Kalendár podujatí - história

ŠTARTOVKA, 29.5.2021, MAMMAL 21, KINGS GYM BRATISLAVA

MAMMAL 21

Zápasové dvojice 6. Kola LIGY – MAMMAL, 29.5.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 21 kolo MAMMAL.  Ligové kolo malo naozaj vysokú úroveň i  v takomto neprajnom čase z dôvodu COVID 19. . Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Vyše 100 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa znova naše ligové kolo muselo uskutočniť bez divákov, avšak na kvalite zápasov to vidieť nebolo. Naopak niektoré zo zápasov mali veľmi vysokú kvalitu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

 

Zápasové dvojice 6. Kola LIGY – MAMMAL, 29.5.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Samuel Beladič (2006)

Kings GYM BA

VS

Patrik Skácel (2004)

OFA Bratislava

U16

 

 

           Kg, U16 -59,0

Tréner: Király

 

           Kg, U18 -56,7

Tréner: Malata

FULL

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

Helma

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

Ján Habijanič (2006)

Jetsaam GYM

U16

 

 

           Kg, U16 -53,0

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U16 -53,0

Tréner:Karavainov

BEZ KONTAKT

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

NA HLAVU

 

 

LP: do 12.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Denis Forisek (2005)

T. Bilishich MA

VS

Andrej Podhorský(2004)

GTG Partizánske

U18

 

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner: Bilishich

 

           Kg, U18 -61,2

Tréner: Herda

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 6.10.2021

 

 

LP: 18.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Roman Hudec (2004)

FA Veľký Krtíš

VS

Roman Slíž (2000)

Fight school Sparta

U21

 

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner: Berky

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner: Žák

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.9.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Richard Dobrotka (1992)

Dracula GYM

21+

 

 

           Kg, U18 -61,2

Tréner: Ševčík

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner: Dobrotka

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 30.8.2021

 

 

LP: 8.10.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Lukáš Garai (2006)

Club RSC MMA

VS

Peter Sloboda (2005)

OFA Bratislava

U16

 

 

           Kg, U16 -73,0

Tréner: Čambal

 

           Kg, U18 -70,3

Tréner: Malata

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 8.10.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Marcel Šimo (2000)

Chaos Bratislava

VS

Beck Antonín (2003)

Monster gym

U21

 

 

          Kg, 21+ -70,3

Tréner: Cibinsky

73,0

            Kg, U21 -70,3

Tréner: Kníže

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

CW

Reverz:

 

 

 

 

LP:14.9.2021

 

 

LP: 11.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Jozef Tokoly (2004)

FFC Detva

 

Daniel Kováč (2005)

FA Veľký Krtíš

U18

 

 

           Kg, U18 -70,3

Tréner: Delič

 

           Kg, U18 -70,3

Tréner: Berky

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Samo Škoda (2003)

FMD Combat MA

U21

 

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Strelecký

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 30.8.2021

 

 

LP: 17.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Jak. Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

 

 

          Kg, U21 -65,8

Tréner: Muller

 

           Kg,U21 -65,8

Tréner: Király

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 8.4.2021!!!

 

 

LP: do 17.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Oleg Serdyuk (2003)

VAL GYM Praha

 

Marián Beladič (2003)

Kings GYM BA

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Valoušek

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Király

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Richard Kessel (2002)

Erawan GYM BB

 

Ivan Dovhanych (2001)

Monster gym

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Výboštek

 

            Kg, U21 -70,3

Tréner: Kníže

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Adam Krol (2003)

JMFS Ostrava

VS

R.Hauptvogel (1992)

WPG Žilina

21+

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Bolo

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 17.6.2021

 

 

LP: 7.10.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Rado Chovan (2003)

Dracula GYM

VS

Filip Linek (2002)

SFG Trnava

U21

 

 

           Kg, U21 -83,9

Tréner: Luštiak

 

           Kg, U21 -83,9

Tréner: Hudák

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Juraj Šuraba (2001)

Fight schol Sparta

 

Vojta Klouček (2002)

Jetsaam Gym Brno

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Žák

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Karavainov

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Erik Kozár (2005)

FA Veľký Krtíš

 

Samuel Sido (2004)

SFG Trnava

U18

 

 

           Kg, U18 -77,1

Tréner: Berky

 

           Kg, U18 -77,1

Tréner: Hudák

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.9.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Méhész Zita (1997)

Budapešť Top T.

