Kalendár podujatí - história

19 KOLO, 3 ROČNÍK, MAMMAL 19 - BRATISLAVA ZA NAMI - 3 ROČNÍK , 4 KOLO

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 19 kolo MAMMAL.  Pôvodné ligové kolo, ktoré sa malo uskutočniť v Brezne v spolupráci s Double Red, muselo byť z dôvdou vyhlášky pre okres Brezno presunuté do Bratislavy.Ligové kolo malo naozaj vysokú úroveň i  v takomto neprajnom čase z dôvodu COVID 19. . Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Vyše 80 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa znova naše ligové kolo muselo uskutočniť bez divákov, avšak na kvalite zápasov to vidieť nebolo. Naopak niektoré zo zápasov mali veľmi vysokú kvalitu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Výsledky 4. Kola LIGY – MAMMAL, 20.3.2020 – Bratislava KINGS GYM

 

 

 

Celkovo 31 zápasov                      8 x skončil zápas na body

                                                        6 x TKO

                                                        17 x SUB

                                                          

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

Výsledok

1.

Marcel Šimo (2000)

Chaos GYM BA

VS

Tomáš Szabo (2000)

Hanuman GYM

21+ 70,3

Win: Szabo na body

 

Akt. váha 70,8kg

 

 

Akt. váha 71,2kg

 

 

Szabo: 4b

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Šimo: 2b

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

Alex Koky (2008)

PIT GYM Levoča

U16 FULL

Win: Mlynček 1. Kol SUB

 

Akt. váha 53,0kg

 

 

Akt. váha 49,3kg

 

Helma

Mlynček: 5 bodov

 

Kat. U16 -53,0kg

 

 

Kat. U14 -50kg

 

 

Koky: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Elina Tauber (27r.)

Kings GYM BA

VS

V. Smolková (2002)

Dracula GYM

U21, 21+

Win: Smolková 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 63,5kg

 

 

Akt. váha 62,2kg

 

 

Smolková: 5 bodov

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Tauber: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Jozef Meloš (23r.)

GB Pitbull Nitra

VS

Milan Gasper (28r.)

Fortis Lučenec

21+

Win: Gasper 2. Kol TKO

 

Akt. váha 69,8kg

 

 

Akt. váha 70,9kg

 

 

Gasper: 5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Meloš: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Adam Kompas (2004)

GTG Partizánske

U18

Win: Zachar 1. Kol SUB

 

Akt. váha 61,8kg

 

 

Akt. váha 66,3kg

 

HELMA

Zachar: 5 bodov

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kat. U18 -65,8kg

 

 

Kompas: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Marek Luštiak (22r.)

Dracula GYM

VS

Róbert Hauptvogel (28r.)

WPG Žilina

21+

Win: Hauptvogel na body

 

Akt. váha 71,1kg

 

 

Akt. váha 70,6kg

 

 

Hauptvogel: 4 body

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Luštiak: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Ľuboš Batfalský (28r.)

JMFS Ostrava

 

Tomáš Votava (26r.)

FFC Detva

21+

Win: Votava 1. kolo SUB

 

Akt. váha 87,7kg

 

 

Akt. váha 86,9kg

 

 

Votava: 5 bodov

 

Kat. 21+ -93,0kg

 

 

Kat. 21+ -93,0kg

 

 

Batfalský: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Dominik Toporcer (2003)

PIT GYM Levoča

U21

Win: Klein 1.kolo SUB

 

Akt. váha 61,6kg

 

 

Akt. váha 66,2kg

 

Bez Helmy

Klein: 5 bodov

 

Kat. U18 -61,2kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Toporcer: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Michal Kopas (2004)

WPG Žilina

VS

Nino Ondris (24r.)

FFC Detva

U21

Win: Kopas 2.kolo SUB

 

Akt. váha 64,3kg

 

 

Akt. váha 66,6kg

 

Bez helmy

Kopas: 5 bodov

 

Kat. U18 -65,8kg

 

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Ondris: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Adam Krol (2003)

JMFS Ostrava

VS

Marek Medovarski (1998)

Chaos GYM BA

U21, 21+

Win: Krol na body

 

Akt. váha 70,6kg

 

 

Akt. váha 71,0kg

 

Bez helmy

Krol: 4 body

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Medovarski: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Lukáš Nagy

SAI CLUB MT

VS

Ján Jakubík

GTG Partizánske

21+

Win: Nagy 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 66,6kg

 

 

Akt. váha 67,2kg

 

 

Nagy: 5 bodov

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Jakubík: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Mário Truchlý (2002)

WPG Žilina

VS

Ján Šípoš (23r.)

OFA Bratislava

U21,21+

Win: Truchlý 2. Kolo SUB

 

Akt. váha 78,1kg

 

 

Akt. váha 76,9kg

 

 

Truchlý: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Šípoš: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Jozef Bobuš (29r.)

Fight GYM Bánovce

VS

Tom. Nižnanský (26r.)

FMD Combat MA

21+

Win: Nižňanský 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 84,5kg

 

 

Akt. váha 81,5kg

 

 

Nižňanský: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Bobuš: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Richard Randl (24)

MMA Modra

VS

Michal Smolar (29)

GTG Partizánske

21+

Win: Randl 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 84,9kg

 

 

Akt. váha 83,2kg

 

 

Randl: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Smolar: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Jakub Hájnik (2001)

WPG Žilina

VS

Jak. Batfalský (2002)

JMFS Ostrava

U21,21+

Win: Batfalský 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 71,1kg

 

 

Akt. váha 71,3kg

 

Bez helmy

Batfalský: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Hájnik: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

René Varga (2007)

GTG Partizánske

U16 FULL

Win: Mlynček 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 53,0kg

 

 

Akt. váha 49,0kg

 

Helma

Mlynček: 5 bodov

 

Kat. U16 -53,0kg

 

 

Kat. U16 -53,0kg

 

 

Varga: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Tomáš Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

VS

Roman Hudec (2003)

FA Veľký Krtíš

U21

Win: Hudec 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 65,5kg

 

 

Akt. váha 65,4kg

 

Helma

Hudec: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Vojtela: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Samo Škoda (2003)

FMD Combat MA

 

Andrej Podhorský (2004)

GTG Partizánske

U18

Win: Podhorský na body

 

Akt. váha 60,8kg

 

 

Akt. váha 63,0kg

 

Helma

Podhorský: 4 body

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kat. U18 -65,8kg

 

 

Škoda: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Adam Wild (2003)

Kings GYM BA

VS

Šimon Krajník (2003)

PIT GYM Levoča

U21

Win: Krajník 2. Kolo TKO

 

Akt. váha 71,2kg

 

 

Akt. váha 69,5kg

 

Bez helmy

Krajník: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Wild: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Petr Stříž (18)

JMFS Ostrava

VS

Tomáš Pittner (21r.)

WPG Žilina

21+

Win: Stříž 2. Kolo SUB

 

Akt. váha 75,3kg

 

 

Akt. váha 78,1kg

 

Bez helmy

Stříž: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Pitner: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Tomáš Priadka (32r.)

FFC Detva

VS

Erik Záhorák (27r.)

T. Bilishich MA

21+

Win: Priadka na body

 

Akt. váha 77,0kg

 

 

Akt. váha 77,2kg

 

 

Priadka: 4 body

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Záhorák: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Beck Antonín (2003)

Monster gym

VS

Den. Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21

Win: Gondžala 1.kolo SUB

 

Akt. váha 73,0kg

 

 

Akt. váha 71,2kg

 

Bez helmy

Gondžala: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Beck: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Róbert Rúrik (2001)

SAI CLUB MT

VS

Dalibor Hromják (2000)

Chaos GYM DNV

U21, 21+

Win: Hromják 1. Kolo TK0

 

Akt. váha 78,0kg

 

 

Akt. váha 74,6kg

 

Bez helmy

Hromják: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Rúrik: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Tomáš Cibuľa (22r.)

Fight GYM Bánovce

VS

Miro Beňačka (2002)

GTG Partizánske

U21

Win: Beňačka 2. Kolo TKO

 

Akt. váha 61,0kg

 

 

Akt. váha 66,4kg

 

Bez helmy

Beňačka: 5 bodov

 

Kat. 21+ -61,2kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Cibuľa: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

Win: Dang na body

 

Akt. váha 65,2kg

 

 

Akt. váha 66,0kg

 

Bez helmy

Dang: 4 body

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Štefánik: 2 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

VS

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

U21

Win: Klein na body

 

Akt. váha 65,7kg

 

 

Akt. váha 61,6kg

 

Bez helmy

Klein: 4 body

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U18 -61,2kg

 

 

Nagy: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Filip Kosa (24r.)

WPG Žilina

VS

Tomas Ondris (22r.)

FFC Detva

21+

Win: Ondris na body

 

Akt. váha 78,1kg

 

 

Akt. váha 78,1kg

 

 

Ondris: 4 body

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kosa: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Jakub Konečný (2002)

Kings GYM BA

VS

Michal Hatala (2003)

Fire Gym BB

U21

Win: Konečný 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 71,0kg

 

 

Akt. váha 70,7kg

 

Bez helmy

Konečný: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Hatala: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Erik Kozár (2005)

FA Veľký Krtíš

 

Marek Šiminský (2004)

Dracula GYM

U18

Win: Šiminský 2. Kolo SUB

 

Akt. váha 83,0kg

 

 

Akt. váha 84,2kg

 

Helma

Šiminský: 5 bodov

 

Kat. U18 -83,9kg

 

 

Kat. U18 -83,9kg

 

 

Kozár: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Andrej Nemec (23r.)

FFC Detva

VS

Ľuboš Pavel (21r.)

GB Pitbull Nitra

21+

Win: Pavel 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 83,9kg

 

 

Akt. váha 82,0kg

 

 

Pavel: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Nemec: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Martin Kolenčík (2003)

GB Pitbull Nitra

VS

Patrik Turčani (2003)

Chaos GYM BA

U21

Win: Kolenčík 3. Kolo SUB

 

Akt. váha 75,0kg

 

 

Akt. váha 74,5kg

 

Bez helmy

Kolenčík: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Turčáni: 1 bod