Kalendár podujatí

3 kolo, 2 ročník, MAMMAL 11 - Poprad za nami

V spolupráci s domácim klubom Kenkyo Club Poprad sme usporiadali 11 kolo MAMMAL. Bolo to pilotné kolo, kde sme vyskúšali nové detské kategórie, ktoré sme rozdelili na Deti a Mládež. Keďže sme zaznamenali veľmi pozitívne ohlasy, budeme pokračovať a dúfame vo veľkú podporu jednotlivých klubov.  Čestným hosťom MAMMALu bol UFC zápasník Makmud Muradov, ktorý ukázal, že je veľká osobnosť a vydržal sa pozerať, fotografovať, povzbudzovať, motivovať počas celého podujatia. Do Popradu prišli aj ďaľšie známe mená ako Tomáš Bolo, Eva Borodáčová, Jozef Wittner, Samuel Daňko, Ronald Paradeiser. Sme radi, že Slovenská amatérska MMA liga je vnímaná pozitívne a spoločne sa posnažíme vytvoriť naozaj špičkovú ligu, kde naši zápasníci budú rásť.  

 

VÝSLEDKY MAMMAL11, Poprad :

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

Mládež: 2 x 2 min 

 ( na zemi sa nesmú udierať v prípade pádu na zem ) 

 


 

ŠTARTOVKA MAMMAL11, Poprad :

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

Mládež: 2 x 2 min 

 ( na zemi sa nesmú udierať v prípade pádu na zem ) 

 Dalibor Ferenc (5)  ( Kenkyo Club Poprad )  vs Janko Peško (6)  ( Kenkyo Club Poprad ) 

Ferenc REMÍZA/DRAW 3 body                           Peško REMÍZA/DRAW 3 body 

  

 

/-26,5/kg Bruno Horváth (9) ( Kenkyo Club Poprad )  vs /-35,7/kg Noel Pettersen (9) ( Kenkyo Club Poprad ) 

              Horváth LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                  Pettersen WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:34 ) / 5 BODOV   

 

/-43/kg Simon Kilik (12) ( MMA Sabinov )                 vs /-47/kg Alex Koky ( Pit Gym Levoča )

 Kilik LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                     Koky WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:51 ) / 5 BODOV  

 

/-52/kg Nicolas Štec (14) ( MMA Team Slovakia Michalovce )    vs /-57/kg Jaroslav Peško (14) ( Kenkyo Club Poprad )

Štec LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                      Peško  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 0:23 ) / 5 BODOV  

 

-57/kg Jaroslav Peško (14) ( Kenkyo Club Poprad )    vs /-60/kg Jakub Cverčko (13) ( MMA Team Slovakia Michalovce ) 

Peško  WIN POINTS / 4 BODY                                                          Cverčko   LOST POINTS / 2 BODY

 

 /-52/kg Nicolas Štec (14) ( MMA Team Slovakia Michalovce ) vs /-60/kg Jakub Cverčko (13) ( MMA Team Slovakia Michalovce ) 

Štec LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                             Cverčko  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 0:20 ) / 5 BODOV  

 

 

/-66/kg Luca Hanuščák  (11) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-52/kg Alex Šimonič (12) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  

Hanuščák   LOST POINTS / 2 BODY                                                     Šimonič  WIN POINTS / 4 BODY                                                          

 

/-72/kg Kristián Adámek (12) ( MMA Team Slovakia Michalovce )   vs /-72/kg František Dunka (13) ( Kenkyo Club Poprad ) 

 Adámek WIN POINTS / 4 BODY                                                         Dunka   LOST POINTS / 2 BODY                                                        

                                                                                     

/-52/kg Alex Šimonič (12) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-49/kg Gregor Mitro ( MMA Team Slovakia Michalovce )  

Šimonič   LOST POINTS / 2 BODY                                                         Mitro WIN POINTS / 4 BODY     

                                                    


KADETI: 
 

 /-53/kg Dominik Chrapek ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-53/kg Michal Vavrinský ( Fire Gym Banská Bystrica )

           Chrapek REMÍZA/DRAW 3 body                                                Vavrinský REMÍZA/DRAW 3 body 

  

/-63/kg Dominik Toporcer ( Pit Gym Levoča )                        vs /-63/kg TOmáš Kurila  ( Centurion Fight Club Spišská Nová Ves  )

           Toporcer REMÍZA/DRAW 3 body                                                Kurila REMÍZA/DRAW 3 body 

  

 

/-63/kg Róbert Kováč  (  MMA Team Slovakia Michalovce )     vs /-63/kg Ján Gábor  ( OFA Bratislava  ) 

Kováč WIN POINTS / 4 BODY                                                         Gábor  LOST POINTS / 2 BODY   

 

/-63/kg Michal Kopas ( Wolf Pride Gym Žilina )                      vs /-63/kg  Samuel Hlatký ( MMA Top Team Košice ) 

 Kopas  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 0:41 ) / 5 BODOV               Hlatký LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   

 

/-67/kg Alex Šurik ( MMA Team Slovakia Michalovce )            vs /-67/kg Michal Hatala ( Fire Gym Banská Bystrica ) 

Šurík LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                           Hatala  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:15 ) / 5 BODOV              

              

/-67/kg  Mário Brezovský ( Wolf Pride Gym Žilina )                vs /-67/kg Martin Varády   ( MMA Team Slovakia Michalovce  )

Brezovský  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:03 ) / 5 BODOV        Varády LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   

 

 /-60/kg Patrik Harnuboglu(14) (Pit Gym Levoča )                  vs /-57/kg Jaroslav Peško ( Kenkyo Club Poprad ) 

Brezovský  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:21 ) / 5 BODOV         Peško LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   

 

JUNIORI: 

/-57/kg Erik Nagy  ( OFA Bratislava  )                                   vs /-57/kg Martin Lorinc   ( MMA TOP Team Košice  )     

Nagy LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                      Lorinc WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:07 ) / 5 BODOV

 

/-71/kg Kevin Čonka ( Pit Gym Levoča )                        vs /-71/kg Alex Klein ( Centurion fight Club Spišská nová Ves )

Čonka WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:25 ) / 5 BODOV              Klein LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                      

  

/-71/kg MatejTomáščin ( ZAO MMA Gym Prešov )                  vs /-71/kg  Jakub Hájnik ( Wolf Pride Gym Žilina )  

Tomáščin LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                         Hájnik WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:22 ) / 5 BODOV

 

/-75/kg Alex Bartoš ( Pit Gym Levoča )                                 vs /-75/kg Marek Petráš ( OFA Bratislava ) 

Bartoš WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:22 ) / 5 BODOV             Petráš LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

/-81/kg  Marcel Hink ( MMA Club Trnava )                            vs /-81/kg Mário Truchly ( Wolf Pride Gym Žilina ) 

Hink LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                                Truchly WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 1:11 ) / 5 BODOV

 

MUŽI: 

/-70,3/kg Lukáš Copík ( MMA Top Team Košice )                   vs /-70,3/kg  Marek Havrila ( MMA Sabinov ) 

Copík LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                             Havrila WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:44 ) / 5 BODOV

 

 /-77,1/kg  Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina )                vs  /-77,1/kg  Sebastián Kosť ( Still Storm Fight Club Bardejov ) 

Mrenka WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 0:48 ) / 5 BODOV           Kosť  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   

 

/-77,1/kg Jozef Zombek ( Pit Gym Levoča )                         vs /-77,1/kg Štefan Závadský ( ZAO MMA Gym Prešov )

Zombek WIN POINTS / 4 BODY                                                         Závadský LOST POINTS / 2 BODY   

 

/-77,1/kg  Kevin Mihálik ( Chaos Gym Bratislava/Kohout Striking Academy) vs /-77,1/kg  Dušan Mašlonka ( Kenkyo Club Poprad )  

Mihálik WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 00:11 ) / 5 BODOV                                     Mašlonka  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   

 

/-77,1/kg  Lukáš Švac ( Centurion Fight Club Spišská Nová Ves ) vs /-77,1/kg  Rastislav Matucha ( Kenkyo Club Poprad ) 

Švác WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO  ) / 5 BODOV                                        Matucha LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

 /-77,1/kg  Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina )             vs   /-77,1/kg  Daniel Majiroš ( MMA Sabinov ) 

 Mrenka WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 1:06  ) / 5 BODOV                                        Majiroš LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

/-83,9/ kg Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava )                  vs /-83,9/kg Dominik Gobl ( MMA Team Slovakia Michalovce )

Matúš WIN POINTS / 4 BODY                                                         Góbl LOST POINTS / 2 BODY 

 

/-93/kg Marek Molnár ( ZAO MMA Gym Prešov )                    vs /-93/kg Juraj Figura ( Kenkyo Club Poprad ) 

 Molnár LOST POINTS / 2 BODY                                                     Figura WIN POINTS / 4 BODY                                                        

 

/-93/kg Dominik Drapáč ( MMA Team Slovakia Michalovce )    vs  /-93/kg Alex Krempaský ( Centurion Fight Club Spišská Nová Ves ) 

Drapáč WIN POINTS / 4 BODY                                                       Krempaský LOST POINTS / 2 BODY  

 

ŽENY - Kadeti: 

1)  /-57/ kg Barbara Andrejčáková ( MMA Team Slovakia Michalovce ) vs /-63/ kg Laura Salajová ( FIre Gym Banská Bystrica )   

Andrejčáková LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                                    Salajová WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:36  ) / 5 BODOV                                        

 

ŽENY :

1)  /-61,3/kg Marharyta Ivanenko ( ZAO MMA Gym Prešov ) vs  /-61,3/kg Elina Gainutdinova ( Pit Gym Levoča ) 

Ivanenko LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                                    Gainutdinova WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 1:02  ) / 5 BODOV  

 

2) /-56,7/kg Tereza Haňová ( ZAO MMA Gym Prešov )          vs /-56,7/kg Paula Wawrzyniuk( MMA Team Slovakia Michalovce )

Haňová WIN POINTS / 4 BODY                                                             Wawrzyniuk LOST POINTS / 2 BODY