 

Veronika Zajícová (2003)

JMFS Ostrava

21+

 

 

           Kg, 21+ -52,2

Tréner: M. Fabian

 

           Kg, U21 -52,2

Tréner: Muller

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Kristián Nguyen (1995

Chaos Bratislava

VS

Nino Ondris (1996)

FFC Detva

21+

 

 

          Kg, 21+ -65,8

Tréner: Cibinsky

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Delič

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Matúš Forgáč (1992)

Fight schol Sparta

VS

Brajen Kováč (1998)

FA Veľký Krtíš

21+

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Žák

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Berky

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Marek Medovarski (1998)

Chaos Bratislava

VS

Jakub Šindelář (1994)

Monster gym

21+

 

 

          Kg, 21+ -70,3

Tréner: Cibinsky

 

            Kg, 21+ -70,3

Tréner: Kníže

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:6.6.2021

 

 

LP: 16.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Richard Senian (2001)

Chaos Bratislava

VS

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

U21

 

 

          Kg, U21 -61,2

Tréner: Cibinsky

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Ševčík

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: do 30.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Štefan Cisár (1983)

OFA Bratislava

 

Milan Gasper (1992)

FFC Detva

21+ -70,3

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Malata

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Delič

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Tomáš Priadka (1988)

FFC Detva

VS

Filip Kosa (1996.)

WPG Žilina

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bolo

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP: 30.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Adam Herajn (1999)

Monster gym

VS

Matej Valoušek (1999)

VAL GYM Praha

21+

 

 

            Kg, 21+ -72,0

Tréner: Kníže

72,0

           Kg, 21+ -72,0

Tréner: Valoušek

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

CW

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Sl. Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

VS

V. Smolková (2002)

Dracula GYM

21+

 

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Dobrotka

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 12.8.2021

 

 

LP: 17.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Ľub. Batfalský (28r.)

JMFS Ostrava

VS

Rasťo Levický (1995)

WPG Žilina

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Bolo

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:18.8.2021

 

 

LP: do 4.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Ľuboš Pavel (21r.)

GB Pitbull Nitra

 

Miloš Šiminský (2004)

Dracula GYM

U18

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Minár

 

           Kg, U18 -83,9

Tréner: Dobrotka

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 11.9.2021

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Ján Krajčovič (1992)

FMD Combat MA

 

Tomas Votava (1994)

FFC Detva

21

 

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Strelecký

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Delič

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Filip Tichanský (2003)

Fight schol Sparta

 

Patrik Turčáni (2003)

Chaos Bratislava

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Žák

 

          Kg, U21 -70,3

Tréner: Cibinsky

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Jaroslav Koláček (1992)

GB Pitbull Nitra

VS

Viktor Kováč (1997)

FA Veľký Krtíš

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Minár

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Berky

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: !

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Adam Janca (1995)

JMFS Ostrava

VS

Michal Garaj(1994)

Kings GYM BA

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Király

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP: do 14.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

Tomáš Szabo(2000)

Hanuman GYM

 

Den. Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Starý

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

LP: 15.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33.

Tom. Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

VS

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

U21

 

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Bilishich

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Minár

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 15.8.2021

 

 

LP: 16.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34.

Petr Stříž (2003)

JMFS Ostrava

VS

Tomáš Priadka (1988)

FFC Detva

MOŽNO

 

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

21+

 

 

Reverz:

 

 

Bez helmy

 

 

LP: do 17.6.2021

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35.

Ján Ľupták (1999)

Dracula GYM

VS

David Zámečník (1995)

SFG Trnava

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Dobrotka

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Hudák

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36.

Jan Veselík (1995)

JMFS Ostrava

VS

Martin Schwarz (1998)

OFA Bratislava

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9kg

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Malata

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37.

Adam Wild (2002)

Kings GYM BA

 

Ján Uhrák (1992)

GB Pitbull Nitra

21+

 

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Király

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Minár

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38.

Denis Jagelka (1997)

Fight schol Sparta

VS

Erik Záhorák (1993)

T. Bilishich MA

21+

 

 

           Kg, 21+ -81,0

Tréner: Žák

81,0

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

CW

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 14.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39.

Šimon Fiantok (2003)

GB Pitbull Nitra

 

Jakub Konečný (2002)

Kings GYM BA

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Minár

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Király

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 17.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40.

Far. Shamsidin (1998)

Budapešť Top T.

VS

Tom. Nižnanský (1994)

FMD Combat MA

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Fabian

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Strelecký

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 16.9.2021

 

 

LP:do 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41.

Martin Matúš (1989)

Kings GYM BA

VS

Jakub Kusý (1991)

Fight school Sparta

21+

 

 

           Kg, 21+ -79,0

Tréner: Király

79,0

           Kg, 21+ -79,0

Tréner: Žák

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

CW

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42.

Juhász Balázs (1988)

Budapešť Top T.

 

Patrik Križan (1998)

SFG Trnava

21+

 

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: M. Fabian

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Hudák

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43.

Róbert Koky (1992)

T. Bilishich MA

VS

Čaká!!!!!!!!

 

 

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Bilishich

 

 

 

 

 

 

Reverz:

 

 

 

 

 

 

 

LP: