Kalendár podujatí - história

MAMMAL 18, ŠTARTOVKA

MAMMAL 18

3 ročník, 3 kolo 

MAMMAL, Slovenskej Amatérskej MMA Asociácie, boj o šampióna Slovenskej republiky v MMA

 

MAMMAL 18. 3 kolo 3 ročníka pripravujeme v spolupráci s MMA klubom Kings Gym Bratislava

 

Zápasové dvojice 3. Kola LIGY – MAMMAL, 20.2.2020 – Bratislava KINGS GYM verzia 1.2.

Poradie zápasov ešte nie je určené, doriešime neskôr

 

Zápasové dvojice 3. Kola LIGY – MAMMAL, 20.2.2020 – Bratislava KINGS GYM verzia 1.2.

Poradie zápasov ešte nie je určené, doriešime neskôr

Por.

číslo

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

 

Meno a priezvisko

akt. váha, kategória

Klubová príslušnosť

Pravidlá

(kategória)

 

Adam Krol (18)

JMFS Ostrava

VS

Šimon Stanko (18)

GTGPartizánske

U21

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

          Kg, U21 -77,1

Tréner:  Herda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Hájnik (2001)

WPG Žilina

VS

Marek Luštiak (22)

Dracula GYM

U21, 21+

 

       Kg,  U21 -70,3

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Luštiak

-70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrik Čurilla (2000)

Easy GYM RK

VS

Samuel Kodaj (16)

LCC Trenčín

U21,21+

 

           Kg, 21+ -61,2

Tréner: Barák

 

          Kg, U18 -61,2

Tréner: Lendvay

-61,2

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslav Mlynček (13)

SAI CLUB MT

VS

David Frančák  15)

Progressive Gym

U16 -52,2

 

           Kg, U16 -53,0

Tréner: Ševčík

 

         Kg, U18 -52,2

Tréner: Miterpach

 

 

 Ivan Gula

 LCC Trenčín

 vs

 jozef Bobuš

 Fight Gym BN

 

 

 

 

 

 

Adam Wild

Kings GYM BA

VS

Patrik Turčáni

Chaos GYM BA

U21 -70,3

 

           Kg, 200? U21

Tréner: Király

 

           Kg, 2003 U21

Tréner: Cibinský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Stříž (18)

JMFS Ostrava

VS

Gergely Horváth (21)

Budapešť TT

U21,21+

 

           Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Ferenc

-70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

Roman Mrenka

Hanuman GYM

VS

Atila Garamszeghy

Dracula GYM

21+ 77,1

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Starý

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Luštiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šimon Klein (2004)

SAI CLUB MT

VS

Samuel Škoda (2003)

FMD Combat MA

U21 -61,2

 

           Kg, U18 -61,2

Tréner: Ševčík

 

        Kg, U21 -61,2

Tréner: Strelecký

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roman Sekereš

FFC Detva

VS

Jakub Batfalský (18)

JMFS Ostrava

U21,21+

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Delič

 

          Kg, U21 -70,3

Tréner: Muller

-70,3

 

 

 

 

 

 

 

 

Erik Nagy (2003)

OFA Bratislava

VS

Matej Krčmář (25)

Kings GYM BA

U21, 21+

 

           Kg, U21 -65,8

Tréner: Malata

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Király

-65,8

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Zachar

SAI CLUB MT

VS

Timotej Tománek

LCC Trenčín

U21 -61,2

 

           Kg, 2003 U21

Tréner: Ševčík

 

          Kg, 2003 U21

Tréner: Lendvay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damián Halamček (2001)

WPG Žilina

VS

Radomír Chovan (22)

Dracula GYM

U21, 21+

 

         Kg,  U21 -77,1

Tréner: Bolo

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Luštiak

-83,9

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslav Beňačka

GTG Partizánske

VS

Jakub Štefánik

Kings GYM BA

U21 -65,8

 

           Kg, 2002 U21

Tréner:  Herda

 

           Kg, 2003 U21

Tréner: Király

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elina Tauber

Kings GYM BA

VS

Sl. Holubjaková (2004)

SAI CLUB Martin

 

 

           Kg, 21+

Tréner: Király

 

U18 -70,3

Tréner: Ševčík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Vojtela

T. Bilishich MA

VS

Samuel Višnievsky

OFA Bratislava

U21 -65,8

 

           Kg, 2003 U21

Tréner: Bilishich

 

           Kg, 2002 U21

Tréner: Malata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukáš Nagy

SAI CLUB MT

VS

Nino Ondris

FFC Detva

21+ -65,8

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Ševčík

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Delič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denis Gondžala

T. Bilishich MA

VS

Jakub Lukačovič

LCC Trenčín

21+ -65,8

 

           Kg, 2002 U21

Tréner: Bilishich

 

           Kg, 21+ -65,8

Tréner: Lendvay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Szabo

Hanuman GYM

VS

Milan Gasper

Fortis Lučenec

21+ -70,3

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Starý

 

           Kg, 21+ -70,3

Tréner: Votava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomas Ondris

FFC Detva

VS

Krol ? Stříž

 

 

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Garaj

Kings GYM BA

VS

Martin Tomša

FMD Combat MA

21+ -77,1

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Király

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Strelecký

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan Gula

LCC Trenčín

VS

Jozef Bobuš

Fight GYM Bánovce

21+ -83,9

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Lendvay

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Jakubík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Priadka

FFC Detva

VS

Tomáš Pittner

WPG Žilina

21+ -77,1

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Delič

 

           Kg, 21+ -77,1

Tréner: Bolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meszaros Gergely

Budapešť TT

VS

Ľuboš Batfalský

JMFS Ostrava

21+ -93,0

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Ferenc

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Muller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Richard Randl

GTG Partizánske

VS

Michal Chupáň

Ursus Gym Rajec

21+ +93,0

 

           Kg, 21+ -93,0

Herda

 

           Kg, 21+ +93

Tréner: Skorčík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Nižnanský

FMD Combat MA

VS

Tomáš Votava

FFC Detva

21+ -83,9

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Strelecký

 

           Kg, 21+ -83,9

Tréner: Delič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jozsef Kochan (22)

Budapešť TT

VS

Martin Jančo 2003

OFA Bratislava

21+ +93,0

 

           Kg, 21+ -93,0

Tréner: Ferenc

 

           Kg, U21 +93

Tréner: Malata