Kalendár podujatí - história

2 kolo, 2 ročník, MAMMAL 10 - Trenčín za nami

VÝSLEDKY 2 ročníka, 2 kola, 12.10.2019 

MAMMAL 10

LAUGARICIO COMBAT CLUB

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KADETI: 

1)         /-57/kg Roman Krupa ( OFA BA   )  vs /-57/kg Adam Januš  ( Chaos Bratislava )

            Krupa REMÍZA/DRAW 3 body                                   Januš REMÍZA/DRAW 3 body 

 

2)          /-63/kg Andrej Podhorský  (  Gladiators Team Gym) vs /-63/kg Martin Pálečka ( Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )

          Podhorský WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:09 ) / 5 BODOV           Pálečka LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                 

 

3)          /-63/kg Michal Kopas (15) ( Wolf Pride Gym ) vs /-63/kg Filip Tichanský ( Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta ) 

           Kopas WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 01:04 ) / 5 BODOV     Tichanský LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod  

 

JUNIORI:

 

4)          /-60//kg Roman Slíž /18) ( Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta ) vs /-60/kg Dominik Topocer (16) ( Pit Gym Levoča ) 

            Tichanský LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                            Toporcer WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 01:38 ) / 5 BODOV 

 

5)          /-71/kg Roland Bányi ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta ) vs /-71/kg Jakub Hájnik ( Wolf Pride Gym Žilina  ) 

             Bányi LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                            Hájnik WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( SUB 01:15 ) / 5 BODOV 

 

6)         /-65,8/kg Mário Brezovský (  WPG Žilna )                      vs              /-65,8/kg  Kristián Barták ( FightGym Bánovce )

           Brezovský  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:01 ) / 5 BODOV             Barták LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod     

 

MUŽI: 

7)        /-65,8/kg / Lubo Pekár ( Gladiators Team Gym )              vs             /-65,8/ kg Patrik Hrubizna ( Centurion fight club )

           Pekár LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                              Hrubizna  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( SUB 01:39 ) / 5 BODOV  

 

8)          /-70,3/kg Ladislav Matúš  ( Spartakus Fight Gym )            vs          /-70,3/kg Ján Socio Šípoš ( Pavel Trusov team kickboxing school ) 

          Matúš  WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 02:31 ) / 5 BODOV                       Šípoš LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod      

 

9)        /-70,3/kg Pavol Zábojník ( Spartakus FIght Gym )            vs             /-70,3/kg Denis Almeida ( Ragnar Gym Ostrava  ) 

           Zábojníik LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                         Almeida  WIN KO/TKO/SUB  2 kolo ( vzdanie  ) / 5 BODOV

 

10)         /-77,1/kg  Vladimír Štefanovič ( Club Animus Gym Šala )  vs     /-77,1/kg  Martin Horínek ( Spartakus Fight Gym  ) 

            Štefanovič LOST POINTS / 2 BODY                                            Horínek  WIN POINTS / 4 BODY 

 

11)         /-77,1/kg Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym )                   vs    /-77,1/kg Filip Linek  ( Spartakus Fight Gym  )

             Mrenka  WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( SUB 00:28 ) / 5 BODOV      Linek LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod     

 

12)          /-83,9/kg Luboš Tiefenbach ( Club Wrestling Team Dunajplavba Bratislava )  vs /-83,9/kg RIchard Dejčík ( Spartakus Fight Gym  ) 

             Tiefenbach  WIN POINTS / 4 BODY                                                    Dejčík LOST POINTS / 2 BODY   

  

13)           /-93/kg  Karol Pomšár ( Club Eagles Fight Team )            vs /-93/kg Roman Hulla ( Club Colosseum MMA Martin )

             Pomšár LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                           Hulla WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 00:28 ) / 5 BODOV 

 

14)           /-93/kg Mikuláš Šípoš ( Muay Thai Revúca )                    vs  /-93 /kg Tomáš Špinder 

                Šípoš LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod                                           Špinder WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( SUB 01:59 ) / 5 BODOV 

 

Exhibičný papier:

 

 15)          /-70,3/kg Tomáš Rajnoha ( Gladiators Team Gym )          vs    (-83,9/kg Dário Gaman ( LCC Trenčín )

               Rajnoha LOST  KO/TKO/SUB /                                               Špinder WIN KO/TKO/SUB  3 kolo ( TKO 01:55 )