Kalendár podujatí

15 kolo, 2 ročník, MAMMAL 15 - Bratislava za nami

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym Bratislava sme usporiadali 15 kolo MAMMAL. Znova sme pokračovali v načatom systéme implementácie detí a mládeže do Slovenskej amatérskej MMA scény.

Toto kolo bolo jednoducho TOP. Vyše 120 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech, Maďarska a i Holandska. 3 ženské zápasy ! Nevídaný jav. Vyše 50 zápasov, ( presne 54 zápasov ), neskutočná atmosféra, skvelé prostredia, ľudia. Je treba podotknúť, že Slovenské amatérske MMA nabralo ďaľší dych a pokračuje v stále zvyšujúcej sa kvalite. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL urobila historické rekordy. 

 

Deti

42 kg Samuel Gabor Fight Club Kenkyo Poprad vs Sebastián Peško Fight Club Kenkyo Poprad 

 Gabor REMÍZA/DRAW 3 body                                   Peško REMÍZA/DRAW 3 body 

 

50 kg Michal Kožúch Fight Club Kenkyo Poprad vs Dávid Šebesta Gladiators Team Gym Partizánske

       Kožuch    WIN POINTS / 4 BODY                  Šebesta LOST POINTS / 2 BODY   

 

72 kg Alexander Gažík Fight Club Kenkyo Poprad vs Dávid Važan Colloseum MMA Martin

  Gážik  LOST POINTS / 2 BODY                                   Važan         WIN POINTS / 4 BODY  

 

60 kg Jaroslav Peško Fight Club Kenkyo Poprad vs Sebastián Kanya SFG TT

  Peško  LOST POINTS / 2 BODY                             Kanya               WIN POINTS / 4 BODY  

 

47 kg Alex Koky Pit Gym Levoča vs Samuel Gabor  Fight Club Kenkyo 

WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:49 ) / 5 BODOV               Gabor LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                   

 

KADETI 3 x 2 min 

60 kg  

Pavol Jaseňák Fight Club Kenkyo Poprad vs Samuel Kodaj LCC TN

Jaseňák LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod      Kodaj WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 00:50 ) / 5 BODOV    

 

52 kg 

Dominik Polák LCC TN vs Dávid Frančák Progressive Gym Martin  

Polák REMÍZA/DRAW 3 body                                  Frančák REMÍZA/DRAW 3 body 

 

57 kg 

Adam Januš Chaos Gym Ba vs Milan Varinský Fire Gym BB

 Januš WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 00:36 ) / 5 BODOV             Varinský LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  

 

63 kg 

Adrián Kralovič SFG TT vs Andrej Podhorský Gladiators Team Gym Partizánske

 Kralovič LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  Podhorský  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:50 ) / 5 BODOV  

 

Tomáš Vojtela Tomáš Bilisch Martial Arts Academy  vs Dominik Toporcer Pit Gym Levoča

Vojtela  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  Toporcer WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:30 ) / 5 BODOV  

 

 

66 kg 

Richard Uhrin Fight Club Kenkyo Poprad  vs Lukáš Štefkovič Kings Gym BA

Vojtela  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  Toporcer WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 01:00 ) / 5 BODOV  

 

Adam Kompas Gladiators Team Gym Partizánske  vs Samuel Magyar Fight Club Kenkyo Poprad 

Kompas  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 01:40 ) / 5 BODOV          Magyar  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  

 

Michal Kopas WPG Žilina vs Adam Krol JFMS Ostrava 

Kopas LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod       Krol  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( SUB 01:52 ) / 5 BODOV 

 

Šimon Krajník Pit Gym Levoča  vs Alex Šurík MMA Team Slovakia Michalovce 

  Krajník LOST POINTS / 2 BODY                                       Šurík     WIN POINTS / 4 BODY  

 

70 kg 

Peter Stríž JMFS OStrava vs Jozef Tokoly Berserkers Lučenec, Fortis

 Stríž WIN POINTS / 4 BODY                  Tokoly   LOST POINTS / 2 BODY                                          

 

Patrik Turčáni Chaos Gym BA vs Filip Tichannský Kickboxing Fight Club Sparta

Turčányl  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:02 ) / 5 BODOV                Tichanský LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod       

 

81 kg 

Radomír Chovan Dracula Gym BB vs Adam Lindaer Kings Gym BA

Turčányl  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:24 ) / 5 BODOV      Lindaer LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod       

 

 

JUNIORI 3 x 2 min 

 

60 kg 

Matúš Puskailer Easy Gym Ružomberok  vs Adam Lehmden Gladiators Team Gym  Partizánske

Puskailer WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( zrušenie 00:00 ) / 5 BODOV         Lehdmen LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

Martin Spevár Colloseum MMA Martin  vs Marko Bôcik Progressive Gym MMA Martin 

Spevár WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:28 ) / 5 BODOV        Bôcik LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

64 kg

Timotej Tománek LCC TN vs Marek Kasala Gladiators Team Gym Partizánske 

 Tománek REMÍZA/DRAW 3 body                               Kasala    REMÍZA/DRAW 3 body 

 

67 kg 

Mário Brezovský WPG ZA vs Mark Biháry MMA Modra

Brezovský WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 01:59 ) / 5 BODOV        Biháry LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

Jakub Konečný Kings Gym BA vs Michal Hatala Fire Gym BB

Konečný  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod           Hatala WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:28 ) / 5 BODOV   

 

Denis Gondzala Tomas Bilishich Martial Arts Academy vs Kristián Lovasz Dragon MMA Club TT

 Gondzala WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:58 ) / 5 BODOV           Lovasz  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

71 kg 

Jakub Hájnik WPG Žilina vs Patrik Šebek Colloseum MMA Martin 

 Hájnik WIN POINTS / 4 BODY               Šebek LOST POINTS / 2 BODY

                                            

