Kalendár podujatí

5 kolo, 2 ročník, MAMMAL 13 - Bratislava za nami

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym Bratilslava sme usporiadali 13 kolo MAMMAL. Znova sme pokračovali v načatom systéme implementácie detí a mládeže do Slovenskej amatérskej MMA scény. V Bratislave sme zažili 30 MMA zápasov !!! Úroveň zápasníkov z kola na kolo rastie a tešíme sa, že Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL prináša priestor pre všetkých zápasníkov. Prínosom boli i zápasníci z MMA Top Team Budapešť, ktorý majú záujem navštevovať našu ligu. Keďže sme zaznamenali veľmi pozitívne ohlasy na detské a mládežnícke kategórie, budeme pokračovať a dúfame vo veľkú podporu jednotlivých klubov.  V Bratislave vládla veľmi priateľská a príjemná atmosféra a niekedy i veľmi búrlivá, keď niektorých ovládnu emócie. Všetky zápasy sa niesli v duchu Fair Play a sme radi, že si to diváci ako i zápasníci užili.  Veľmi pekne ďakujeme aj divákov za podporu ligy a je vidno, že z kola na kolo sú aj diváci vzdelanejší ohľadom MMA. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za podporu v roku 2019 a pokračujeme v roku 2020 ďaľším kolom v Sabinove v spolupráci s domácim gymom MMA Sabinov. 

 

VÝSLEDKY MAMMAL13, Bratislava:

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

 

MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

Mládež: 2 x 2 min 

 ( na zemi sa nesmú udierať v prípade pádu na zem ) 

 

 Dalibor Ferenc (5)  ( Kenkyo Club Poprad )  vs Janko Peško (6)  ( Kenkyo Club Poprad ) 

Ferenc REMÍZA/DRAW 3 body                           Peško REMÍZA/DRAW 3 body 

              Horváth LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                  Pettersen WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:34 ) / 5 BODOV   

Peško  WIN POINTS / 4 BODY                                                          Cverčko   LOST POINTS / 2 BODY

Deti

 

37-45 kg 

Alex Koky (11) Pit Gym Levoča - Alexander Brejčak (11)Fight Club Kenkyo

Koky WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:01 ) / 5 BODOV              Brejčák LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                 

 

Mládež

Pyramida

Jaroslav Peško (14)Fight Club Kenkyo - Jakub Cverčko (13) MMA Team Slovakia Michalovce

Peško  REMÍZA/DRAW 3 body                         Cverčko REMÍZA/DRAW 3 body 

 

 

72kg

Mládež Filip Koky (13) Pit Gym Levoča - Adrián Lopata (14) Fight Club Kenkyo

Koky WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 1:32 ) / 5 BODOV              Lopata LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod  

 

 
KADETI

57 kg 

Matúš Puskeiler Easy Gym Ružomberok  -Karol Kováč MMA Team Slovakia Michalovce 

Puskeiler  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 0:44 ) / 5 BODOV              Kováč LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod    

Adam Januš Chaos Gym Ba - Milan Varínsky Fire Gym BB

Januš WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 1:19 ) / 5 BODOV              Varínský LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod    

Patrik Harnuboglu Pit Gym Levoča - Karol Kováč MMA Team Slovakia Michalovce 

Harnuboglu  LOST POINTS / 2 BODY                                           Kováč WIN POINTS / 4 BODY  

 

63 kg  

Andrej Podhorský Gladiators Team Gym Partizánske - Dominik Toporcer Pit Gym Levoča 

Podhoský WIN POINTS / 4 BODY                            Toporcer   LOST POINTS / 2 BODY  

 

JUNIORI 

57 kg 

Dominik Chrapek MMA Team Slovakia Michalovce - Erik Fratrič OFA Ba

Chrapek LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                  Fratrič  WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 00:51  ) / 5 BODOV 

 

60 kg 

Pyramída

Martin Lorinc Top Team Košice - Adam Lehmden Gladiators Team Gym Partizánske 

Lorinc  LOST POINTS / 2 BODY                         Lehmden WIN POINTS / 4 BODY     

Roman Krupa LCC Trenčín - Martin Lorinc Top Team Košice

 Krupa WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:43  ) / 5 BODOV     Lorinc LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                

Adam Lehmden Gladiators Team Gym Partizánske - Roman Krupa LCC Trenčín 

Lehmdenc  LOST POINTS / 2 BODY                         Krupa WIN POINTS / 4 BODY

 

67 kg 

Pyramída

Samuel Višnievsky OFA Gym Ba - Mark Biháry MMA Modra

Višnievsky  LOST POINTS / 2 BODY                           Biháry WIN POINTS / 4 BODY    

Jakub Konečný Kings Gym BA - Mark Biháry MMA Modra

Kováč WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 2:08  ) / 5 BODOV     Konečný LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

Mário Brezovský WPG Žilina  - Michal Hatala Fire Gym BB

Brezovský  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 2:47  ) / 5 BODOV     Hatala LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

71 kg

Kristián Lovasz MMA Club Dragon Trnava - Stepan Nenakhov Titan Gym BA

Lovasz WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:07  ) / 5 BODOV     Nenakhov LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

Denis Gondžala  Tomas Bilishich Martial Arts Academy - Adam Krajčovič  SFG Trnava 

Gondžala LOST POINTS / 2 BODY                               Krajčovič WIN POINTS / 4 BODY    

 

81 kg 

Daniel Gemeiner Kings Gym Bratislava - Patrik Šoffa MMA Team Slovakia Michalovce 

Gemeiner  WIN POINTS / 4 BODY              Šoffa LOST POINTS / 2 BODY                               

 

Muži:

68 kg

Viliam Strelinger Titan Gym Ba - Dominik Dankovič Dominator Fight Club 

Strelinger  LOST POINTS / 2 BODY                             Dankovič WIN POINTS / 4 BODY

 

70,3 kg 

Igor Lukačovič LCC Trenčín  - Ladislav Matúš SFG Trnava 

Lukačovič  WIN POINTS / 4 BODY             Matúš LOST POINTS / 2 BODY    

Dominik Turanský Titan Gym Ba - Vladimír Kožúch Fight Club Kenkyo Poprad 

Turanský WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:55 ) / 5 BODOV              Kožúch LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod    

Adrián Szabo Titan Gym Ba - Tibor Pukša Tomas Bilishich Martial Arts Academy   

Szabo LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod    Pukša WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 0:51 ) / 5 BODOV   

Ivan Bondar (19) Titan Gym Ba   - Marcel Šimo Chaos Gym Ba   

Bondar WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 1:53 ) / 5 BODOV    

                      

77,1 kg 

Pyramída

Denis Nemec Energy Fit Prievidza  -  Jozef Belenyesi MMA Top Team Košice

Nemec WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:18 ) / 5 BODOV   - Belenyesi LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

Luboš Tiefenbach TFN Gym  - Szabolcz Hajdú Budapest Top Team 

Tiefenbach REMÍZA/DRAW 3 body                           Hajdú  REMÍZA/DRAW 3 body 

Dominik Góbl MMA Team Slovakia Michalovce - Ronald Banyi Kickboxing FIght Club Sparta Nitra

Góbl LOST POINTS / 2 BODY                                 Bányi  WIN POINTS / 4 BODY  

 

 

83,9 kg 

Patrik Križan SFG Trnava  - Marián Slaušek TFN Gym Ba 

Križan WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 1:55 ) / 5 BODOV   - Slaušek LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

 93 kg 

Roman Hulla Colosseum MMA Martin  - Dominik Drapač MMA Team Slovakia Michalovce 

Hulla WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 2:26 ) / 5 BODOV   - Drapač LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

Juraj Figura Kenkyo Club Poprad  -Jan Pikula Titan Gym Ba

Figura  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:36 ) / 5 BODOV   -  Pikula LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod