Kalendár podujatí - história

1 kolo, 2 ročník MAMMAL 9 - Komárno za nami

VÝSLEDKY 2 ročníka, 1 kola, 14.9.2019 

MAMMAL 9

WOLF FIGHT CLUB 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 KADETI: 

1) /-57/kg Erik Fratrič  ( OFA BA   )                                            vs  /-57/kg Jakub Peško ( Kenkyo Club Poprad ) 

Fratrič WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:37 ) / 5 BODOV                 Peško LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

2) /-57/kg Ľubomír Peško ( Kenkyo Club Poprad )                        vs  /-57/kg Adam Januš  ( Chaos Bratislava )

Peško  LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD                                                 Januš WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 0:58 ) / 5 BODOV    

 

3) /-63/kg Michal Kopas  ( WPG Žilina )                                      vs /-63/kg  Erik Nagy ( OFA BA )

Kopas WIN KO/TKO/SUB  1 kolo ( TKO 1:20 ) / 5 BODOV                 Peško LOST  KO/TKO/SUB / 1 bod 

 

4)/-63/kg  Filip Tichanský ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta ) vs /-63/kg  Mark Biháry ( Club MMA Modra ) 

Tichanský  LOST KO/TKO/SUB  / 1 BOD                                              Biháry   WIN KO/TKO/SUB 3 kolo ( TKO 0:23 ) / 5 bodov 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JUNIORI:

5) /-57/kg  Martin Naszári  ( Club Bupadest Top Team  )          vs    /-57/kg  Roman Slíž ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )

Naszári LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD                                              Slíž  WIN KO/TKO/SUB 1 kolo ( TKO 1:09 ) / 5 bodov 

 

6) /-67/kg Dávid Helt (WPG Žilina )                                       vs   /-67/kg Dominik Oláh ( Club Beast Gym Nitra )      

Helt   LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD                                               Oláh  WIN KO/TKO/SUB 1 kolo ( SUB 2:29 ) / 5 bodov 

 

7) /-67/kg Patrik Kaschny ( Club Beast Gym Nitra )                 vs  /-67/kg Filip Bielik ( Club Titan Gym Bratislava ) 

Kaschny WIN KO/TKO/SUB 2 kolo ( TKO 0:43 ) / 5 bodov             Bielik LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

 

8) /-75/kg Denis Bacigal ( Club MMA Modra )                         vs  /-75/kg Benjamin Jarjabek ( Club Budapest Top Team ) 

Bacigal   LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD                                          Jarjabek  WIN KO/TKO/SUB 2 kolo ( SUB 0:21 ) / 5 bodov 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUŽI:

 

9) /-65,8/kg  Július Pelikán ( OFA Bratislava )                                         vs /-65,8/kg Arnold Nagy ( Wolf Fight Club )     

Pelikán  LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD                                                      Nagy  WIN KO/TKO/SUB 1 kolo ( SUB 0:35 ) / 5 BODOV 

                                                       

11) /-70,3/kg Denis Kurina ( Wolf Fight Club  )                                       vs  /-70,3/kg Mário Mango ( Chaos Gym Bratislava ) 

Kurina   WIN KO/TKO/SUB 1 kolo ( SUB 0:43 ) / 5 BODOV                        Mango  LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

 

12) /-70,3/kg Ladislav Matúš ( SFG Trnava )                                          vs /-70,3/kg Patrik Berec ( Club Beast Gym Nitra ) 

WIN KO/TKO/SUB 2 kolo ( KO 0:31 ) / 5 BODOV                                    Berec  LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

 

13) /-70,3/kg Daniel Konyari ( Wolf Fight Club  )                                   vs /-70,3/kg Daniel Turanský ( Club Titan Gym )

Konyari  WIN POINTS / 4 BODY                                                          Turanský   LOST POINTS / 2 BODY

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

14) /-77,1/kg Filip Kováč ( RSC Nové Zámky )                                   vs /-75/kg Martin Grulyó ( junior )  

WIN KO/TKO/SUB 1 kolo ( TKO 2:27 ) / 5 BODOV                                  Grulyó  LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

 

15) /-77,1/kg  Michal Duba ( OFA Bratislava )                                   vs /-77,1/kg  Vladimír Štefanovič ( Club Animus Gym Šala )                                         

WIN KO/TKO/SUB 1 kolo (SUB 1:22 ) / 5 BODOV                                   Štefanovič  KO/TKO/SUB / 1 BOD

              

16) /-77,1/kg Kevin Mihálik ( Chaos Gym Bratislava )                        vs /-77,1/kg  Jozef Cesnek ( WPG Žilina ) kadeti

Mihálik WIN KO/TKO/SUB 2 kolo (SUB 2:46 ) / 5 BODOV                       Cesnek LOST  KO/TKO/SUB / 1 BOD

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17) /-83,9/kg Pavel Jastrabík ( OFA Bratislava )                             vs /-83,9/kg Luboš Tiefenbach ( Club Wrestling Team Dunajplavba)

Jastrabík LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD                                                Tiefenbach WIN KO/TKO/SUB 1 kolo (SUB 2:47 ) / 5 BODOV  

     

18) /-83,9/kg Ivan Vadkerti ( Club Tomáš Bilisish Martialarts )         vs /-83,9/kg Milan Kratochvíla ( Chaos Bratislava )

Vadkerti WIN KO/TKO/SUB 2 kolo (SUB 2:05 ) / 5 BODOV                    Kratochvíla  LOST  KO/TKO/SUB / 1 BOD

 

19) /-83,9/kg Ernest Matúš ( Chaos Bratislava )                             vs /-83,9/kg Anton Katrenčák ( Club Fight Gym Orava ) 

Matúš  WIN POINTS / 4 BODY                                                            Katrenčák  LOST POINTS / 2 BODY

 

20)/-83,9/kg Marek Šturek ( Club Fight Gym Orava )                     vs /-83,9/ kg Filip Linek ( Spartacus Fight Gym )

Šturek  LOST  KO/TKO/SUB / 1 BOD                                                Linek  WIN KO/TKO/SUB 1 kolo (SUB 1:21 ) / 5 BODOV  

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

21) /-93/kg Rastislav Antol ( MMA Sabinov )                                 vs  /-93/kg Mário Kolár ( Club Warrior Gym )     

Antol  LOST  KO/TKO/SUB / 1 BOD                                                  Kolár  WIN KO/TKO/SUB 2 kolo (SUB 1:30 ) / 5 BODOV  

  

22) /-93/kg  Karol Pomšár ( Club Eagles Fight Team )                    vs /-93/kg Mário Lazok ( Club Berserkers team Lučenec )

Pomšár  WIN POINTS / 4 BODY                                                      Lazok  LOST POINTS / 2 BODY

 

23) /-93/kg  Martin Schwarz ( OFA Bratislava )                              vs /-93/kg Saumel Šebok ( Club Berserkers team Lučenec )

Schwarz  LOST  KO/TKO/SUB / 1 BOD                                               Šebok WIN KO/TKO/SUB 2 kolo (SUB 1:30 ) / 5 BODOV   

 

TITULOVÉ ZÁPASY PREHODENÉ NA KOMÁRNO 14.9.2019 

 
 

-83,9 kg         ŠAMPIÓN
1 Tomáš Votava Free Fight Detva  VOTAVA Tomáš 
2 Rastislav Levický Progressive GYM Martin