Kalendár podujatí - história

ŠTARTOVKA MAMMAL11, Poprad :

 

ŠTARTOVKA MAMMAL11, Poprad :

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

Mládež: 2 x 2 min 

 ( na zemi sa nesmú udierať v prípade pádu na zem ) 

 Dalibor Ferenc (5)  ( Kenkyo Club Poprad )  vs Janko Peško (6)  ( Kenkyo Club Poprad ) 

/-26,5/kg Bruno Horváth (9) ( Kenkyo Club Poprad )  vs /-35,7/kg Noel Pettersen (9) ( Kenkyo Club Poprad ) 

 

 

/-43/kg Simon Kilik (12) ( MMA Sabinov ) vs /-47/kg Alex Koky ( Pit Gym Levoča )

 

/-52/kg Nicolas Štec (14) ( MMA Team Slovakia Michalovce )    vs /-57/kg Jaroslav Peško (14) ( Kenkyo Club Poprad )

-57/kg Jaroslav Peško (14) ( Kenkyo Club Poprad )    vs /-60/kg Jakub Cverčko (13) ( MMA Team Slovakia Michalovce ) 

 

 

/-66/kg Luca Hanuščák  (11) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-52/kg Alex Šimonič (12) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  

 

/-72/kg Kristián Lobo (12) ( MMA Team Slovakia Michalovce )   vs /-72/kg František Dunka (13) ( Kenkyo Club Poprad ) 

                                                                                         vs /-73/kg Filip Koky (13) ( Pit Gym Levoča )

/-52/kg Alex Šimonič (12) ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-49/kg Gregor Mitro ( MMA Team Slovakia Michalovce )  


KADETI: 
 

 /-53/kg Dominik Chrapek ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs /-53/kg Michal Vavrinský ( Fire Gym Banská Bystrica )

/-63/kg Dominik Toporcer ( Pit Gym Levoča )                        vs /-63/kg TOmáš Kurila  ( Centurion Fight Club Spišská Nová Ves  )

/-63/kg Róbert Kováč  (  MMA Team Slovakia Michalovce )     vs /-63/kg Ján Gábor  ( OFA Bratislava  ) 

/-63/kg Michal Kopas ( Wolf Pride Gym Žilina )                      vs /-63/kg  Samuel Hlatký ( MMA Top Team Košice ) 

/-67/kg Alex Šurik ( MMA Team Slovakia Michalovce )            vs /-67/kg Michal Hatala ( Fire Gym Banská Bystrica )                

/-67/kg  Mário Brezovský ( Wolf Pride Gym Žilina )                vs /-67/kg Martin Varády   ( MMA Team Slovakia Michalovce  )

 

 /-60/kg Patrik Harnuboglu(14) (Pit Gym Levoča )                  vs /-57/kg Jaroslav Peško ( Kenkyo Club Poprad ) 

JUNIORI: 

/-57/kg Erik Nagy  ( OFA Bratislava  )                                   vs /-57/kg Martin Lorinc   ( MMA TOP Team Košice  )     

/-71/kg Kevin Čonka ( Pit Gym Levoča )                        vs /-71/kg Alex Klein ( Centurion fight Club Spišská nová Ves )

  

/-71/kg MatejTomáščin ( ZAO MMA Gym Prešov )                  vs /-71/kg  Jakub Hájnik ( Wolf Pride Gym Žilina )  

/-75/kg Alex Bartoš ( Pit Gym Levoča )                                 vs /-75/kg Marek Petráš ( OFA Bratislava ) 

/-81/kg  Marcel Hink ( MMA Club Trnava )                            vs /-81/kg Mário Truchly ( Wolf Pride Gym Žilina ) 

 

MUŽI: 

/-70,3/kg Lukáš Copík ( MMA Top Team Košice )                   vs /-70,3/kg  Marek Havrila ( MMA Sabinov ) 

 /-77,1/kg  Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina )                vs  /-77,1/kg  Sebastián Kosť ( Still Storm Fight Club Bardejov ) 

/-77,1/kg Jozef Zombek ( Pit Gym Levoča )                         vs /-77,1/kg Štefan Závadský ( ZAO MMA Gym Prešov )

/-77,1/kg  Kevin Mihálik ( Chaos Gym Bratislava/Kohout Striking Academy) vs /-77,1/kg  Dušan Mašlonka ( Kenkyo Club Poprad )  

/-77,1/kg  Lukáš Švac ( Centurion Fight Club Spišská Nová Ves ) vs /-77,1/kg  Rastislav Matucha ( Kenkyo Club Poprad ) 

 /-77,1/kg  Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina )                vs  /-77,1/kg  Sebastián Kosť ( Still Storm Fight Club Bardejov ) 

  /-77,1/kg  Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina )             vs   /-77,1/kg  Daniel Majiroš ( MMA Sabinov ) 

 

/-83,9/ kg Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava )                  vs /-83,9/kg Dominik Gobl ( MMA Team Slovakia Michalovce )

 

/-93/kg Marek Molnár ( ZAO MMA Gym Prešov )                    vs /-93/kg Juraj Figura ( Kenkyo Club Poprad ) 

/-93/kg Dominik Drapáč ( MMA Team Slovakia Michalovce )    vs  /-93/kg Alex Krempaský ( Centurion Fight Club Spišská Nová Ves ) 

 

ŽENY - Kadeti: 

1)  /-57/ kg Barbara Andrejčáková ( MMA Team Slovakia Michalovce ) vs /-63/ kg Laura Salajová ( FIre Gym Banská Bystrica )   

 

ŽENY :

1)  /-61,3/kg Marharyta Ivanenko ( ZAO MMA Gym Prešov ) vs  /-61,3/kg Elina Gainutdinova ( Pit Gym Levoča ) 

2) /-56,7/kg Tereza Haňová ( ZAO MMA Gym Prešov ) vs /-56,7/kg Paula Wawrzyniuk( MMA Team Slovakia Michalovce )

 

 

 

 

 

 Hľadá sa súper / Náhradníci: 

DETI:

/-27/ kg Dalibor Ferenc (6) ( Kenkyo Club Poprad )

/-68/kg Adam Pancííř (14) MMA Sabinov )

/-48/kg Patrik Harnuboglu (14) ( Pit Gym Levoča )

 

KADETI:

 

JUNIORI: 

/-81/ kg Alex Bednár ( MMA Club Trnava ) 

 

MUŽI : 

/-65,8/kg Damián Podolský ( ZAO MMA Prešov ) 

/-120/ kg Samuel Dutko ( Pit Gym Levoča ) 

 

KADETI - ŽENY: 

 /-60/ kg Anna Šulková (18rokov )  ( Fire Gym Banská Bystrica )