Kalendár podujatí - história

18 KOLO, 3 ROČNÍK, MAMMAL 18 - BRATISLAVA ZA NAMI - 3 ROČNÍK , 3 KOLO

V spolupráci s domácim klubom Kings Gym v Bratislave sme usporiadali 18 kolo MAMMAL.  Ligové kolo malo naozaj vysokú úroveň i  v takomto neprajnom čase z dôvodu COVID 19. . Ligové kolo sa konalo za prísnych hygienických opatrení a v súlade s legislatívou Slovenskej republiky. Vyše 76 registrovaných účastníkov. Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech a  Maďarska. Tento krát sa znova naše ligové kolo muselo uskutočniť bez divákov, avšak na kvalite zápasov to vidieť nebolo. Naopak niektoré zo zápasov mali veľmi vysokú kvalitu. 

Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL znova ďaľšie kroky, aby sa dostala do úplného povedomia širokej verejnosti.

 

Odoberaj náš youtube kanál: https://youtu.be/C9ctBrfkfO4

Odoberaj náš intsagram:       https://www.instagram.com/mammal.sk/

Odoberaj náš facebook:        https://www.facebook.com/SK.MAMMAL/

 

Výsledky 3. Kola LIGY – MAMMAL, 20.2.2020 – Bratislava KINGS GYM 

 

  Celkovo 26 zápasov 6 x skončil zápas na body

  12 x TKO/RSC

  7 x submission

  1 x KO

 

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

 

 

Výsledok

 

 

1. 

Adam Krol 2003

JMFS Ostrava

VS

Šimon Stanko (2002)

GTG Partizánske

U21

Win: Krol, 1.kolo TKO

 

Akt. váha  71,5 Kg 

 

 

Akt. váha  75,5 Kg 

 

Helma

Krol: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1

 

 

Kat. U21 -77,1

 

 

Stanko: 1bod

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Jakub Hájnik (2001)

WPG Žilina

VS

Marek Luštiak (22)

Dracula GYM BB

U21,21+

Win: Hájnik na body

 

Akt. váha  72,2 Kg 

 

 

Akt. váha  70,6 Kg 

 

 

Hájnik: 4 body

 

Kat. U21 -77,1

 

 

Kat. 21+ -70,3

 

 

Luštiak: 2body

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Patrik Čurilla (2000)

Easy GYM RK

VS

Samuel Kodaj (2005)

LCC Trenčín

U21,21+

Win: Čurilla, 1.kolo TKO

 

Akt. váha 61,1 Kg 

 

 

Akt. váha  61,4 Kg 

 

Helma

Čurilla: 5 bodov

 

Kat. 21+ -21,2

 

 

Kat. U18 -61,2

 

 

Kodaj: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Miroslav Mlynček (2007)

SAI CLUB Martin

VS

David Frančák (2005)

Progressive Gym MT

U16 

Win: Mlynček, 1.kolo TKO

 

Akt. váha 52,0 Kg 

 

 

Akt. váha 52,0 Kg 

 

Helma

Mlynček: 5 bodov

 

Kat. U16 -53kg

 

 

Kat. U18 -52,2

 

 

Frančák: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Ivan Gula  (27)

LCC Trenčín

VS

Jozef Bobuš (29)

Fight GYM Bánovce

21+ 

Win: Bobuš, 2. Kolo TKO

 

Akt. váha 83,8Kg 

 

 

Akt. váha 84,7Kg 

 

 

Bobuš: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Gula: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Adam Wild (18)

Kings GYM BA

VS

Patrik Turčáni (2003)

Chaos GYM BA

U21 

Win: Turčáni, 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 70,4Kg 

 

 

Akt. váha 70,1Kg 

 

 

Turčáni: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Wild: 1bod

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Petr Stříž (18)

JMFS Ostrava

VS

Gergely Horváth (21)

Budapešť Top Team

21+

Win: Stříž, 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 72,1Kg 

 

 

Akt. váha 71,2Kg 

 

 

Stříž: 5 bodov

 

Kat. U21 -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

G. Horváth: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Roman Mrenka (21)

WPG Žilina

VS

Atila Garamszeghy (27)

Dracula GYM BB

21+

Win: Mrenka, na body

 

Akt. váha 77,3Kg 

 

 

Akt. váha 78,1Kg 

 

 

Mrenka: 4 body

 

Kat. 21+  -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Garamszeghy: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB Martin

VS

Samuel Škoda (2003)

FD Malacky

U21

Win: Klein, 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 62,0Kg 

 

 

Akt. váha 60,6Kg 

 

Helma

Klein: 5 bodov

 

Kat. U18  -61,2kg

 

 

Kat. U21  -61,2kg

 

 

Škoda: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Roman Sekereš (22)

FFC Detva

VS

Jakub Batfalský (18)

JMFS Ostrava

U21,21+

Win: J. Batfalský, 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 70,1Kg 

 

 

Akt. váha 70,3Kg 

 

 

Batfalský: 5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. U21  -70,3kg

 

 

Sekereš: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

VS

Matej Krčmář (25)

Kings GYM BA

U21, 21+ 

Win: Nagy, na body

 

Akt. váha 65,5kg 

 

 

Akt. váha 65,2Kg 

 

Helma

Nagy: 4 body

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Krčmář: 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Marek Zachar (2003)

SAI CLUB MT

VS

Timotej Tománek (2003)

LCC Trenčín

U21 

Win: Zachar, 2. kolo SUB

 

Akt. váha 61,5kg 

 

 

Akt. váha 65,8kg 

 

Helma

Zachar: 5 bodov

 

Kat. U21 -61,2kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Tománek: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Damián Halamček (2001)

WPG Žilina

VS

Radomír Chovan (2003)

Dracula GYM BB

U21

Win: Halamček 2. Kolo SUB

 

Akt. váha 82,0kg 

 

 

Akt. váha 81,2kg 

 

 

Halamček: 5 bodov

 

Kat. U21 -83,9kg

 

 

Kat. U21 -83,9kg

 

 

Chovan: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Miroslav Beňačka (18)

GTG Partizánske

VS

Jakub Štefánik (2003)

Kings GYM BA

U21

Win: Štefánik, 2. Kolo TKO

 

Akt. váha 66,5kg 

 

 

Akt. váha 66,4kg 

 

Helma

Štefánik: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Beňačka: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Elina Tauber

Kings GYM BA

VS

Slávka Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

21+

Win: Holubjaková 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 65,6kg 

 

 

Akt. váha 71,3kg 

 

 

Holubjaková: 5 bodov

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Kat. U18 -70,3kg

 

 

Tauber: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Tomáš Vojtela (2003)

T. Bilishich MA 

VS

Samuel Višnievsky (2002)

OFA Bratislava

U21 

Win: Vojtela, 2 kolo SUB

 

Akt. váha 65,9kg 

 

 

Akt. váha 66,1kg 

 

 

Vojtela: 5 bodov

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Kat. U21 -65,8kg

 

 

Višnievsky: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Lukáš Nagy (2000)

SAI CLUB Martin

VS

Nino Ondris (24)

FFC Detva

21+

WIN:N. Ondris, na body

 

Akt. váha 66,2kg 

 

 

Akt. váha 66,5kg 

 

 

Ondris 4 body

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Nagy 2 body

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Denis Gondžala (2002)

T. Bilishich MA 

VS

Jakub Lukačovič (28)

LCC Trenčín

U21,21+ 

Win: Gondžala 2. Kolo TKO

 

Akt. váha 70,1kg 

 

 

Akt. váha 66,2kg 

 

 

Gondžala: 5 bodov

 

Kat. U21 -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -65,8kg

 

 

Lukačovič: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Tomáš Szabo (2000) 

Hanuman GYM

VS

Milan Gasper (28)

Fortis Lučenec

21+ 

Win: Szabo, 2 kolo SUB

 

Akt. váha 70,5kg 

 

 

Akt. váha 70,5kg 

 

 

Szabo: 5 bodov

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Kat. 21+ -70,3kg

 

 

Gasper:  1bod

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Tomas Ondris (22)

FFC Detva

VS

Adam Krol (18)

JMFS Ostrava

U21, 21+

Win: Krol, na body

 

Akt. váha 77,5kg 

 

 

Akt. váha  71,5 Kg 

 

 

Krol: 4 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. U21 -77,1

 

 

T. Ondris: 2 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Michal Garaj (26)

Kings GYM BA

VS

Martin Tomša (1995)

FD Malacky

21+ 

Win: Garaj, 1. Kolo KO

 

Akt. váha 77,5kg 

 

 

Akt. váha 74,8kg 

 

 

Garaj: 5 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Tomša: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Tomáš Priadka (32)

FFC Detva

VS

Tomáš Pittner (21)

WPG Žilina

21+ 

Win: Pittner, na body

 

Akt. váha 77,5kg 

 

 

Akt. váha 78,0kg 

 

 

Pittner: 4 bodov

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Kat. 21+ -77,1kg

 

 

Priadka: 2 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Meszaros Gergely (26)

Budapešť TT

VS

Ľuboš Batfalský (28)

JMFS Ostrava

21+ 

Win: Batfalský, 3. Kolo RSC

 

Akt. váha 92,0kg 

 

 

Akt. váha 91,1kg 

 

 

Ľ. Batfalský: 5 bodov

 

Kat. 21+ -93,0kg

 

 

Kat. 21+ -93,0kg

 

 

M. Gergely: 1 body

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Richard Randl (24)

GTG Partizánske

VS

Michal Chupáň (22)

Ursus Gym Rajec

21+

Win: Chupáň, 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 93,0kg 

 

 

Akt. váha 98,0kg 

 

 

Chupáň: 5 bodov

 

Kat. 21+ -93,0kg

 

 

Kat. 21+ +93,0kg

 

 

Randl: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Tomáš Nižnanský (1994)

FD Malacky

VS

Tomáš Votava (26)

FFC Detva

21+

Win: Nižňanský, 1. Kolo SUB

 

Akt. váha 81,8kg 

 

 

Akt. váha 84,6kg 

 

 

Nižňanský: 5 bodov

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Kat. 21+ -83,9kg

 

 

Votava: 1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

Jozsef Kochan (22) 

Budapešť TT

VS

Martin Jančo 2003

OFA Bratislava

21+ 

Win: Kochan, 1. Kolo TKO

 

Akt. váha 96,0kg 

 

 

Akt. váha 105kg 

 

 

Kochan: 5 bodov

 

Kat. 21+ +93,0kg

 

 

Kat. 21+ +93,0kg

 

 

Jančo: 1 bod