Kalendár podujatí - história

ŠTARTOVKA, 20.3.2021, MAMMAL 19, Kings Gym Bratislava

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 19 kolo MAMMAL.  Ligové kolo malo naozaj vysokú úroveň i  v takomto neprajnom čase z dôvodu COVID 19. . Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Vyše 76 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa znova naše ligové kolo muselo uskutočniť bez divákov, avšak na kvalite zápasov to vidieť nebolo. Naopak niektoré zo zápasov mali veľmi vysokú kvalitu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Výsledky 4. Kola LIGY – MAMMAL, 20.3.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

Zápasové dvojice 4. Kola LIGY – MAMMAL, 20.3.2021 – Bratislava KINGS GYM

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

Result

1.

Marcel Šimo (2000)

Chaos GYM BA

VS

Tomáš Szabo (2000)

Hanuman GYM

21+ 70,3

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Cibinský

OK

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Starý

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Mir. Mlynček (2007)

SAI CLUB MT

VS

Alex Koky (2008)

PIT GYM Levoča

U16 FULL

 

 

           Kg, U16 -53,0

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U14-50,0

Tréner: Kedžuch

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 12.8.2021

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Elina Tauber (27r.)

Kings GYM BA

VS

V. Smolková (2002)

Dracula GYM

U21, 21+

 

 

 63,5Kg, 21+ -61,2

Tréner: Király

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Dobrotka

-61,2kg

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 17.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Jozef Meloš (23r.)

GB Pitbull Nitra

VS

Milan Gasper (28r.)

Fortis Lučenec

21+ -70,3

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Minár

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Votava

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Adam Kompas (2004)

GTG Partizánske

U18

 

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner:  Herda

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

-65,8

 

 

LP: do 30.8.2021

 

 

LP:

 

-61,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Marek Luštiak (22r.)

Dracula GYM

VS

R.Hauptvogel (28r.)

WPG Žilina

21+ -70,3

 

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Dobrotka

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Bolo

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Ľub. Batfalský (28r.)

JMFS Ostrava

 

Tomáš Votava (26r.)

FFC Detva

21+ -83,9

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Delič

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

D. Toporcer (2003)

PIT GYM Levoča

U21 -65,8

 

 

           Kg, U18 -61,2

Tréner: Ševčík

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Kedžuch

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 30.8.2021

 

 

LP: 17.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Michal Kopas (2004)

WPG Žilina

VS

Nino Ondris (24r.)

FFC Detva

U21

 

 

           Kg, U18 -65,8

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Delič

FULL

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

Bez helmy

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Adam Krol (18)

JMFS Ostrava

VS

M. Medovarski (1998)

Chaos GYM BA

U21, 21+

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Cibinský

-70,3kg

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

Bez helmy

 

 

LP: 17.6.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Lukáš Nagy

SAI CLUB MT

VS

Ján Jakubík

GTG Partizánske

21+ -65,8

 

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Ševčík

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner:  Herda

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 30.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Mário Truchlý (2002)

WPG Žilina

VS

Ján Šípoš (23r.)

OFA Bratislava

U21,21+

 

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Malata

-77,1

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Jozef Bobuš (29r.)

Fight GYM Bánovce

21+ -83,9

Tom. Nižnanský (26r.)

FMD Combat MA

21+ -83,9

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Jakubík

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Strelecký

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Richard Randl (24)

MMA Modra

VS

Michal Smolar (1991)

GTG Partizánske

21+ -83,9

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner:Bihary

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner:  Herda

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Jakub Hájnik (2001)

WPG Žilina

VS

Jak. Batfalský (2003)

JMFS Ostrava

U21,21+

 

 

       Kg,  U21 -70,3

Tréner: Bolo

 

          Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

-70,3

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

Bez helmy

 

 

LP: do

 

 

LP: 8.4.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Mlynček/Koky

 

 

Alex Varga (2007)

GTG Partizánske

U16 FULL

 

 

 

 

VS

           Kg, U16-53,0

Tréner:  Herda

Helma

 

 

 

 

 

Reverz:

 

 

 

 

 

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Tom. Vojtela (2003)

T. Bilishich MA

VS

Roman Hudec (2003)

FA Veľký Krtíš

U21 -65,8

 

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Bilishich

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Berky

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 15.8.2021

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Samo Škoda (2003)

FMD Combat MA

 

A. Podhorský (2004)

GTG Partizánske

U18 -61,2

 

 

           Kg, U21 -61,2

Tréner: Strelecký

 

  63,0  Kg, U18 -61,2

Tréner:  Herda

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 17.8.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Adam Wild (2003)

Kings GYM BA

VS

Šimon Krajník (2003)

PIT GYM Levoča

U21 -70,3

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Király

 

           Kg,U21 -70,3

Tréner: Kedžuch

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 18.8.2021

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Petr Stříž (18)

JMFS Ostrava

VS

Tomáš Pittner (21r.)

WPG Žilina

21+ -77,1

 

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bolo

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 17.6.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Tomáš Priadka

FFC Detva

VS

Erik Záhorák (27r.)

T. Bilishich MA

21+ -77,1

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bilishich

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: do 10.6.2021

 

 

LP:

 

 

 

22.

Beck Antonín (2003)

Monster gym

VS

Den. Gondžala  (2002)

T. Bilishich MA

U21 -70,3

 

 

  73,0 Kg, U21 -70,3

Tréner: Kníže

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Bilishich

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 15.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Róbert Rúrik (2001)

SAI CLUB MT

VS

Dal. Hromják (2000)

Chaos GYM DNV

U21, 21+

 

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Ševčík

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Cibinský

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 16.6.2021

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Tomáš Cibuľa (22r.)

Fight GYM Bánovce

VS

Miro Beňačka (2002)

GTG Partizánske

U21 -65,8

 

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner: Jakubík

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner:  Herda

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:do 15.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Erik Dang (2002)

GB Pitbull Nitra

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21 -65,8

 

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Minár

 

           Kg,U21 -65,8

Tréner: Király

Helma ?

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP: 16.6.2021

 

 

LP: do 17.6.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Tauber

 

 

Sl. Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

 

 

 

Smolková

 

 

 69kg, s hocikým

Tréner: Ševčík

 

 

 

 

 

 

Reverz:

 

 

 

 

 

 

 

LP: 12.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

 

Toporcer, zachar,

 

 

 

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Malata

 

Kompas klein

 

 

 

 

Reverz:

 

 

 

 

 

 

 

LP: do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Filip Kosa (24r.)

WPG Žilina

VS

Tomas Ondris (22r.)

FFC Detva

21+ -77,1

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: 18.8.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Jak. Konečný (2002)

Kings GYM BA

VS

Michal Hatala (2003)

Fire Gym BB

U21 -70,3

 

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Király

 

           Kg,U21 -70,3

Tréner: Belák

Bez helmy

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Erik Kozár (2005)

FA Veľký Krtíš

 

Mar. Šiminský (2004)

Dracula GYM

U18 -83,9

 

 

           Kg, U18 -83,9

Tréner: Berky

 

           Kg, U18 -83,9

Tréner: Dobrotka

Helma

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Andrej Nemec (23r.)

FFC Detva

VS

Ľuboš Pavel (21r.)

GB Pitbull Nitra

21+ -83,9

 

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Delič

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Minár

 

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

Mart. Kolenčík (2003)

GB Pitbull Nitra

VS

Patrik Turčani (2003)

Chaos GYM BA

U21 -77,1

 

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Minár

 

           Kg, U21 -77,1

Tréner: Cibinský

HELMA

 

 

Reverz:

 

 

Reverz:

 

 

 

 

LP:

 

 

LP: