Kalendár podujatí - história

21 KOLO, 3 ROČNÍK, MAMMAL 21 - BRATISLAVA ZA NAMI - 3 ROČNÍK , 6 KOLO

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 21 kolo MAMMAL.  Ligové kolo malo veľmi vysokú úroveň. Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. 102 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa  naše ligové kolo uskutočnilo bez divákov. Úžasné bolo, že na podujatí sa ukázal taký velikán ako je bývalý UFC Fighter Karlos "Terminátor" Vémola, Monster Kníže, Ján Janka, Karol Bomby Ryšavý, Fiala "Fidži", Lucia Szabová, Roland Čambal,  Kamil Cibnsky, Tomáš Bolo, Eva Borodáčová atď.

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Výsledky 6. Kola LIGY – MAMMAL, 29.5.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

Celkovo 41 zápasov                      11x skončil zápas na body

                                                           11 x TKO

                                                           16 x SUB

                                                           2 x KO

                                                           1 x no contest

 

 

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Samuel Beladič (2006)

Kings GYM BA

VS

Patrik Skácel (2004)

OFA Bratislava

U16

Win: Skácel TKO 1.kolo

 

Akt. váha: 58,6kg

Tréner: Király

 

Akt. váha: 57,7kg

Tréner: Malata

FULL

Skácel: 5 bodov

 

Kat. U16 -59,0kg

 

 

Kat.  U18 -56,7kg

 

 

Beladič: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

Ján Habijanič (2006)

Jetsaam GYM

U16

Win: Mlynček na body

 

Akt. váha: 53,2kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 53,6kg

Tréner:Karavainov

BEZ KONTAKT

Mlynček: 4 body

 

Kat. U16 -53,0kg

 

 

Kat. U16 -53,0kg

 

NA HLAVU

Habijanič: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Denis Forisek (2005)

T. Bilishich MA

VS

Andrej Podhorský(2004)

GTG Partizánske

U18

Win: Podhorský 1. Kolo TKO

 

Akt. váha: 69,6kg

Tréner: Bilishich

 

Akt. váha: 62,2kg

Tréner: Herda

Helma

Podhorský: 5 bodov

 

Kat. U18 -70,3kg

 

 

Kat. U18 -61,2kg

 

 

Forisek: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Roman Hudec (2004)

FA Veľký Krtíš

VS

Roman Slíž (2000)

Fight school Sparta

U21

Win: Hudec 1. Kolu SUB

 

Akt. váha: 64,9kg

Tréner: Berky

 

Akt. váha: 60,0kg

Tréner: Žák

Bez helmy

Hudec: 5 bodov

 

Kat. U18 -65,8kg

0911 251 770

 

Kat. 21+ -61,2kg

0902 898 910

 

Slíž: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Richard Dobrotka (1992)

Dracula GYM

21+

Win: Klein 2. Kolo SUB

 

Akt. váha: 61,9kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 62,0kg

Tréner: Dobrotka

Bez helmy

Klein: 5 bodov

 

Kat. U18 -61,2kg

0915 879 583

 

Kat. 21+ -61,2kg

0917 173 570

 

Dobrotka: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Lukáš Garai (2006)

Club RSC MMA

VS

Peter Sloboda (2005)

OFA Bratislava

U16

Win: Sloboda 1. Kolo TKO

 

Akt. váha: 72,5kg

Tréner: Čambal

 

Akt. váha: 70,5kg

Tréner: Malata

Helma

Sloboda: 5 bodov

 

Kat. U16 -73,0kg

0902 107 170

 

Kat. U18 -70,3kg

0908 510 778

 

Garai: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Marcel Šimo (2000)

Chaos Bratislava

VS

Beck Antonín (2003)

Monster gym

U21

Win: Beck na body

 

Akt. váha: 71,3kg

Tréner: Cibinsky

73,0

Akt. váha: 73,0kg

Tréner: Kníže

Bez helmy

Beck: 4 body

 

Kat. 21+ -70,3kg

0948 390 214

CW

Kat. U21 -77,1kg

+420731111363

 

Šimo: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Jozef Tokoly (2004)

FFC Detva

 

Daniel Kováč (2005)

FA Veľký Krtíš

U18

Win: Tokoly 1. Kolo TKO

 

Akt. váha: 71,3kg

Tréner: Delič

 

Akt. váha: 70,1kg

Tréner: Berky

HELMA

Tokoly: 5 bodov

 

Kat. U18 -70,3kg

0911 943 277

 

Kat. U18 -70,3kg

0911 251 770

 

Kováč: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Samo Škoda (2003)

FD Malacky

U21

Win: Zachar 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 61,1kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 62,0kg

Tréner: Strelecký

Bez helmy

Zachar: 5 bodov

 

Kat. U21 -61,2kg

0915 879 583

 

Kat. U21 -61,2kg

0948 534 551

 

Škoda: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Jak. Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

Win: Batfalský 1. Kolo TKO

 

Akt. váha: 66,1kg

Tréner: Muller

 

Akt. váha: 66,1kg

Tréner: Király

Bez helmy

Batfalský: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

+420603164162

 

Kat. U21 -65,8kg

0910 420 310

 

Štefánik: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Oleg Serdyuk (2003)

VAL GYM Praha

 

Marián Beladič (2003)

Kings GYM BA

U21

Win: Serdyuk 3. Kolo SUB

 

Akt. váha: 70,5kg

Tréner: Valoušek

 

Akt. váha: 70,5kg

Tréner: Király

Helma

Serdyuk: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

+420737072566

 

Kat. U21 -70,3kg

0910 420 310

 

Beladič: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Richard Kessel (2002)

Erawan GYM BB

 

Ivan Dovhanych (2001)

Monster gym

U21

Win: Kessel na body

 

Akt. váha: 69,3kg

Tréner: Výboštek

 

Akt. váha: 71,0kg

Tréner: Kníže

Bez helmy

Kessel: 4 body

 

Kat. U21 -70,3kg

0902 713 801

 

Kat. U21 -70,3kg

+420731111363

 

Dovhanych: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Adam Krol (2003)

JMFS Ostrava

VS

R.Hauptvogel (1992)

WPG Žilina

21+

Win: Krol 2. Kolo SUB

 

Akt. váha: 70,6kg

Tréner: Muller

 

Akt. váha: 71,1kg

Tréner: Bolo

 

Krol: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

+420603164162

 

Kat. 21+ -70,3kg

0904 304 507

 

Hauptvogel: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Rado Chovan (2003)

Dracula GYM

VS

Filip Linek (2002)

SFG Trnava

U21

Win: Chovan na body

 

Akt. váha: 82,9kg

Tréner: Luštiak

 

Akt. váha: 82,8kg

Tréner: Hudák

Helma

Chovan: 4 body

 

Kat. U21 -83,9kg

0917 858 719

 

Kat. U21 -83,9kg

0908 872 494

 

Linek: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Juraj Šuraba (2001)

Fight schol Sparta

 

Vojta Klouček (2002)

Jetsaam Gym Brno

U21

Win: Klouček 2. Kolo TKO

 

Akt. váha: 71,2kg

Tréner: Žák

 

Akt. váha: 71,0kg

Tréner: Karavainov

Bez helmy

Klouček: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

0902 898 910

 

Kat. U21 -70,3kg

+420603436658

 

Šuraba: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Erik Kozár (2005)

FA Veľký Krtíš

 

Samuel Sido (2004)

SFG Trnava

U18

Win: Sido 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 77,3kg

Tréner: Berky

 

Akt. váha: 77,1kg

Tréner: Hudák

Helma

Sido: 5 bodov

 

Kat. U18 -77,1kg

0911 251 770

 

Kat. U18 77,1kg

0908 872 494

 

Kozár: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Méhész Zita (1997)

Budapešť Top T.

 

Veronika Zajícová (2003)

JMFS Ostrava

21+

Win: Zajícová 3. Kolo TKO

 

Akt. váha: 52,4kg

Tréner: M. Fabian

 

Akt. váha: 53,0kg

Tréner: Muller

Bez helmy

Zajícová: 5 bodov

 

Kat. 21+ -52,2kg

 

 

Kat. U21 -52,2kg

+420603164162

 

Méhész: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Kristián Nguyen (1995)

Chaos Bratislava

VS

Nino Ondris (1996)

FFC Detva

21+

Win: Ondris 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 65,8kg

Tréner: Cibinsky

 

Akt. váha: 66,8kg

Tréner: Delič

Bez helmy

Ondris: 5 bodov

 

Kat. 21+ -65,8kg

0948 390 214

 

Kat. 21+ -65,8kg

0911 943 277

 

Nguyen: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Matúš Forgáč (1992)

Fight schol Sparta

VS

Brajen Kováč (1998)

FA Veľký Krtíš

21+

Win: Kováč na body

 

Akt. váha: 70,5kg

Tréner: Žák

 

Akt. váha: 70,8kg

Tréner: Berky

Bez helmy

Kováč: 4 body

 

Kat. 21+ -70,3kg

0902 898 910

 

Kat. 21+ -70,3kg

0911 251 770

 

Forgáč: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Marek Medovarski (1998)

Chaos Bratislava

VS

Jakub Šindelář (1994)

Monster gym

21+

Win: Medovarski 2. Kolo KO

 

Akt. váha: 70,1kg

Tréner: Cibinsky

 

Akt. váha: 71,3kg

Tréner: Kníže

Bez helmy

Medovarski: 5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

0948 390 214

 

