Kalendár podujatí - história

ŠTARTOVKA, 10.4.2021, MAMMAL 20, KINGS GYM BRATISLAVA

MAMMAL 20

Zápasové dvojice 5. Kola LIGY – MAMMAL, 10.4.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 20 kolo MAMMAL.  Ligové kolo malo naozaj vysokú úroveň i  v takomto neprajnom čase z dôvodu COVID 19. . Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Vyše 76 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa znova naše ligové kolo muselo uskutočniť bez divákov, avšak na kvalite zápasov to vidieť nebolo. Naopak niektoré zo zápasov mali veľmi vysokú kvalitu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Denis Forisek (2005)

T. Bilishich MA

VS

Adam Kompas (2004)

GTG Partizánske

U18

 

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Bilishich

68,0kg

           Kg, U18 -65,8

Tréner:  Herda

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 16.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Samo Škoda (2003)

FMD Combat MA

VS

Dominik Cyrus (2001)

Paw Bear Fighting

U21

 

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Strelecký

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner:  Skříšovský

Bez helmy

 

 

Reverz:

0948 534 551

 

Reverz:

+420722773585

 

 

 

LP: 17.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Sándor Polik (2002)

Budapešť Top T.

U21

 

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Fabian

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 30.8.2021

 

 

LP: 3.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Kristián Kozár (2002)

GB Pitbull Nitra

VS

Peter Dibúz (2003)

Club RSC MMA

U21

 

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Minár

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Čambal

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Szilvas Roderik (2003)

Halmi Vale tudo

VS

Samuel Grečnár (2002)

Ursus GYM Rajec

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner:

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Skorčík

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Jak. Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

VS

Den. Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21

 

 

          Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 8.4.2021

 

 

LP: 15.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Sl. Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

VS

V. Smolková (2002)

Dracula GYM

U21

 

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Dobrotka

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 12.8.2021

 

 

LP: 17.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Denis Kosmel (1999)

GTG Partizánske

VS

Nikolasz Lukacs (2000)

Budapešť Top T.

U21, 21+

 

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner:  Herda

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner: M. Fabian

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Tom. Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

VS

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

U21

 

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Bilishich

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Minár

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 15.8.2021

 

 

LP: 16.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

 

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Švajda

 

           Kg,U21 -65,8

Tréner: Király

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 19.9.2021

 

 

LP: do 17.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Adam Krol (18)

JMFS Ostrava

VS

Beck Antonín (2003)

Monster gym

U21

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

            Kg, U21 -70,3

Tréner: Kníže

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 17.6.2021

 

 

LP: 11.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ján Jakubík (1987)

GTG Partizánske

VS

Nino Ondris (1996)

FFC Detva

21+

 

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner:  Herda

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Delič

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.9.2021

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Richard Dobrotka (1992)

Dracula GYM

VS

Martin Naszari (2001)

Budapešť Top T.

U21, 21+

 

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner: Dobrotka

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Fabian

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 16.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Petr Stříž (18)

JMFS Ostrava

VS

Marco Novak (1994)

Hanuman GYM

21+ 70,3

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Starý

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 17.6.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Michal Kopas (2004)

WPG Žilina

U21 ?

 

 

           Kg, U18 -61,2

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner: Bolo

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 30.8.2021

 

 

LP: 18.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Dalibor Šišolák (2001)

GTG Partizánske

VS

Ľuboš Pavel (21r.)

GB Pitbull Nitra

21+

 

 

           Kg, U21 -83,9

Tréner:  Herda

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Minár

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: do 11.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Szabolcs Hajdu (21r.)

Budapešť Top T.

VS

Jan Šindelář (1994)

Monster gym

21+

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: M. Fabian

 

            Kg, 21+ -70,3

Tréner: Kníže

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Tomáš Priadka (1988)

FFC Detva

VS

Daniel Obracaj (1998)

Paw Bear Fighting

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner:  Skříšovský

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Filip Kosa (1996.)

WPG Žilina

VS

Botond Petrenyi (21r.)

Halmi Vale tudo

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner:

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 30.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Michal Garaj(1994)

Kings GYM BA

VS

Dávid Vokel (23r)

Beast GYM Nitra

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Király

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Kudry

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Ľub. Batfalský (28r.)

JMFS Ostrava

VS

Far. Shamsidin (1998)

Budapešť Top T.

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Fabian

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:18.8.2021

 

 

LP: 16.9.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Jozef Meloš (23r.)

GB Pitbull Nitra

VS

R.Hauptvogel (1992)

WPG Žilina

21+

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Minár

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Bolo

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:  !!!!!

 

 

LP: !!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Andrej Gregor (1999)

SAI CLUB MT

VS

Lukáš Kubina (2001)

Paw Bear Fighting

U21 21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner:  Skříšovský

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Tomas Ondris (22r.)

FFC Detva

VS

Tomáš Koltun (1999)

JMFS Ostrava

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

           Kg, 21+ -77,1kg

Tréner: Muller

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Erik Záhorák (1993)

T. Bilishich MA

VS

Dominik Sedlák (1994)

GB Pitbull Nitra

21+

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bilishich

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Minár

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 14.9.2021

 

 

LP:  !!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Elina Tauber (27r.)

Kings GYM BA

VS

Holubjaková?

 

21+ U21

 

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Király

 

Smolková?

 

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Upresníme

 

 

 

 

LP: 17.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Dávid Šajben (1998)

Hanuman GYM

 

Martonicz István (1995)

Budapešť Top T.

21+

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Starý

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Fabian

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Rado Chovan (2003)

Dracula GYM

VS

Marek Kavecký (1999)

Ursus GYM Rajec

U21

 

 

           Kg, U21 -83,9

Tréner: Luštiak

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Skorčík

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Rasťo Levický (1995)

WPG Žilina

VS

Tom. Nižnanský (1994)

FMD Combat MA

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Strelecký

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do

 

 

LP:do 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Richard Randl (24)

GTG Partizánske

VS

Jan Veselík (1995)

JMFS Ostrava

21+

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner:  Herda

 

           Kg, 21+ -83,9kg

Tréner: Muller

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

Erik Vaculčiak (1999)

GB Pitbull Nitra

VS

Milan Gasper (28r.)

FFC Detva

21+ -70,3

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Minár

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Delič

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahradníci

 

 

 

 

 

 

 

Mir. Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

 

Veronika Deszeová

Kings GYM BA

 

 

 

           Kg, U16 -53,0

Tréner: Ševčík

 

           Kg, 21+ -56,7

Tréner: Király

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 12.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Chupáň

Ursus Rajec

 

Lukáš Piffko

FMD Combat MA

 

 

 

           Kg, 21+ +93,0

Tréner: Skorčík

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Strelecký

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natália Ružová (2007)

FMD Combat MA

 

Lukáš Garai (2006)

Club RSC MMA

 

 

 

U16  -57,0

Tréner: Strelecký

 

           Kg, U16 -73,0

Tréner: Čambal

 

 

 

MMA 0:0, nič iné

 

 

Reverz:

 

 

 

 

 

 

 

LP:

 

 

 

 

Tomáš Michalec(2005)

Ursus GYM Rajec

 

 

 

 

 

 

           Kg, U18 +93,0

Tréner: Skorčík

 

 

 

 

 

 

Reverz:

 

 

 

 

 

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznámky: