Kalendár podujatí - história

2 KOLO, 4 ROČNÍK, MAMMAL 24 - BRATISLAVA ZA NAMI - 4 ROČNÍK , "KTO BUDE ĎAĽŠÍ "

MAMMAL 24

Zápasové dvojice 2. Kola LIGY – MAMMAL, 30.10.2020 – Double Sport Bratislava

 

V spolupráci s domácim organzáciou Titan Fight Night sme  v Bratislave usporiadali 2 kolo MAMMAL s číslom 24.  Ligové kolo ukázalo fantastickú priipravensoť a úroveň lilgy. Liga MAMMAL, pod krídlami Slovenského zväzu MMA mala znova medzinárodnú účasť v podobe zápasníkov Maďarska a Čiech. Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Ešte v stredu bolo 79 registrovaných účastníkov avšak v dôsledku karannténnych opatrení nám odpadával 1 zápasník za druhým. 

Na kvalite to však neubralo a videli sme fantastické výkony. Keďže 2 zápasníci nemali súperov, strihli si to v grapplingu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Výsledky 2. kola LIGY – MAMMAL - Slovenský zväz MMA 30.10.2021 – Double Sport Bratislava

Celkovo 21 zápasov

 12 x skončil zápas na body

  3 x TKO

  0 x KO

  6 x SUB

  2 x no contest resp. nenastúpenie súpera

 

Zápasníci z 18 klubov

 

Por.

Číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Martin Naszari (2001)

Colloseum MMA

VS

Samir Smaali  (2008)

SFG Trnava

U21

Win: Naszari na body

 

Akt. váha: 59,9 Kg

Tréner: Peszlen

 

Akt. váha: 62,2kg

Tréner:  Hudák

 

Naszari: 4 body

 

Kategória: U21 -61,2 kg

 

 

Kategória: Muži  -61,2 kg

 

 

Smaali: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Matúš Harant (2005)

Gladiators Team Gym

VS

Jaroslav Lupták (2005)

GB Pitbull Nitra

U18 FULL

Win: Harant TKO 2.kolo, stopped doctor

 

Akt. váha: 65,8 kg

Tréner: Herda

 

Akt. váha: 52,0kg

Tréner: Minár

Helma

Harant: 5 bodov

 

Kategória: U18 -65,8 kg

 

 

Kategória: U18 -52,2kg

 

 

Lupták 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

VS

Marek Zachar (2003)

SAI Club Martin

U21

Win: Zachar SUB 1. kolo RNC

 

Akt. váha: 61.2kg

Tréner Minár

 

Akt. váha: 61,2kg

Tréner:  Ševčík

Bez helmy

Zachar: 5 bodov

 

Kategória: U21 -61,2 kg

 

 

Kategória: U21 -61,2kg

 

 

Dang: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

VS

ŠImon Fiantok (2003)

GB Pitbull Nitra

U21 FULL

Win: Nagy  Points

 

Akt. váha: 65,8kg

Tréner: Škondrič

 

Akt. váha: 64,9kg

Tréner: Minár

 

Nagy: 4 body

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Fiantok: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Barnabás Drobní (2003)

Budapešť Top Team

U21

Win: Klein SUB, Triangel 1. kolo

 

Akt. váha: 66,5kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 66,3kg

Tréner: Peszlen

 

Klein: 5 bodov

 

Kategória: U18 -65,8kg

 

 

Kategória: U21 -65,8kg

 

 

Drobní: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Dávid Rohoň (2003)

Ragnar gym Ostrava

VS

Martin Matúš (1980)

Kings Gym Bratislava

U21

Win: Matúš. SUB, 1. kolo

 

Akt. váha: 70,3 kg

Tréner:

 

Akt. váha:70,3 kg

Tréner: Király

 

Matúš 5 bodov

 

Kategória: U21 -70,3 kg

 

 

Kategória: U21 -70,3kg

 

 

Rohoň: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Marek Neštrák  (1998 )

Chaos Bratislava

VS

Michal Slezák (1980)

LCC Trenčín

Muži

Win: Neštrák  na body

 

Akt. váha: 66 kg

TrénerCibinski

 

Akt. váha: 66 kg

Tréner: Lendvai

 

Neštrák 4 body

 

Kategória: Muži -65,8 kg

 

 

Kategória: Muži -65,8 kg

 

 

Slezák: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Mário Golis (2005)

Gladiators Team Gym Partizánske

VS

Štepán Urbanczyk (1998)

Ragnar gym Ostrava

Muži

Win: Golis na body

 

Akt. váha:70,1kg

Tréner: Herda

 

Akt. váha:70,1kg

Tréner:

 

Golis: 4 body

 

Kategória: Muži -70,3kg

 

 

Kategória: Muži -70,3kg

 

 

Urbanczyk: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Ján Bezdeka (2000)

Val GYM Praha

VS

Peter Lelko (1996)

OFA Bratislava

Muži

Win: Lelko TKO 2 kolo GP

 

Akt. váha:70,1kg

Tréner: Valoušek

 

