Kalendár podujatí

16 KOLO, 2 ROČNÍK, MAMMAL 16 - Komárno ZA NAMI - Finálové kolo a začiatok 3 ročníka , 1 kolo

V spolupráci s domácim klubom Wolf Fight Club Komárno sme usporiadali 16 kolo MAMMAL. Znova sme pokračovali v načatom systéme implementácie detí a mládeže do Slovenskej amatérskej MMA scény. Toto kolo bolo jednoducho TOP a naozajstné vyvrcholenie ligy i v čase takom neprajnom z dôvodu COVID 19. . Vyše 120 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech, Maďarska a i Holandska. Znova 3 ženské zápasy ! Nevídaný jav. Vyše 40 zápasov, neskutočná atmosféra, skvelé prostredia, ľudia. Je treba podotknúť, že Slovenské amatérske MMA nabralo ďaľší dych a pokračuje v stále zvyšujúcej sa kvalite. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UC-rskq39HXAKyOkv08FHFRQ

 

Deti: 2x2 min

 

Alex Koky ( Pit Gym Levoča )                 vs    Michal Kožuch( Fight Club Kenkyo Poprad )

Koky – LOST POINTS / 2 BODY                     Kožuch – WIN POINTS / 4 BODY

 

 

Alexander Gažik ( Fight Club Kenkyo Poprad )  vs Kristian Adamek ( MMA Team Slovakia Michalovce )    

                                                                                  

Gažik – WIN POINTS / 4 BODY                         Adamek – LOST POINTS / 2 BODY

 

 

Kadeti: 3x2 min

 

52 kg Milan  Varinský ( Fire Gym BB )                 vs Dominik Polák ( LCC Trenčín )  

Varinský – LOST POINTS / 2 BODY                       Polák – WIN POINTS / 4 BODY

 

61 kg Šimon Klein (SAI Martin )                         vs Pavol Jaseňak  ( Fight Club Kenkyo Poprad )

 

Jaseňak – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                  Klein – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO 1:43/ 

 

 

67 kg Adam Kopas ( Gladiators Team Gym PE ) – Aďo Valigura (Fight ClubKenkyo)

Kopas – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO 1:14/   Valigura – LOSTKO/TKO/SUB 1 BOD

 

65 kg Adam Kompas ( Gladiators Team Gym PE ) vs   Luciano Žubori ( Wolf Fight Club )

Kompas – LOST POINTS / 2BODY                            Žubori – WIN POINTS / 4 BODY                     

 

Juniori: 3x3 min

 

Martin Zachar ( SAI Martin ) – Martin Sliva ( Chaos BA )

Zachar – WIN BY KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:19/ Sliva – LOST BY KO/TKO/SUB 1 BOD

 

Alex Varga ( Combat Club RS )                vs Tomáš Vojtela ( Tomáš Bilisish Martial Arts Academy )

Varga – WIN POINTS / 4 BODY                 Vojtela – LOST POINTS / 2 BODY

 

Szándor Polik ( Budapest Top Team )        vs Lacza Ábel  (Hegyvidék Harcosai Kűzdősport Akadémia Se)

Polik – WIN BY KO/TKO/SUB 5 BODOV /SUB 1:24/   Ábel – LOST BY KO/TKO/SUB 1 BOD

 

Alex Šurik ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs Michal Hatala ( Fire Gym BB )

Šurik – WIN POINTS / 4 BODY                      Hatala – LOST POINTS / 2BODY

 

 

Muži: 3x3 min

 

65,8 kgAlojz Časta ( Kickbox Fightclub Sparta, Nitra ) vs Nino Ondriš (Free Fight Club Detva, Grappling Sásová Banská Bystrica

Časta – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                  Ondriš – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 2:10/

 

 

65,8 kg Arnol Nagy ( Wolf Fight Club Komárno ) vs Mehmden ben Merien ( Van Buell Sports Holland )