75 kg 

Damián Halamček WPG ZA vs Samuel Bordač SFG TT

Halamček WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:04 ) / 5 BODOV  

 

81 kg 

Kristián Blažek Chaos Gym BA vs Mário Truchly WPG ZA 

 LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                   WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:37 ) / 5 BODOV  

 

 

Ženy/Dievčatá:

57 kg Terézia Sósová Still Storm Club Bardejov vs 64 kg LauraSalajová (15)Fire Gym BBvs

Sósová LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  Salajová  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 00:43 ) / 5 BODOV  

 

61,2 kg Lizzy Carolina Maria Gever Van Buel Sports vs Elina Tauber Kings Gym Ba

  Lizzy WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:11 ) / 5 BODOV                Tauber LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                  

 

 

MUŽI:

 

61,2 kg 

Roman Slíž Kickboxing Fight Club Sparta vs Martin Lehocký Chaos Gym BA 

Slíž WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 01:45 ) / 5 BODOV      Lehocký  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod    

 

65,8 kg 

Erik Cicko LCC TN vs Ľubomír Račák Fighting Academy Veľký Krtíš 

Cicko LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod      Račák WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 02:41 ) / 5 BODOV 

 

Nikolas Žlilinec Chaos Gym BA  vs Julius Pelikan OFA BA 

Žilinec WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 02:11 ) / 5 BODOV             Pelikán  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod  

 

Kristíán Nguyen Chaos Gym BA vs Armen Hakobyan OFA BA

Ngueyn  LOST POINTS / 2 BODY                                     Hakobyan       WIN POINTS / 4 BODY  

 

61,2 kg Pyramída 

Erik Tauber Pit Gym Levoča vs Samuel Mello

Tauber LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod     Mello  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 02:06 ) / 5 BODOV 

 

70,3 kg 

Štefan Cisár OFA BA vs Kevin Čonka Pit Gym Levoča 

Cisár  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 00:40 ) / 5 BODOV          Čonka LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod  

 

Ján Ondrejkovič Cerberos NVM  vs Marcel Šimo Chaos Gym BA

Ondrejkovič  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( KO 01:19 ) / 5 BODOV          Šimo LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod  

 

Marek Medovarski Chaos Gym BA  vs Igor Lukačovič LCC TN 

Medovarski LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod        Lukačovič  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( KO 00:11 ) / 5 BODOV  

 

Roman Hudec CHaos Gym BA vs István Martonicz Budapest Top Team 

Hudec LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod        Martonicz WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 00:20 ) / 5 BODOV  

 

 

 77,1 kg 

Tomáš Koltun JFMS Ostrava vs Enriko Koterba Pit Gym Levoča 

Koltun LOST LOST POINTS / 2 BODY                            Koterba                WIN POINTS / 4 BODY  

 

Marián Slaušek TFN Gym BA vs Peter Zaťko Chaos Gym BA

Slaušek WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 00:51 ) / 5 BODOV    Zaťko LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod

 

Roman Mrenka WPG ZA/Hanuman BA vs Filip Linek SFG TT 

Mrenka WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 02:38 ) / 5 BODOV         Linek LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod  

 

Filip Kadár Szayka Kempo dojo-Slovenská federácia kempo vs Tomáš Szabo Hanuman Gym BA 

Kadár LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod            Szabo WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 02:59 ) / 5 BODOV  

 

Dávid Šajben Hanuman Gym BA  vs Ľuboš Tiefenbach TFN Gym BA 

Šajben WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 02:59 ) / 5 BODOV           Tiefenbach WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:47 ) / 5 BODOV  

 

Roland Bányi Kickboxing Fight Club Sparta  vs Filip Kosa WPG Žilina 

 Bányi   LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod              Kosa WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 02:04 ) / 5 BODOV

 

 

70,3 kg 

István Martonicz Budapest Top Team vs Mário Mango Chaos Gym Ba

Martonicz WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 01:52 ) / 5 BODOV          Mango LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

 

83,9 kg 

Martin Holínek Kings Gym BA vs  Martin Kozák 

Holínek WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( KO 00:49 ) / 5 BODOV       Kozák

 

Alesio Daniš Gladiators Team Gym Partizánske  vs Nikolas Ďurík Dracula Gym BB

Daniš WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( KO 01:59 ) / 5 BODOV               Ďurík LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

Richard Dejčík SFG TT vs Ivo Vadkerti Tomáš Bilisish martials arts

Dejčík LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                Vadkerti WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 02:57 ) / 5 BODOV  

 

Samuel Beránek Storm Gym Handlová  vs Michal Garaj Kings Gym BA

Beránek LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod           Garaj WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( KO 00:19 ) / 5 BODOV    

 

Dário Gaman LCC TN vs Matyás Klekner Budapest Top Team

Gaman LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod           Klekner WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( TKO 01:02 ) / 5 BODOV    

 

 93 kg 

Patrik Ďurík Hanuman Gym BA/ Gladiators team gym PE vs Tomáš Samek Cerberos NVM

Ďurík WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 02:06 ) / 5 BODOV      Samek LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

Gergély Meszáros  vs Patrik Križan SFG TT

 Meszáros WIN POINTS / 4 BODY                   Križan LOST LOST POINTS / 2 BODY                                          

 

Juraj Figura Fight Club Kenkyo Poprad  vs Dominik Drapáč MMA Team Slovakia Michalovce

FIgura WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:52 ) / 5 BODOV       Drapáč LOST LOST POINTS / 2 BODY                          

 

120 kg

Martin Jančo OFA Ba vs Erik Džima MMA Modra

 Jančo  WIN POINTS / 4 BODY              Džima  LOST POINTS / 2 BODY