Akt. váha:70,1kg

Tréner:

 

Lelko: 5 bodov

 

Kategória: Muži -70,3kg

 

 

Kategória: Muži -70,3kg

 

 

Bezdeka: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Ján Švagerko (1999)

SFG Trnava

VS

Peter Kováč (2002)

Slovak Grappling Academy BB

Muži

Win: Švagerko na body

 

Akt. váha: 78,3kg

Tréner: Hudák

 

Akt. váha: 77,0kg

Tréner:

 

Švagerko: 4 body

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kováč 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Dávid Zámečník (1995)

SFG Trnava

VS

Petrényi Botond (1997)

Halmi Vale Tudo

Muži

Win: Botond na body

 

Akt. váha: 77,9kg

Tréner: Hudák

 

Akt. váha: 78,3kg

Tréner: Halmi

 

Botond: 4 body

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Zámečník: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Andrej Gregor (1999)

SAI CLUB MT

VS

Šimon Brňo (2002)

Chaos Bratislava

Muži

Win: Gregor TKO 2. kolo

 

Akt. váha: 78,3kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 79,4 kg

Tréner: Cibinský

 

Spevár: 5 bodov

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Brňo: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Filip Linek  (2003)

SFG Trnava

VS

Tomáš Ondris  (1998)

Slovak Grappling Academy BB

U21

Win: Linek na body

 

Akt. váha: 78,3kg

Tréner: Hudák

 

Akt. váha: 77,9kg

Tréner: Ondris

 

Linek: 4 body

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Ondris 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Vlado Štefanovič (1998)

GB Pitbull Nitra

VS

Ján Samuel Lupták  (1999)

Dracula Gym BB

U21

Win: Lupták SUB 3.kolo

 

Akt. váha: 76,9kg

Tréner: Minár

 

Akt. váha: 78,3kg

Tréner: Dobrotka

 

Lupták: 5 bodov

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Štefanovič 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Peter Susser (1992)

Chaos Bratislava

VS

Jaroslav Koláček (1992)

GB Pitbull Nitra

Muži

Win: Koláček SUB 1 . kolo RNC

 

Akt. váha: 84,5kg

Tréner: Cibinský

 

Akt. váha: 70,3kg

Tréner: Minár

 

Koláček 5  bodov

 

Kategória: Muži -83,9 kg

 

 

Kategória: U21 -70,3kg

 

 

Schusser: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

René Szijárto (200)

Tomas Bilishish Martial Arts

VS

Radovan Chovan (2003)

Dracula Gym BB

U21

Win: Chovan na body

 

Akt. váha: 84,0kg

Tréner: Bilishish

 

Akt. váha: 83,8kg

Tréner: Dobrotka

s helmou

Chovan 4 body

 

Kategória: Muži-83,9kg

 

 

Kategória: U21 -83,9kg

 

 

Szijárto 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Filip Murgač

Cvičisko Bratislava

VS

Samuel Škoda

FD Malacky

U18

 Win: Škoda na body

 

Akt. váha: 65,8kg

Tréner: Topčič

 

Akt. váha: 65,8kg

Tréner: Strelecký

s helmou

 Škoda: 4 body

 

Kategória: U18-65,8kg

 

 

Kategória: U21-65,8kg

 

 

 Murgač: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Elina Tauber

Kings Gym Bratislava

VS

Timea Bélik

BSK Crossfight

Ženy

 Win: Tauberna body 

 

Akt. váha: 65kg

 

 

Akt. váha: 64,3kg

 

 

Tauber: 4 body 

 

Kategória: Ženy-64kg

 

 

Kategória: Ženy-64kg

 

 

 Bélik: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Marcel Šimo

Chaos Bratislava

VS

Matej Valoušek

Val gym Praha

Muži

Win: Šimo na body

 

Akt. váha: 71kg

 

 

Akt. váha: 70,1kg

 

 

Šimo: 4 body

 

Kategória: Muži -70,3kg

 

 

Kategória: Muži - 70,3kg

 

 

Valoušek: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Marek Medovarski

Chaos Bratislava

VS

Nino Ondris

Slovak Grappling Academy BB

Muži

Win: Medovarski na body

 

Akt. váha: 65,9kg

 

 

Akt. váha: 65,8kg

 

 

Medovarski: 4 body

 

Kategória: Muži -65,8kg

 

 

Kategória: Muži -65,8kg

 

 

Ondris 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Michal Garaj

Kings Gym Bratislava

VS

Lukáš Eliáš

SFG Trnava

Muži

Win: Eliáš na body

 

Akt. váha: 76,8kg

 

 

Akt. váha: 77,1kg

 

 

Eliáš: 4 body

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Kategória: Muži -77,1kg

 

 

Garaj: 2 body

 

Keďže sme začali spoluprácu s viacerými organizáciámi a výsledky z 30.10.2021 z TFN Talents Boj o Bratislavu sa budú započítavať do MAMMALu, tak budú všetky príslušné zápasy zapísané v tabuľkách.