linek (2001)

SFG Trnava

VS

Andrej Šimkulič (1992)

Hanuman gym BA

21+

Win: Šimkulič SUB 1.kolo

 

 Akt. váha: 84,1kg

Tréner: Hudák

 

 Akt. váha: 84,1kg

Tréner: Starý

Bez helmy

Šimkulič: 5 bodov

 

Kategória: U21 -83,9kg

 

 

Kategória: 21+ -83,9kg

 

 

Linek: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Štepán Urbanczyk (1998) 

Ragnar gym Ostrava

VS

Marek Neštrák (1998)

Chaos gym BA

21+

Win: Neštrák na body

 

 Akt. váha: 69,0kg

Tréner: 

 

 Akt. váha: 69,3kg

Tréner: Cibinský

Bez helmy

Neštrák: 4 body

 

Kategória: 21+ -70,3kg

 

 

Kategória: 21+ -70,3kg

 

 

Urbanczyk: 2 body

25. 

Michal Garaj(1994)

Kings GYM BA

VS

Lukáš Eliáš (1993)

SFG Trnava

21+

Win: Eliáš na body

 

 Akt. váha: 77,2kg

Tréner: Király

 

 Akt. váha: 77,kg

Tréner: Hudák

Bez helmy

Eliáš: 4 body

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Garaj: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Viktor Kováč (1997)

FA Veľký Krtíš

VS

Peter Šebest (1991)

Chaos gym BA

21+

Win: Kováč KO 1.kolo

 

 Akt. váha: 83,0kg

Tréner: Berky

 

 Akt. váha: 83,5kg

Tréner: Cibinský

Bez helmy

Kováč: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -83,9kg

0911 251 77

 

Kategória: 21+ -83,9kg

 

 

Šebest: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

René Szijjártó (2000)

T. Bilishich MA 

VS

Ján Švagerko (1999)

SFG Trnava

21+

Win: Švagerko – nenastúpenie súpera

 

 Akt. váha:

Tréner: Bilishich

 

 Akt. váha:75,4kg

Tréner: Hudák

Bez helmy

Švagerko: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Szijjártó: 0 bodov

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

David Zámečník (1995)

SFG Trnava

VS

Milan Ulman (1991)

Hanuman gym BA

21+

Win: Ulman TKO 2.kolo

 

 Akt. váha:77,8kg

Tréner: Hudák

 

 Akt. váha:77,1kg

Tréner: Starý

Bez helmy

Ulmab: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Zámečník: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Martin Máťuš (1989)

Kings GYM BA

 

Ondrej Štefánik (2001) 

Ragnar gym Ostrava

21+ 

Win: Máťuš SUB 1.kolo

 

 Akt. váha:75,0kgkg

Tréner: Király

 

 Akt. váha: 82,3kg

Tréner: 

Helmy

Máťuš: 5 bodov

 

Kategória: 21+ -77,1kg

 

 

Kategória: U21 -83,9kg

 

 

Štefánik: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Filip Husár (2005)

Chaos gym BA

U21

Win: Klein KO 1.kolo

 

 Akt. váha: 66,5kg

Tréner: Ševčík

 

 Akt. váha: 66,0kg

Tréner: Cibinský

Helma

Klein: 5 bodov

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Husár: 1 bod