Kalendár podujatí - história

22 KOLO, 3 ROČNÍK, MAMMAL 22 - KOMÁRNO ZA NAMI - 3 ROČNÍK , FINÁLOVÉ KOLO

MAMMAL 22

Výsledky finálového turnaja LIGY MAMMAL – sezóna 2020/2021

26.6.2021 – WFC Komárno

 

Celkovo 16 zápasov                        7 x SUB

                                                           3 x TKO

                                                           1 x KO

                                                           5 x na body

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Doplnkový zápas  -61,2kg

 

 

 

 

 

 

 

Szilvas Roderik (2003)

Halmi Valetudo

VS

Luciano Žubori (2004)

WFC Komárno

U18

Win: Roderik 2. Kolo SUB

 

Kat: U21 -61,2kg

 

 

Kat:  U18 -61,2

Tréner: Farkaš

HELMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Titulový zápas U18 -61,2kg

 

 

 

 

 

 

 

Andrej Podhorský (2004)

GTG Partizánske

VS

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

U18 -61,2kg

Win: Klein 2. Kolo TKO

 

Váha: 60,5kg

Tréner: Herda

 

Váha: 61,2kg

Tréner: Ševčík

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Titulový zápas U18 -65,8kg

 

 

 

 

 

 

 

Michal Kopas

WPG ZA

VS

Roman Hudec

FA Veľký Krtíš

U18 -65,8kg

Win: Kopas 1. Kolo TKO

 

Váha: 65,8kg

Tréner: Bolo

 

Váha: 65,1kg

Tréner: Berky

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Titulový zápas U18 -70,3kg

 

 

 

 

 

 

 

Adam Kompas

GTG Partizánske

VS

Denis Forisek (2005)

T. Bilishich MA

U18 -70,3kg

Win: Kompas 2. Kolo KO

 

Váha: 69,7kg

Tréner: Herda

 

Váha: 68,5kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Titulový zápas U21 -56,7kg

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Zajícová (2003)

JMFS Ostrava

VS

Klára Krchňavá (2002)

LCC Trenčín

U21 -56,7kg

Win: Zajícová 1. Kolo TKO

 

Váha: 55,3kg

Tréner: Muller

 

Váha: 55,8kg

Tréner: Lendvay

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Titulový zápas U21 -65,8kg

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

VS

Tomáš Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

U21 -65,8kg

Win: Batfalský Na body

 

Váha: 65,0kg

Tréner: Muller

 

Váha: 65,1kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Titulový zápas U21 -61,2kg

 

 

 

 

 

 

 

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Samo Škoda (2003)

FD Malacky

U21 -61,2kg

Win: Zachar 1. Kolo SUB

 

Váha: 60,3kg

Tréner: Ševčík

 

Váha: 61,2kg

Tréner: Strelecký

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Titulový zápas 21+ -77,1kg

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Ondris

FFC Detva

VS

Michal Garaj

Kings GYM BA

21+ -77,1kg

Win: Ondris Na body

 

Váha: 77,0kg

Tréner: Delič

 

Váha: 75,8kg

Tréner: Király

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Titulový zápas U21 -70,3kg

 

 

 

 

 

 

 

Adam Krol (2003)

JMFS Ostrava

VS

Denis Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21 – 70,3kg

Win: Krol Na body

 

Váha: 69,2kg

Tréner: Muller

 

Váha: 69,9kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Titulový zápas 21+ -83,9kg

 

 

 

 

 

 

 

Ľuboš Batfalský

JMFS Ostrava

VS

Tomáš Nižnanský

FD Malacky

21+ - 83,9kg

Win: Batfalský 1. Kolo SUB

 

Váha: 83,6kg

Tréner: Muller

 

Váha: 83,0kg

Tréner: Strelecký

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Doplnkový zápas 21+  -61,2kg

 

 

 

 

 

 

 

Lukáš Pejchar

SFG Trnava

VS

Csaba Auszten

WFC Komárno

21+ -70,3kg

Win: Pejchar 1. Kolo SUB

 

Kat: 21+ -70,3kg

Tréner: Hudák

 

Kat: 21+ -70,3kg

Tréner: Farkaš

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Doplnkový zápas 21+  -61,2kg

 

 

 

 

 

 

 

Petr Stříž (2003)

JMFS Ostrava

VS

Michal Buršak

T. Bilishich MA

21+ -72,0kg

Win: Stříž Na body

 

CW 21+ -72,0kg

Tréner: Muller

 

CW 21+ -72,0kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Doplnkový zápas 21+  -65,8kg

 

 

 

 

 

 

 

Nino Ondris

FFC Detva

VS

Daniel Komári

Budapešť Top T

21+ -65,8kg

Win: Ondris 2. Kolo SUB

 

Kat: 21+ -65,8

Tréner: Delič

 

Kat: 21+ -65,8

Tréner: Fabian

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Doplnkový zápas 21+  -93,0kg

 

 

 

 

 

 

 

Patrik Križan

SFG Trnava

VS

Lajoš Papp

WFC Komárno

21+ -93,0kg

Win: Papp Na body

 

Kat: 21+ -93,0

Tréner: Hudák

 

Kat: 21+ -93,0kg

Tréner: Farkaš

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Doplnkový zápas 21+  -70,3kg

 

 

 

 

 

 

 

Milan Gasper

FFC Detva

VS

Danial Konyári

WFC Komárno

21+ -70,3kg

Win: Gasper 1. Kolo SUB

 

Kat: 21+ -70,3

Tréner: Delič

 

Kat: 21+ -70,3kg

Tréner: Farkaš

Bez helmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Doplnkový zápas 21+  -83,9kg

 

 

 

 

 

 

 

Mark Hustiak

Szarkozi MMA

VS

Adam Markovič

WFC Komárno

21+ - 83,9kg

Win: Hustiak 3. Kolo SUB

 

Kat: 21+ -83,9kg

 

 

Kat:21+ -83,9kg

Tréner: Farkaš

Bez helmy