( Nagy priradiť body do 65,8 kg a Merien 70 kg )

Nagy  – WIN POINTS / 4 BODY                      Merien  – LOST POINTS / 2BODY

 

 

70,3 kg Szabolcs Hajdu ( Budapest Top Team )      vs     Miroslav Holota ( Fire Gym BB )

Hajdu – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:50/   Holota – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

70,3 kg Mário Mango ( Chaos Bratislava )        vs       Daniel Konyári ( Wolf Fight Club Komárno )

Mango – LOST POINTS / 2BODY                             Konyári  – WIN POINTS / 4 BODY                     

 

 

 

 

77,1 kg Tomáš Ondriš ( Free Fight Detva )                      vs  Juraj Šuraba ( Kickbox FightClub Sparta, Nitra )

Ondriš – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:22/       Šuraba – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

77,1 kg Richard Matúš ( Chaos Ba )                               vs Filip Kosa ( WPG Žilina )

Matúš – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                 Kosa – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO 1:11/

 

77,1 kg Tomáš Pittner ( WPG Žilina )                                vs Dénes Akos (Növényi sport akadémia Sopron )

Pittner – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /SUB 1:41/       Akos -  LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

77,1 kg Tomáš Szabo ( Hanuman Gym BA )                   vs  Patrik Berka ( Zápasnícky klub Corgoň Nitra )

Szabo – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /SUB 2:07/        Berka – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

84 kg Alesio Daniš ( Gladiators Team Gym PE )           vs Július Kurinec ( Chaos BA )

Daniš – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                       Kurinec – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO

 

 

93 kg Lájoš Pap ( Wolf Fight Club Komárno ) vs Matej Gažo ( Dragon Club Trnava )

Pap  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 0:53/ 3 kolo        Gažo – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD           

 

93 kg Dávdi Czibulka ( Wolf Fight Club Komárno ) vs Jakub Kontina (Dragon Club Trnava )

Czibulka WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO. 1:40/ 1 kolo    Kontina – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD               

 

 

Ženy: 3x3 min

 

Odor Lily ( Hungary )                                          vs  Lizzy Caroline ( Van Buell Sports, Netherland )

Lily – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /SUB 2:18/  Caroline – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

Ženy: 3x2 min

 

Odor Lily ( Hungary )                             vs  Laura Salajová ( Firegym BB )

Lily – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Salajová WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:59/

 

 

 

 

 

 

 

 

Boj o Šampióna Slovenska

 

DETI:

60 kg Jaroslav Peško ( Fight Club Kenkyo Poprad ) vs Jakub Cverčko ( MMA Team Slovakia Michalovce )

Peško  – WIN POINTS / 4 BODY                        Cverčko – LOST POINTS / 2BODY   

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Jaroslav Peško Fight Club Kenkyo Poprad bez opaskový v kategórii deti vo váhovej kategórii 60 kg

 

Gregor Mitro, MMA Team Slovakia Michalovce

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Gregor Mitro, MMA Team Slovakia Michalovce  bez opaskový v kategórii deti vo váhovej kategórii  kg

 

 

 

 

KADETI

57 kg Adam Januš ( Chaos Bratislava )          vs      Matúš Puskailer ( Easy Gym Ružomberok )

Januš  – WIN POINTS / 4 BODY                             Puskailer – LOST POINTS / 2BODY       

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Adam Januš Chaos Bratislava  bez opaskový  v kategórii kadeti vo váhovej kategórii 57 kg

 

 

63 kg Michal Kopas ( WPG Žilina )                      vs Dominik Toporcer ( Pit Gym Levoča )

Kopas  – WIN POINTS / 4 BODY                      Toporcer – LOST POINTS / 2BODY       

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Michal Kopas Wolf Pride Gym Žilina s titulovým opaskom v kategórii kadeti vo váhovej kategórii 63 kg

 

72 kg Filip Koky ( Pit Gym Levoča )       vs Dávid Važan ( MMA Colloseum Martin )