Kat. 21+ -70,3kg

+420731111363

 

Šindelář: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Richard Senian (2001)

Chaos Bratislava

VS

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

U21

Win: Zachar 1. Kolo KO – body kick

 

Akt. váha: 62,0kg

Tréner: Cibinsky

 

Akt. váha: 61,1kg

Tréner: Ševčík

Helma

Zachar: 5 bodov

 

Kat. U21 -61,2kg

0948 390 214

 

Kat. U21 -61,2kg

0915 879 583

 

Senian: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Štefan Cisár (1983)

OFA Bratislava

 

Milan Gasper (1992)

FFC Detva

21+ -70,3

Win: Cisár 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 70,7kg

Tréner: Malata

 

Akt. váha: 71,3kg

Tréner: Delič

Bez helmy

Cisár:5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

0908 510 778

 

Kat. 21+ -70,3kg

0911 943 277

 

Gasper: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Tomáš Priadka (1988)

FFC Detva

VS

Filip Kosa (1996.)

WPG Žilina

21+

Win: Kosa 1. Kolo TKO

 

Akt. váha: 76,9kg

Tréner: Delič

 

Akt. váha: 77,5kg

Tréner: Bolo

Bez helmy

Kosa: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

0911 943 277

 

Kat. 21+ -77,1kg

0904 304 507

 

Priadka: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Adam Herajn (1999)

Monster gym

VS

Matej Valoušek (1999)

VAL GYM Praha

21+

Win: Herajn na body

 

Akt. váha: 72,8kg

Tréner: Kníže

72,0

Akt. váha: 72,0kg

Tréner: Valoušek

Bez helmy

Herajn: 4 body

 

Kat. 21+ -77,1kg

+420731111363

CW

Kat. 21+ -77,1kg

+420737072566

 

Valoušek: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Slávka Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

VS

Veronika  Smolková (2002)

Dracula GYM

21+

Win: Holubjaková 3. Kolo SUB

 

Akt. váha: 66,8kg

Tréner: Ševčík

 

Akt. váha: 66,0kg

Tréner: Dobrotka

Bez helmy

Holubjaková: 5 bodov

 

Kat. U18 -65,8kg

0915 879 583

 

Kat. U21 -65,8kg

0917 173 570

 

Smolková: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Ľub. Batfalský (28r.)

JMFS Ostrava

VS

Rasťo Levický (1995)

WPG Žilina

21+

Win: Batfalský 2. Kolo SUB

 

Akt. váha: 84,7kg

Tréner: Muller

 

Akt. váha: 84,4kg

Tréner: Bolo

Bez helmy

Batfalský: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

+420603164162

 

Kat. 21+ -83,9kg

0904 304 507

 

Levický: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Ľuboš Pavel (1999)

GB Pitbull Nitra

VS

Miloš Šiminský (2004)

Dracula GYM

U18

Win: Šiminský 2. Kolo SUB

 

Akt. váha: 80kg

Tréner: Minár

 

Akt. váha: 84,1kg

Tréner: Dobrotka

Helma

Šiminský: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

0911 297 985

 

Kat. U18 -83,9kg

0917 173 570

 

Pavel: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Ján Krajčovič (1992)

FD Malacky

VS

Tomas Votava (1994)

FFC Detva

21

NO CONTEST

 

Akt. váha: 86,0kg

Tréner: Strelecký

 

Akt. váha: 88,0kg

Tréner: Delič

Bez helmy

Votava: 5 bodov

 

Kat. 21+ -93,0kg

0948 534 551

 

Kat. U18 -93,0kg

0911 943 277

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Filip Tichanský (2003)

Fight schol Sparta

VS

Patrik Turčáni (2003)

Chaos Bratislava

U21

Win: Turčáni 2. Kolo TKO

 

Akt. váha: 71,3kg

Tréner: Žák

 

Akt. váha: 70,0kg

Tréner: Cibinsky

Bez helmy

Turčáni: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

0902 898 910

 

Kat. U21 -70,3kg

0948 390 214

 

Tichanský: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Jaroslav Koláček (1992)

GB Pitbull Nitra

VS

Viktor Kováč (1997)

FA Veľký Krtíš

21+

Win: Koláček 2. Kolo TKO

 

Akt. váha: 81,5kg

Tréner: Minár

 

Akt. váha: 84,0kg

Tréner: Berky

Bez helmy

Koláček: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

0911 297 985

 

Kat. 21+ -83,9kg

0911 251 770

 

Kováč: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Adam Janča (1995)

JMFS Ostrava

VS

Michal Garaj(1994)

Kings GYM BA

21+

Win: Janča 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 77,6kg

Tréner: Muller

 

Akt. váha: 77,1kg

Tréner: Király

Bez helmy

Janča: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

+420603164162

 

Kat. 21+ -77,1kg

0910 420 310

 

Garai: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

Tomáš Szabo(2000)

Hanuman GYM

 

Denis Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21

Win: Szabo na body

 

Akt. váha: 71,1kg

Tréner: Starý

 

Akt. váha: 70,6kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

Szabo: 4 body

 

Kat. 21+ -70,3kg

0905 647 192

 

Kat. U21 -70,3kg

0948 805 355

 

Gondžala: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

33.

