Kalendár podujatí - história

ŠTARTOVKA, 30.10.2021, MAMMAL 24, Double SPORT

MAMMAL 24

Zápasové dvojice 2. Kola LIGY – MAMMAL 24, 30.10.2021 – double Sport Bar

 

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Martin Naszari (2001)

 

Budapest Top team  

 

 

Samir Smaali

SFG Trnava

U21

 

 

           Kg, U21 -61,2

 

 

          Kg, 21+ -70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Matúš Harant

Gladiators Team Gym Partizánske

VS

Jaroslav Lupták

GB Pitbull Nitra

U18

 

 

           Kg, U18 -65,8

 

 

           Kg, U18 -65,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Erik Dang  (2002)

GB Pitbull Nitra

VS

Marek Zachar (2003)

Sai Club Martin  

U21

 

 

           Kg, U21 -61,2

 

 

           Kg, 21+ -61,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Erik Nagy  (2003)

OFA Bratislava

VS

Šimon Fiantok (2003)

GB Pitbull Nitra

U21

 

 

           Kg, U21 -65,8

 

 

           Kg, U21 -61,2

 

 

 

 

 

Peniaze zaplatil

 

 

 

 

 

5.

Šimon Klein   (2004)

Sai Club Martin

VS

Barnabás Drobní (2001)

Budapest Top Team

U21

 

 

          Kg, 21+ -65,8

 

73,0

            Kg, U21 -65,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

David Rohoň (2003)

Ragnar Gym Ostrava

VS

Martin Matúš

Kings Gym Bratislava

 

 

 

           Kg, U21 -70,3

 

 

           Kg, Muži -70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Marek Neštrák  (1998)

Chaos Bratislava

 

Michal Slezák  (1980 )

LCC Trenčín

Muži

 

 

           Kg, Muži  -65,8

 

 

           Kg, Muži -65,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Marián Golis (1999)

Gladiators Team Gym Partizánske

 

Štepán Urbanczyk (1998)

Ragnar Gym Gym Ostrava

Muži

 

 

           Kg, Muži -70,3

 

 

            Kg, Muži -70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Szilvás Roderik (2003)

Halmi ValeTudo

 

Martin Naszari (2001)

 

Budapest Top team  

 

 

 

 

           Kg, U21 -61,2

 

 

           Kg, U21 -61,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Ján Bezdeka (2000)

Val Gym Praha

VS

Peter Lelko (1996)

OFA Bratislava

Muži

 

 

           Kg, Muži -70,3

 

 

           Kg, Muži -70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Ján Švagerko (1999)

SFG Trnava

VS

Peter Kováč (2000)

Slovak Grappling Academy

Muži

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Dávid Zámečník (1995)

SFG Trnava

VS

Petrényi Botond (1997)

Halmi ValeTudo

Muži

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

 

           Kg, 21+ -77,1

 

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Andrej Gregor  (1999)

SAI Club Martin

 

Šimon Brňo (2002)

Chaos Bratislava

Muži

 

 

           Kg, Muži-77,1

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Filip Linek

SFG Trnava

VS

Tomáš Ondris (1998)

Slovak Grappling Academy

 

 

 

           Kg, 21+ -77,1

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Ján Samue Lupták (1999 )

Dracula Gym BB

VS

Vlado Štefanovič (1988)

GB Pitbull Nitra

Muži

 

 

          Kg, Muži -77,1

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Peter Susser (1992)

Chaos Bratislava

VS

Jaroslav Koláček (1992)

GB Pitbull Nitra

 

 

 

           Kg, Muži -83,9

 

 

           Kg, Muži -77,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

René Szijárto  (2000)

Tomas Bilishish Martial Arts

VS

Radovan Chovan (2003)

Monster gym

 

 

 

          Kg, Muži -83,9

 

 

            Kg, 21+ -83,9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Samir Smaali

SFG Trnava

VS

Szilvás Roderik (2003)

Halmi ValeTudo

U21

 

 

          Kg, 21+ -61,2

 

 

           Kg, U21 -61,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GRAPPLING 

 

Lukáš Zubčák                             vs                      Mário Brezovský