Kalendár podujatí - história

4 kolo, 2 ročník, MAMMAL 12 - Žilina za nami

V spolupráci s domácim klubom Wolf Pride Gym Žilina sme usporiadali 12 kolo MAMMAL. Znova sme pokračovali v načatom systéme implementácie detí a mládeže do Slovenskej amatérskej MMA scény. Keďže sme zaznamenali veľmi pozitívne ohlasy, budeme pokračovať a dúfame vo veľkú podporu jednotlivých klubov.  V Žiline vládla veľmi priateľská a príjemná atmosféra. Všetky zápasy sa niesli v duchu Fair Play a sme radi, že si to diváci ako i zápasníci užili.  Veľmi pekne ďakujeme aj divákov za podporu ligy a je vidno, že z kola na kolo sú aj diváci vzdelanejší ohľadom MMA. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za podporu v roku 2019 a pokračujeme v roku 2020 ďaľším kolom v Bratislave.

 

VÝSLEDKY MAMMAL12, Žilina :

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

/-37/kg Sebastián Peško (9) ( Kenkyo Club Poprad )               vs    /-37/kg Noel Petterson (9) ( Kenkyo Club Poprad )               

        Peško REMÍZA/DRAW 3 body                                              Petterson REMÍZA/DRAW 3 body   

                                         

/-53/kg Samuel Šveda (15) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-60/kg Jaroslav Peško (14) ( Kenkyo Club Poprad )

        Šveda REMÍZA/DRAW 3 body                                             Peško REMÍZA/DRAW 3 body   

 

/-60/kg Jakub Cverčko (13) ( MMA Team Slovakia Michalovce ) vs /-57/kg Matej Halčín (13) ( Pit Gym Levoča )     

     Cverčko WIN POINTS / 4 BODY                                               Halčín  LOST POINTS / 2 BODY

 

 

/-53/kg Samuel Šveda (15) ( MMA Team Slovakia Michalovce ) vs  /-45/kg Alex Koky (11) ( Pit Gym Levoča )

    Šveda WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:31 ) / 5 BODOV          Koky LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                   

 

KADETI:  

/-47/kg Patrik Harnuboglu (15) ( Pit Gym Levoča )               vs   /-53/kg Dominik Chrapek  ( MMA Team Slovakia Michalovce )  na potvrdenie 

   Harnuboglu   LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                               Chrapek WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:12 ) / 5 BODOV                  

 

/-63/kg Michal Kopas ( WPG Žilina )                                   vs   /-63/kg Dominik Toporcer ( Pit Gym Levoča ) 

  Kopas WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( zranenie) / 5 BODOV            Toporcer LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod     

 

/-63/kg Marko Buocik ( Progressive Gym Martin )                vs    /-63/kg Michal Kopas ( WPG Žilina )

          Buocik LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                 Kopas WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:38 ) / 5 BODOV

 

/-67/kg Dávdi Katánik ( WPG Žilina )                                  vs   /-67/kg Alex Šurik ( MMA Team Slovakia Michalovce )

Katánik WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:35 ) / 5 BODOV         Šurik LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

/-63/kg Marko Buocik ( Progressive Gym Martin )                vs    /-63/kg Dominik Toporcer ( Pit Gym Levoča )

Buocik WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( zranenie) / 5 BODOV             Toporcer LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   

 

JUNIORI: 

/-67/kg Martin Varády ( MMA Team Slovakia Michalovce )   vs    /-67/kg Mário Brezovský ( Wolf Pride Gym Žilina )

Varády LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                       Brezovský WIN KO/TKO/SUB  1 kolo  Submision ( 1:05) / 5 BODOV          

 

/-71/kg Ján Čambor ( Ragnar Gym Ostrava )                     vs  /-71/kg Kristián Seman ( MMA Team Slovakia Michalovce )

Čambor  LOST POINTS / 2 BODY                                           Seman WIN POINTS / 4 BODY                                               

 

/-75/kg  Róbert Lešňák ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-75/kg Adam Krajčovič ( SFG Trnava ) 

Lešňák LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                       Krajčovič WIN KO/TKO/SUB  1 kolo Submision ( 1:00) / 5 BODOV          

 

/-86/kg Patrik Štoffa ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs      /-86/kg Alex Bednár ( MMA Club Dragon Trnava ) 

         Štoffa  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod   vs                         Bednár WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 0:43 ) / 5 BODOV

 

MUŽI: 

/-70,3/kg Dušan Mašlonka ( Kenkyo Club Poprad )        vs       /-70,3/kg Dominik Dankovič ( Dominator Fight Club Raslavice )

         Mašlonka  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                           Dankovič WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO stop doktor 0:43 ) / 5 BODOV

   

/-83,9/kg Rastislav Levický ( Progressive Gym Martin )  vs       /-83,9/kg Ondrej Dubec ( Energy Fit Prievidza )

Levický WIN POINTS / 4 BODY                                             Dubec LOST POINTS / 2 BODY                     

 

/-93/kg Ján Hašek ( Ragnar Gym Ostrava )                  vs       /-93/kg  Dominik Drapáč ( MMA Team Slovakia Michalovce )

Hašek  LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                        Drapáč WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( Sub 2:09 ) / 5 BODOV