Kalendár podujatí - história

Piate kolo MAMMAL - Back To Žilina za nami

Už je tomu viac ako týždeň, čo máme za sebou aj predvianočné tak povediac mikulášske kolo MAMMAL. Počas piateho kola, ktoré sa vrátilo späť do svojho "domovského" mesta sme videli naozaj veľa krásnych zápasov. Zápasníci, tréneri ale aj fanúšikovia si pochvaľovali posun amatérskej úrovne MMA na Slovensku a my si tak môžeme užiť sviatky radosti a pokoja s dobrým pocitom, že neľahká cesta amatérskeho MMA, ktorú sme si vybrali, je správna a že má zmysel po nej ísť.

Piate kolo MAMMAL nám prinieslo viacero prekvapivých a dych-berúcich zápasov. Diváci, ktorí dorazli na miesto konania do Wolf Pride Gymu miestami nedýchali z neustálej akcie, ktorá prebiehala v klietke. Vytvorili nám naozaj krásnu kulisu, na ktorú nezabudneme a na amatérskom fóre sme ešte nezažili.

Otvorte si chipsy, usaďte sa a pozrite si AFTERMOVIE alebo v klude vychutnajte FOLOGALÉRIU.

Zaujímavosťami piateho kola:
- Najstarším zápasníkom tohto kola a ligy celkovo sa stal 44 ročný Ľuboš Tiefenbach, ktorý vo svojej MMA premiére vyhral na body.
- Najkrajší zápas podľa vybranej poroty predviedol Marek Medovarski s poliakom Lukaszom Gowinom.
- Nádherný zápas a čerešnička na torte bol aj posledný zápas dňa a to vo váhovej kategórii -120kg, kde sa Samuel Dutko postavil proti goliášovi z poľska a to proti Pawelovi Bakovi. Obaja chlapi predviedli nádherný a namáhavý výkon.
- Roman Mrenka ukázal srdce bojovníka, keď prijal zápas navyše a stal sa tak jediným zápasníkom piateho kola s dvoma zápasmi.

Ďakujeme všetkým partnerom piateho kola MAMMAL v Žiline a to menovite:
ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA SLOVENSKÁ REPUBLIKA
RAGNAROKSHOP.SK
XFN

ENERGIE 2
ELZA, a.s.
HOTEL MAGNOLIA
BISBUS.SK
WOLF PRIDE GYM

 

ŠTARTOVKA S VÝSLEDKAMI JEDNOTLIVÝCH ZÁPASOV:

KADETI ( 14-16 )

1. /-57/ Pavol Pukančík (MMA Modra) vs Michal Kopas ( Wolf Pride Gym Žilina )
Pukančík LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Kopas WIN TRIANGEL 1. Kolo ( 1:02 ) / 5 BODOV

2. /-67 CATCH/ Andrej Podhorský ( Gladiators Team Gym Partizánske ) vs. Dávid Kataník ( Wolf Pride Gym Žilina )
Podhorský LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Kataník WIN TKO PUNCHES 2. Kolo ( 0:38 ) / 5 BODOV

JUNIORI: ( 16-19 )

3. /-69 CATCH/ Marek Havrila ( MMA Sabinov ) vs. Jakub Hájnik ( Wolf Pride Gym Žilina )
Havrila WIN TKO PUNCHES ( 1:06 ) / 5 BODOV - Hájnik LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

4. /-67/ Kristián Mráz ( Centurion MMA Spišská nová Ves ) vs. Adam Krajčovič ( Spartakus Fight Gym Trnava )
Mráz LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Krajčovič WIN RNC 1. Kolo ( 1:36 ) / 5 BODOV

5. /-71/ Roman Kosztolányi ( Genkhikhan Nové Zámky ) vs. Mário Truchlý ( Wolf Pride Gym Žilina )
Kosztolányi LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Truchlý WIN TKO PUNCHES 3. Kolo ( 0:38 ) / 5 BODOV

6. /-71/ Erik Virág ( Gladiadiators Team Gym Partizánske ) vs. Dávid Helt ( Wolf Pride Gym Žilina )
Virág WIN TKO PUNCHES 1. Kolo ( 2:10 ) 5 BODOV - Helt LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

7. /-75/ Gabriel Marcinčin ( MMA Sabinov ) vs. Damián Halamček ( Wolf Pride Gym Žilina )
Marcinčin LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Halamček WIN SUB RNC 1. Kolo ( 1:04 ) / 5 BODOV

MUŽI: ( 19+ )

8. /-70,3/ Marek Medovarski ( Chaos Gym Bratislava ) vs. Lukasz Gowin ( Goral Žiwiec MMA )
Medovarski WIN SUB ARM TRIANGEL 2. Kolo ( 2:03 ) / 5 BODOV - Gowin LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

9. /-70,3/ Marián Kret ( Titan Gym Bratislava ) vs. Marián Mendel ( Energy Fit Prievidza )
Kret LOST POINTS / 2 BODY - Medel WIN POINTS / 4 BODY

10. /-70,3/ Igor Lukačovič ( Laugaricio Combat Club ) vs. Ján Šuštiak ( Wolf Pride Gym Žilina )
Lukačovič LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Šuštiak WIN SUB GUILLOTINE CHOKE 1. Kolo ( 0:26 ) / 5 BODOV

11. /-77,1/ Enriko Koterba ( Chaos Gym Bratislava ) vs. Lukáš Antal ( Free Fight Club Detva / Fortis Lučenec )
Koterba WIN SUB GUILLOTINE CHOKE 1. Kolo ( 1:03 ) / 5 BODOV - Antal LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

12. /-77,1/ Attila Garamszéghy ( Free Fight Club Detva / Fortis Lučenec ) vs. Slavomír Krátky ( Mohelnice )
Garamszéghy WIN KO KNEE 1. Kolo ( 1:24 ) / 5 BODOV - Krátky LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

13. /-77,1/ Tomáš Priadka ( Free Fight Club Detva / Fortis Lučenec ) vs. Jozef Cesnek ( Wolf Pride Gym Žilina )
Priadka WIN TKO PUNCHES 1. Kolo ( 2:24 ) / 5 BODOV - Cesnek LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

14. /-77,1/ Erik Rybanský ( Gladiators Team Gym Partizánske ) vs. Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina )
Rybanský LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Mrenka WIN SUB RNC 1. Kolo ( 1:58 ) / 5 BODOV

15. /-77,1/ Martin Mucha ( Top Team Košice ) vs. Patrik Eibner ( Free Fight Club Detva / Fortis Lučenec )
DISKVALIFIKÁCIA MARTIN MUCHA - dôvod Profi zápas na EAST PRO FIGHT - Eibner 5 BODOV

16. /-83,9/ Adam Ďurčovič ( Attack MMA Prievidza ) vs. Marcel Pristach ( Laugaricio Combat Club )
Ďurčovič LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Pristach WIN TKO PUNCHES 2. Kolo ( 2:49 ) / 5 BODOV

17. /-83,9/ Rastislav Levický ( Progressive Gym Martin ) vs. Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava )
Levický LOST POINTS / 2 BODY - Matúš WIN POINTS / 4 BODY

18. /-83,9/ Ľuboš Tiefenbach ( Wrestling Dunajplavba Bratislava ) vs. Ondrej Dubec ( Zápasnícky Oddiel Baník Prievidza )
Tiefenbach WIN POINTS / 4 BODY - Dubec LOST POINTS / 2 BODY

19. /-83,9/ Jakub Nemec ( Chaos Gym Bratislava ) - Patrik Ďurík ( Gladiátors Team Gym Partizánske )
Nemec WIN SUB RNC 2. Kolo ( 1:42 ) / 5 BODOV - Ďurík LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

20. /-77,1/ Roman Mrenka ( Wolf Pride Gym Žilina ) vs. Denis Nemec ( Octagon Fighting Academy Bratislava )
Mrenka LOST POINTS / 2 BODY - Nemec WIN POINTS / 4 BODY

21. /-120/ Pawel Bak ( Goral Žiwiec MMA ) vs. Samuel Dutko ( Pit Gym Levoča )
Bak WIN POINTS / 4 BODY - Dutko LOST POINTS / 2 BODY