Koky WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:20/ 4 kolo   Važan– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Michal Kopas Pit Gym Levoča bez opaskový v kategórii kadeti vo váhovej kategórii 72 kg

 

JUNIORI

60 kg Martin Spevár ( MMA Colloseum Martin )  vs Adam Lehmden ( Gladiators Team Gym Partizánske )

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Martin Spevár MMA Colloseum Martin  bez opaskový  v kategórii juniori vo váhovej kategórii 60 kg

 

 

67 kg Mark Biháry ( MMA Modra )                    vs Mário Brezovský ( WPG Žilina )

Biháry– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Brezovský  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:29/ 1 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii juniori vo váhovej kategórii 67 kg sa stal Mário Brezovský  Wolf Pride Gym Žilina s titulovým opaskom  

 

71 kg Jakub Hájnik ( WPG Žilina )             vs Kevin Čonka ( Pit Gym Levoča )

Hájnik WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:36/ 1 kolo   Čonka – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Jakub Hájnik  WPG Žliina bez opaskový v kategórii juniori vo váhovej kategórii 71 kg

 

75 kg Adam Krajčovič ( SFG Trnava ) vs Benjamín  Jarjabek ( Budapest Top Team )

Krajčovič– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD             Jarjabek  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:36/ 2 kolo  

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Benjamín Jarjabek Budapest Top Team bez opaskový v kategórii juniorivo váhovej kategórii 75 kg

 

81 kg Daniel Gemeiner (                    vs Adrián Laš ( ZAO MMA Prešov )

Gemeiner– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD             Laš  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 1:55/ 2 kolo  

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Adrián Laš ZAO MMA Team Prešov bez opaskový v kategórii juniori vo váhovej kategórii 81 kg

 

 

 

 

MUŽI

61,2 kg Roman Slíž (( Kickbox Fightclub Sparta, Nitra ) vs Martin Lehotský ( Chaos Bratislava )

Lehotský – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Slíž  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 1:57/ 2 kolo  

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 61,2 kg sa stal Roman Slíž   Kickbox Fightclub Sparta, Nitra

 

65,8 kg Nikolas Žilinec ( Chaos Bratislava )   vs Ľubomír Račák ( Fighting Academy Veľký Krtíš )

 Žilinec  – LOST POINTS / 2 BODY                      Račák– WIN POINTS / 4BODY       

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 65,8 kg sa stal Ľubomír Račák Fighting Academy Veľký Krtíš s titulovým opaskom 

 

70,3 kg Marcel Šimo ( Chaos Bratislava )  vs István Martonicz ( Budapest Top Team )

Šimo– WIN POINTS / 4BODY                       Martonicz  – LOST POINTS / 2 BODY                    

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 70,3 kg sa stal Marcel Šimo Chaos Bratislava s titulovým opaskom 

 

77,1 kg Roman Mrenka (WPG Žilina ) vs Kevin Mihálik ( Chaos Bratislava )

Mrenka  – LOST POINTS / 2 BODY          Mihálik– WIN POINTS / 4BODY                                 

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 77,1 kg sa stal Kevin Mihálik Chaos Bratislava s titulovým opaskom 

 

84 kg Ernest Matúš ( Chaos Bratislava ) vs Ivo Vadkerti ( Tomas Bilishis Martial Arts Nové Zámky )

Matúš– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Vadkerti  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /KO. 2:12/ 3 kolo  

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 84  kg sa stal Ivo Vadkerti   Tomas Bilishis Martial Arts Nové Zámky s titulovým opaskom 

 

93 kg Juraj Figura ( Kenkyo Fight Club Poprad ) vs Roman Hulla ( MMA Colloseum Martin )

Figura– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Hulla WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /KO. 0:45/ 1 kolo  

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 93 kg sa stal Roman Hulla  MMA Colloseum Martin s titulovým opaskom