Tom. Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

VS

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

U21

Win: Vojtela na body

 

Akt. váha: 66,7kg

Tréner: Bilishich

 

Akt. váha: 64,0kg

Tréner: Minár

Bez helmy

Vojtela: 4 body

 

Kat. U21 -65,8g

0948 805 355

 

Kat. U21 -65,8kg

0911 297 985

 

Dang: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34.

Petr Stříž (2003)

JMFS Ostrava

VS

Tomáš Priadka (1988)

FFC Detva

21+

Priadka nenastúpil, v prvom zápase

 

Akt. váha: 74,0kg

Tréner: Muller

 

Akt. váha: 76,9kg

Tréner: Delič

Bez helmy

Prehral TKO.

 

Kat. U21 -77,1kg

+420603164162

 

Kat. 21+ -77,1kg

0911 943 277

 

Stříž: 5 bodov

 

 

 

 

 

 

 

 

35.

Ján Ľupták (1999)

Dracula GYM

VS

David Zámečník (1995)

SFG Trnava

21+

Win: Ľupták 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 78,0kg

Tréner: Dobrotka

 

Akt. váha: 78,0kg

Tréner: Hudák

Bez helmy

Ľupták: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

0917 173 570

 

Kat. 21+ -77,1kg

0908 872 494

 

Zámečník: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

36.

Jan Veselík (1995)

JMFS Ostrava

VS

Martin Schwarz (1998)

OFA Bratislava

21+

Win: Veselík na body

 

Akt. váha: 84,0kg

Tréner: Muller

 

Akt. váha: 84,3kg

Tréner: Malata

Bez helmy

Veselík: 4 body

 

Kat. 21+ -83,9kg

+420603164162

 

Kat. 21+ -83,9kg

0908 510 778

 

Schwarz: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

37.

Adam Wild (2002)

Kings GYM BA

 

Ján Uhrák (1992)

GB Pitbull Nitra

21+

Win: Uhrák na body

 

Akt. váha: 77,1kg

Tréner: Király

 

Akt. váha: 77,0kg

Tréner: Minár

Bez helmy

Uhrák: 4 body

 

Kat. U21 -77,1kg

0910 420 310

 

Kat. 21+ -77,1kg

0911 297 985

 

Wild: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

38.

Denis Jagelka (1997)

Fight schol Sparta

VS

Erik Záhorák (1993)

T. Bilishich MA

21+

Win: Záhorák 2. Kolo TKO

 

Akt. váha: 80,9kg

Tréner: Žák

81,0

Akt. váha: 80,0kg

Tréner: Bilishich

Bez helmy

Záhorák: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

0902 898 910

CW

Kat. 21+ -83,9kg

0948 805 355

 

Jagelka: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

39.

Šimon Fiantok (2003)

GB Pitbull Nitra

 

Jakub Konečný (2002)

Kings GYM BA

U21

Win: Konečný 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 70,3kg

Tréner: Minár

 

Akt. váha: 70,6kg

Tréner: Király

Bez helmy

Konečný: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

0911 297 985

 

Kat. U21 -70,3kg

0910 420 310

 

Fiantok: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

40.

Farshedi Shamsidin (1998)

Budapešť Top T.

VS

Tomáš Nižnanský (1994)

FD Malacky

21+

Win: Shamsidin 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 84,9kg

Tréner: Fabian

 

Akt. váha: 83,7kg

Tréner: Strelecký

Bez helmy

Shamsidin: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

0948 534 551

 

Nižňanský: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

41.

Martin Matúš (1989)

Kings GYM BA

VS

Jakub Kusý (1991)

Fight school Sparta

21+

Win: Matúš 1. Kolo SUB

 

Akt. váha: 77,5kg

Tréner: Király

 

Akt. váha: 80,9kg

Tréner: Žák

Bez helmy

Matúš: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

0910 420 310

 

Kat. 21+ -83,9kg

0902 898 910

 

Kusý: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

42.

Juhász Balázs (1988)

Budapešť Top T.

 

Patrik Križan (1998)

SFG Trnava

21+

Win: Balázs na body

 

Akt. váha: 92,0kg

Tréner: M. Fabian

 

Akt. váha: 93,0kg

Tréner: Hudák

Bez helmy

Balázs: 4 body

 

Kat. 21+ -93,0kg

 

 

Kat. 21+ -93,0kg

0908 872 494

 

Križan: 2 body