Kalendár podujatí - história

20 KOLO, 5 ROČNÍK, MAMMAL 20 - BRATISLAVA ZA NAMI - 3 ROČNÍK , 5 KOLO

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 20 kolo MAMMAL.  Ligové kolo sa malo uskutočniť v Komárne v spolupráci s Wolf Fight Club, avšak i keď sme mesiac komunikovali s hygienou, nakoniec nám ligové kolo v Komárne nebolo umožnené. Preto sme ho premiestnili do Bratislavy. Ligové kolo malo naozaj vysokú úroveň i  v takomto neprajnom čase z dôvodu COVID 19. . Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Vyše 84 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa znova naše ligové kolo muselo uskutočniť bez divákov, avšak na kvalite zápasov to vidieť nebolo. Naopak niektoré zo zápasov mali veľmi vysokú kvalitu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL poriadaná Slovenským Zväzom MMA, znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Výsledky 5. Kola LIGY – MAMMAL, .2020 – Bratislava KINGS GYM

 

  

Výsledky 5. kola LIGY – MAMMAL  10.4.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

Celkovo 32 zápasov                      14 x skončil zápas na body

                                                           10 x TKO

                                                           8 x SUB

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

0.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

Lukáš Garai (2006)

Club RSC MMA

U16

Win: Mlynček na body

 

Akt. váha: 52,3kg,

 

 

Akt. váha: 71,4kg        

 

Bez kontaktu

Mlynček: 4 body

 

Kat. U16 -53,0kg

 

 

Kat. U16 -73,0kg

 

na hlavu

Garai: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Denis Forišek (2005)

T. Bilishich MA

VS

Adam Kompas (2004)

GTG Partizánske

U18

Win: Forišek na body

 

Akt. váha: 68,0kg,

 

 

Akt. váha: 68,0kg,

 

Helma

Forišek: 4 body

 

Kat. U18 -70,3kg

 

 

Kat. U18 -70,3kg

 

 

Kompas: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Samo Škoda (2003)

FD Malacky

VS

Dominik Cyrus (2001)

Paw Bear Fighting

U21

Win: Škoda na body

 

Akt. váha: 61,2kg

 

 

Akt. váha: 61,8kg

 

Bez helmy

Škoda: 4 body

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Cyrus: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Sándor Polik (2002)

Budapešť Top T.

U21

Win: Polik na body

 

Akt. váha: 61,8kg

 

 

Akt. váha: 65,5kg

 

HELMA

Polik: 4 body

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Zachar: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Kristián Kozár (2002)

GB Pitbull Nitra

VS

Peter Dibúz (2003)

Club RSC MMA

U21

Win: Dibúz TKO 1.kolo

 

Akt. váha: 61,2kg

 

 

Akt. váha: 60,1kg

 

HELMA

Dibúz: 5 bodov

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kozár: 1 body

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Szilvas Roderik (2003)

Halmi Vale tudo

VS

Samuel Grečnár (2002)

Ursus GYM Rajec

U21

Win: Roderik SUB 2. kolo

 

Akt. váha: 64,0kg

 

 

Akt. váha: 66,3kg

 

HELMA

Roderik: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Grečnár: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Jakub Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

VS

Denis Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21

Win: Gondžala SUB 1. kolo

 

Akt. váha: 68,5kg

 

 

Akt. váha: 70,8kg

 

Bez helmy

Gondžala: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Batfalský: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Slávka Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

VS

V. Smolková (2002)

Dracula GYM

U21

Win: Holubjaková SUB 2. kolo

 

Akt. váha: 66,5kg

 

 

Akt. váha: 65,0kg

 

Bez helmy

Holubjaková: 5 bodov

 

Kat. U18 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Smolková: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Denis Kosmel (1999)

GTG Partizánske

VS

Nikolasz Lukacs (2000)

Budapešť Top T.

U21, 21+

Win: Lukacs TKO 1. Kolo

 

Akt. váha: 59,3kg

 

 

Akt. váha: 60,0kg

 

Bez helmy

Lukacs: 5 bodov

 

Kat. 21+ -61,2kg

 

 

Kat. 21+ -61,2kg

 

 

Kosmel: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

Win: Nagy SUB 3. kolo

 

Akt. váha: 65,4kg

 

 

Akt. váha: 65,3kg

 

Bez helmy

Nagy: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Štefánik: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Adam Krol (2003)

JMFS Ostrava

VS

Beck Antonín (2003)

Monster gym

U21

Win: Krol TKO 2. kolo

 

Akt. váha: 68,5kg

 

 

Akt. váha: 70,7kg

 

Bez helmy

Krol: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Beck: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ján Jakubík (1987)

GTG Partizánske

VS

Nino Ondris (1996)

FFC Detva

21+

Win: Ondris TKO 1. kolo

 

Akt. váha: 66,0kg

 

 

Akt. váha: 65,7kg

 

Bez helmy

Ondris: 5 bodov

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Jakubík: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Richard Dobrotka (1992)

Dracula GYM

VS

Martin Naszari (2001)

Budapešť Top T.

U21, 21+

Win: Nazsari na body

 

Akt. váha: 61,9kg

 

 

Akt. váha: 59,6kg

 

Bez helmy

Naszari: 4 body

 

Kat. 21+ -61,2kg

 

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Dobrotka: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Petr Stříž (2003)

JMFS Ostrava

VS

Marco Novak (1994)

Hanuman GYM

21+ 70,3

Win: Stříž na body

 

Akt. váha: 70,5kg

 

 

Akt. váha: 71,0kg

 

Bez helmy

Stríž: 4 body

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Novák: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Michal Kopas (2004)

WPG Žilina

U21

Win: Kopas na body

 

Akt. váha: 61,8kg

 

 

Akt. váha: 66,2kg

 

Bez helmy

Kopas: 4 body

 

Kat. U18 -61,2kg

 

 

Kat. U18 -65,8kg

 

 

Klein: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Dalibor Šišolák (2001)

GTG Partizánske

VS

Ľuboš Pavel (1999)

GB Pitbull Nitra

21+

Win: Pavel TKO 2. kolo

 

Akt. váha: 83,9kg

 

 

Akt. váha: 81,0kg

 

Bez helmy

Pavel: 5 bodov

 

Kat. U21 -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Šišolák: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Szabolcs Hajdu (1999)

Budapešť Top T.

VS

Jan Šindelář (1994)

Monster gym

21+

Win: Hajdu no body

 

Akt. váha: 69,7kg

 

 

Akt. váha: 70,5kg

 

Bez helmy

Hajdu: 4 body

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Šindelář: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Tomáš Priadka (1988)

FFC Detva

VS

Daniel Obracaj (1998)

Paw Bear Fighting

21+

Win: Priadka na body

 

Akt. váha: 76,4kg

 

 

Akt. váha: 77,4kg

 

Bez helmy

Priadka: 4 body

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Obracaj: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Filip Kosa (1996.)

WPG Žilina

VS

Botond Petrenyi (21r.)

Halmi Vale tudo

21+

Win: Kosa na body

 

Akt. váha: 77,1kg

 

 

Akt. váha: 78,6kg

 

Bez helmy

Kosa: 4 body

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Petrenyi: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Michal Garaj(1994)

Kings GYM BA

VS

Dávid Vokel (23r)

Beast GYM Nitra

21+

Win: Garaj TKO 1. Kolo

 

Akt. váha: 76,6kg

 

 

Akt. váha: 77,1kg

 

Bez helmy

Garaj: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Vokel: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Ľuboš Batfalský (28r.)

JMFS Ostrava

VS

Farshedi Shamsidin (1998)

Budapešť Top T.

21+

Win: Shamsidin na body

 

Akt. váha: 82,3kg

 

 

Akt. váha: 84,6kg

 

Bez helmy

Shamsidin: 4 body

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Batfalský: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Jozef Meloš (23r.)

GB Pitbull Nitra

VS

Róbert Hauptvogel (1992)

WPG Žilina

21+

Win: Hauptvogel TKO 1. kolo

 

Akt. váha: 69,0kg

 

 

Akt. váha: 70,2kg

 

Bez helmy

Hauptvogel: 5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Meloš: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Andrej Gregor (1999)

SAI CLUB MT

VS

Lukáš Kubina (2001)

Paw Bear Fighting

U21 21+

Win: Kubina SUB 2. Kolo

 

Akt. váha: 77,0kg

 

 

Akt. váha: 77,5kg

 

Bez helmy

Kubina: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Gregor: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Tomas Ondris (22r.)

FFC Detva

VS

Tomáš Koltun (1999)

JMFS Ostrava

21+

Win: Ondris na body

 

Akt. váha: 76,3kg

 

 

Akt. váha: 75,0kg

 

Bez helmy

Ondris: 4 body

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Koltun: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Erik Záhorák (1993)

T. Bilishich MA

VS

Dominik Sedlák (1994)

GB Pitbull Nitra

21+

Win: Záhorák TKO 2. kolo

 

Akt. váha: 77,0kg

 

 

Akt. váha: 77,3kg

 

Bez helmy

Záhorák: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Sedlák: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Elina Tauber (27r.)

Kings GYM BA

VS

Slávka Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

21+ U21

Win: Holubjaková SUB 1. kolo

 

Akt. váha: 65,1kg

 

 

Akt. váha: 66,5kg

 

Bez helmy

Holubjaková: 5 bodov

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Kat. U18 -65,8kg

 

 

Tauber: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Dávid Šajben (1998)

Hanuman GYM

 

Martonicz István (1995)

Budapešť Top T.

21+

Win: Šajben SUB 2. Kolo

 

Akt. váha: 70,0kg

 

 

Akt. váha: 69,6kg

 

Bez helmy

Šajben: 5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Martonicz: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Rado Chovan (2003)

Dracula GYM

VS

Marek Kavecký (1999)

Ursus GYM Rajec

U21

Win: Chovan na body

 

Akt. váha: 82,4kg

 

 

Akt. váha: 79,2kg

 

HELMA

Chovan: 4 body

 

Kat. U21 -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kavecký: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Rastislav Levický (1995)

WPG Žilina

VS

Tomáš Nižnanský (1994)

FD Malacky

21+

Win: Levický TKO 2. kolo

 

Akt. váha: 83,6kg

 

 

Akt. váha: 81,0kg

 

Bez helmy

Levický: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Nižňanský: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Richard Randl (24)

GTG Partizánske

VS

Jan Veselík (1995)

JMFS Ostrava

21+

Win: Veselík TKO 1. kolo

 

Akt. váha: 82,9kg

 

 

Akt. váha: 82,4kg

 

Bez helmy

Veselík: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Randl: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Erik Vaculčiak (1999)

GB Pitbull Nitra

VS

Milan Gasper (28r.)

FFC Detva

21+ -70,3

Win: Gasper na body

 

Akt. váha: 68,5kg

 

 

Akt. váha: 69,7kg

 

Bez helmy

Gasper: 4 body

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Vaculčiak: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

Tom. Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

Win: Vojtela SUB 3. kolo

 

Akt. váha: 65,8kg

 

 

Akt. váha: 65,3kg

 

Bez helmy

Vojtela: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Štefánik: 1 bod