Kalendár podujatí

ŠTARTOVKA: MAMMAL 16, KOMÁRNO

Prosím pozrite si nasledovný menný zoznam 12.9.2020 v spolupráci s Wolf Fight Club Komárno.  Prosím v prípade, že nemôžete prísť na zápas, prosím preukážte úctu organizátorom MAMMAL a svojmu súperovi a bezodkladne nám to nahláste. Kedy a kam sa dostaviť nájdete v popise udalosti, kliknite sem 

 

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

Alex Koky Pit Gym Levoča vs Michal Kožuch Fight Club Kenkyo Poprad
             
             
             
Alexander Gažik Fight Club Kenkyo Poprad vs Kristián Adamek MMA Team Slovakia Michalovce

 

Mládež: 2 x 2 min 

 ( na zemi sa nesmú udierať v prípade pádu na zem ) 

 

ŽENY: 3 x 3 min

60 kg  Odor Lilly   vs Laura Salajová Firegym BB

 

KADETI:

  bez úderov na hlavu             
52  Milan Varinský  Fire Gym BB vs Dominik Polák LCC Trenčín
               
 61 Šimon  Klein  SAI Martin  vs  Pavol  Jaseňák  Fight Kenkyo Club Poprad
.              

 

67 kg Adam Kompas Gladiators Team Gym vs Ado Valigura
Fight Kenkyo Club Poprad

JUNIORI:

60 Marek Zachar Sai club Martin vs Martin Silva Chaos Ba
               
64 Alex Varga Combat Club RS vs Tomáš Vojtela
Tomáš Bilisch Martial Arts Academy
               
67 Szándor Polik Budapest Top Team vs Lacza Ábel
Hegyvidék Harcosai Kűzdősport Akadémia Se
               
  Alex Šurik MMA Team Slovakia Michalovce vs Michal Hatala Fire Gym BB

 

 

MUŽI:

65,8 Alojz Častá Kickbox Fightclub Sparta, Nitra vs Nino Ondriš
Free Fight Club Detva, Grappling Sásová Banská Bystrica
70,3              
               
  Szabolcs Hajdu Budapest Top Team vs
Miroslav  
 Holota Fire Gym BB 
               
               
               
77,1 Tomáš Ondriš Free Fight Club Detva vs Juraj Šuraba
Kickbox Fightclub Sparta, Nitra
               
  Richard Matúš Chaos Ba vs Filip Kosa WPG Žilina
               
  Tomáš Pittner WPG Žilina vs Dénes Akos  Növényi sport akadémia Sopron
  Tomáš
 
 Szabo  Hanuman Gym Ba  vs  Patrik Berka Zapasnicky klub Corgoň Nitra
               
83,9  Alesio  Daniš  Gladiators Team Gym vs Július Kurinec Chaos Ba
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

60 kg Odor Lilly vs 

VÁHA MENO PRIEZVISKO KLUB   MENO PRIEZVISKO KLUB
               
60 Jaroslav Peško Figt Club Kenkyo vs Jakub Cverčko
MMA Team Slovakia Michalovce
               
72 Filip Koky Pit Gym Levoča vs Dávid Važan
Colloseum MMA Martin
               
               
               
57 Adam Januš Chaos Ba vs Matúš Puskailer
Easy Gym Ružomberok
               
57 Erik Fratrič OFA Ba vs      
               
60 Martin Spevár Colloseum MMA Martin vs Adam Lehmden
GTG Partizánske
               
               
               
71 Jakub Hájnik WPG Žilna vs Kevin Čonka Pit Gym Levoča
               
75 Adam Krajčovič SFG Trnava vs Benjamín Jarjabek
Budapešt TOP Team
               
81 Daniel Gemeiner Kings Gym BA vs Adrián Laš
ZAO MMA GYM Prešov
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 

NÁHRADNÍC

KADETI:



MUŽI:
 

70,3 kg Ziggy Horsten Van Buell Sports

 

ŽENY:

60 Lizzy Carolina Maria Gevers Van Buell Sports Holland

 

ŠTARTOVKA 18:00 HOD: 

 

ŠTARTOVKA NA VEČER:
                 
1   65 kg  Adam   Kompas   Gladiators Team Gym Partizanske  vs Luciano Žubori Wolf Fight Club
                   
2 OPASOK 63 kg Michal Kopas WPG Žilina vs Dominik Toporcer Pit Gym Levoča
                   
3 OPASOK 67 kg Mark Biháry MMA Modra vs Mário Brezovský WPG Žilina
                   
4 Medaily 61,2 kg Roman Slíž Kickboxing Fight Club Sparta vs Martin Lehotský Chaos BRatislava
                   
5 OPASOK sponzor 65,8 kg Nikolas Žilinec Chaos Ba vs Lubomír Račák Fighting Academy Veľký Krtíž
                   
6   93 kg Lájoš Pap Wolf Fight Club vs Matej Gažo MMA Dragon Trnava
                   
7 OPASOK 70,3 kg Marcel Šimo Chaos Ba vs István Martonicz Budapešt TOP Team
                   
8   93 kg Dávid Czibulka Wolf Fight Club vs  Jakub Kontina MMA Dragon Trnava
                   
9 OPASOK 77,1 kg Roman Mrenka WPG Žilina vs Kevin Mihálik Chaos Bratislava
                   
10   70,3 kg Mário Mango Chaos Ba vs Konyári Daniel Wolf Fight Club
                   
11 OPASOK 83,9 kg Ernest Matúš Chaos Ba vs Ivo Vadkerti
Tomáš Bilisish Martialarts Academy
                   
12 OPASOK 93 kg Juraj Figura Kenkyo Fight Club Poprad vs Roman Hulla Colloseum MMA Martin
                   
13   70,3 kg Arnold Nagy Wolf Fight Club vs Mehdi Ben Merieme Van Buell Sports