Kalendár podujatí

ŠTARTOVKA, 26.6.2021 FINÁLE - "KTO BUDE ĎAĽŠÍ?" Komárno

MAMMAL 22

ŠTARTOVKA, 26.6.2021 FINÁLE - "KTO BUDE ĎAĽŠÍ?" Komárno

 

Lístky / Tickets: 

Predaj lístkov pre divákov:    https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/mammal-22-2021-06-26/

 

Predaj PPV - online:             https://mammal.sk/ppv

                                         https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/mammal-22-online-stream-2021-06-26/

 

 

Sme radi, že MAMMAL - Slovenský zväz MMA vytvoril priestor pre amatérskych bojovníkov, o ktorých budeme ešte len počuť.

#rastiemespolu

#spolusmesilnejsi

#každýšampiónbolrazamatér           a každý amatér, chce byť šampión MAMMALu

 

WEB: https://www.mammal.sk​​

PPV:

https://mammal.sk/ppv​​

Instagram: https://www.instagram.com/mammal.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

Youtube: MAMMAL TV

https://www.youtube.com/channel/UC-rskq39HXAKyOkv08FHFRQ

 

  Meno Priezvisko Klub   Meno Priezvisko Klub  
1 Miroslav Mlynček Sai Club Martin vs ???     OPASOK
  3 x 2 min U16 5-0-0 53,2 kg      
Majster Slovenska MMA
  ročník 2006,2007 53 kg            
2 Nikolasz Lukacz Budapest Top Team vs       medaily
    Seniori   61,2 kg      
Majster Slovenska MMA
                 
3 Slávka Holubjaková SAI Club Martin vs       OPASOK
  Ročník 2004,2005    4-0-0 65,8 kg      
Majster Slovenska MMA
  Ašpirantky U18              
                 
4 Radomír Chovan Dracula Gym BB 83,9 kg       medaila
  ročník 2003 a 2001            
Majster Slovenska MMA
  Juniori U21              
                 
5 Szilvas Roderik Halmi Valetudo vs Luciano Žubori Wolf Fight Club doplnkový
        61 kg   1-0-0    
        3 x 2 min        
                 
6 Andrej Podhorský GTG PE vs Šimon Klein SAI Club Martin medaily
     4-1-0    U18    7-1-0  
Boj o majstra Slovenska v MMA
        61,2 kg        
  Ročník 2994,2005     3 x 3 min        
                 
7 Michal Kopas WPG ZA vs Roman Hudec FA Veľký Krtíš medaily
    15-1-1   U18   2-0-0  
Boj o majstra Slovenska v MMA
        65,8 kg        
  Ročník 2004,2005     3 x 3 min        
                 
8 Adam Kompas GTG PE vs Denis Forišek Tomáš Bilishisch MAA medaily
     2-3-0   U18      
Boj o majstra Slovenska v MMA
        70,3 kg        
  Ročník 2004,2005     3 x 3 min        
                 
8 Veronika Zajícová JMFS Ostrava vs Klára Krchňavá LCC Trenčín medaily
    1-1-0   U21    5-2-0   
Boj o majstra Slovenska v MMA
        56,7 kg        
  Ročník 2001-2003     3 x 3 min        
                 
9 Tomáš Vojtela Tomáš Bilishisch MAA vs Jakub Batfalský JMFS Ostrava OPASOK
    3-3-0   U21   11-3-0  
Boj o majstra Slovenska v MMA
        65,8 kg        
  Ročník 2003,2001     3 x 3 min        
                 
10 Marek Zachar SAI Club Martin vs Samuel Škoda FDM Malacky OPASOK
     6-2-0   U21    1-3-0  
Boj o majstra Slovenska v MMA
        61,2 kg        
 
Ročníky 2001 a 2003
    3 x 3 min        
                 
11 Tomáš Ondris FFC Detva vs Michal Garaj Kings Gym BA OPASOK
     4-1-0   77,1 kg      
Boj o majstra Slovenska v MMA
        3 x 3 min        
                 
12 Adam Krol JMFS Ostrava vs Denis Gondžala Tomáš Bilishisch MAA OPASOK
    10-4-0   U21      
Boj o majstra Slovenska v MMA
        70,3 kg        
  Ročník 2003 a 2001     3 x 3 min        
                 
13 Tomáš Nižňanský FD Malacky vs Luboš Batfalský JMFS Ostrava OPASOK
        Seniori   6-3-0  
Boj o majstra Slovenska v MMA
        83,9 kg        
 
Ročníky 2000 a starší
    3 x 3 min        
                 
14  Lukáš  Pejchar   SFG Trnava  vs Csaba Auszten Wolf Fight Club Komárno doplnkový
     0-0-0   70,3 kg   0-0-0    
        3 x 3 min        
                 
15 Petr Stríž JMFS Ostrava vs Michal Bursak Tomáš Bilishisch MAA
OPASOK, bude odovzdaný Strížoi predtým
    15-3-0   72 KG   6-2-0   U21
        3 x 3 min      
Ročník 2003 a 2001
                77,1 kg
16 Nino Ondris FFC Detva vs Daniel Komari Budapest Top Team
OPASOK - Nino bude dekorovaný predtým
    5-1-0   65,8 kg   5-0-0   Seniori
        3 x 3 min      
Ročníky 2000 a starší
                 
17 Patrik Križan SFG Trnava vs Lajos Papp Wolf Fight Club doplnkový
    1-2-0   93 kg   1-0-0    
        3 x 3 min        
                 
18 Milan Gasper Fortis lučenec vs Daniel Konyári Wolf Fight Club
OPASOK bude odovzdaný Gasperovi predtým
     2-2-0    70,3 kg   4-1-0   Seniori
        3 x 3 min      
Ročníky 2000 a starší
                 
19 Mark Hustiak  Sarkozi MMA TEAM  vs Adam Markovič Wolf Fight Club  
        83,9 kg   0-0-0    
        3 x 3 min        

 

kopírovanie stránok, časti stránok, tabuliek, informácií je možné len so súhlasom MAMMAL - Slovenský zväz MMA a označením zdroja: MAMMAL-Slovenský zväz MMA www.mammal.sk