Kalendár podujatí - história

2 kolo, 3 ročník, MAMMAL 17 - Trenčín za nami

V spolupráci s domácim klubom Laugaricio Combat club sme usporiadali 17 kolo MAMMAL. Toto kolo poznačené karanténnymi opatreniami, resp. pozitivitou niektorých zápasníkov, čiže štartovka sa prakticky stále menila. Nakoniec z vyše 72 prihlásených zápasníkov, sme spravili 20 zápasov. 

Znova bola Medzinárodná účasť, okrem Slovenska aj z Čiech, Maďarska. Videli sme i 1 úžasný ženský zápas ! Ligové kolo sa mohlo ustkuočniť iba bez divákov, avšak v priestoroch LCC panovala bojovná, ale priateľská atmosféra. Je treba toto kolo vyzdvihnúť naozaj stúpajúcou kvalitou a niektoré zápasy na tejto úrovni predčia svojou kvalitou i veľa profesionálnych. Ďakujeme a vidíme sa v januári, ak to príslušné opatrenia dovolia. Prajeme Vám krásne a žičlivé sviatky.

 

Výsledky MAMMAL 17 18.12.2020 2.kolo sezóny 2020/2021

Celkovo 20 zápasov 6 x skončil zápas na body

  2 x TKO/RSC

  12 x submission

 

Jednotlivé výsledky v poradí v akom prebiehali zápasy:

 

Deti U14 - 66kg PRAVIDLA U14

Dávid Šebesta (U14 -50kg) vs Adrián Křen (U14 -66kg)

Gladiators TEAM GYM Partizánske Gladiators TEAM GYM Partizánske

Výsledok: WIN Adrián Křen NBD 4b

  LOST Dávid Šebesta 2b

 

 

ŽENY juniori U21 -56,7kg  PRAVIDLA U21 HELMA

Klára Krchňavá (U18 2003) vs Veronika Zajícová (U21 2002)
Laugarício Combat Club TN JMFS Ostrava

Výsledok: WIN Klára Krchňavá NBD 4b

  LOST Veronika Zajícová 2b

 

Kategória ašpiranti U18 -61,2kg PRAVIDLA U18 HELMA

Šimon Klein (U18 2004) vs Samuel Kodaj (U16 2005) 

SAI CLUB Martin Laugarício Combat Club TN

Výsledok: WIN Šimon Klein  SUB 1.kolo 5b

  LOST Samuel Kodaj 1b

 

Kategória ašpiranti U18 -65,8kg PRAVIDLA U18 HELMA

Matej Spevár  vs Dominik Toporcer 

Colosseum MMA Gym PIT GYM Levoča

Výsledok: WIN Dominik Toporcer SUB 1.kolo 5b

  LOST Matej Spevár 1b

 

Kategória ašpiranti U18 -70,3kg PRAVIDLA U18 HELMA

Timotej Tománek (66,7) vs Jakub Štefanik (67,9)

Laugarício Combat Club TN Kings GYM BA

Výsledok: WIN Timotej Tománek SUB 3.kolo 5b

  LOST Jakub Štefanik 1b

 

Kategória juniori U21 -70,3kg PRAVIDLA U18 HELMA

Lukáš Nagy (U21 2000) vs Adam Król (2003 U18) 

SAI CLUB Martin JMFS Ostrava

Výsledok: WIN Adam Król  RSC 2.kolo 5b

  LOST Lukáš Nagy 1b

 

 

Kategória juniori U21 -61,2 PRAVIDLA U21

Roman Krúpa  vs Nikolasz Lukacs 

Laugarício Combat Club TN Budapešť TOP TEAM 

Výsledok: WIN Nikolasz Lukacs SUB 1.kolo 5b

  LOST Roman Krúpa 1b

 

Kategória juniori U21 -61,2kg PRAVIDLA U18 HELMA

Marek Zachar (2003) U18 vs Erik Dang (2002) U21

SAI CLUB Martin Gracie Barra Pitbull Nitra

Výsledok: WIN Marek Zachar  SUB 1.kolo 5b

  LOST Erik Dang 1b

 

Kategória juniori U21 -65,8kg PRAVIDLA U18 HELMA

Jozef Konček (U18 2004)  vs Sándor Polik (U21 2002) 

Colosseum MMA Gym Budapešť TOP TEAM

Výsledok: WIN Sándor Polik  NBD 4b

  LOST Jozef Konček 2b

 

Kategória juniori U21 -83,9kg PRAVIDLA U18 HELMA

Adrián Páluš (U18 2003) vs Nikolas Košč (U21 2002)

Colosseum MMA Gym Gladiators GYM TEAM Partizánske

Výsledok: WIN Adrián Páluš  NBD 4b

  LOST Nikolas Košč 2b

 

Kategória juniori U21 -83,9kg PRAVIDLA U21

Róbert Rúrik vs Patrik Šebek 

SAI CLUB Martin Colosseum MMA Gym

Výsledok: WIN Patrik Šebek  SUB 1.kolo 5b

  LOST Róbert Rúrik 1b

 

Kategória juniori U21 -83,9kg PRAVIDLA U16 HELMA 

Šimon Stanko (U21 2002) vs Dávid Važan (U16 2005) 70,0 

Gladiators Team GYM Partizánske Colosseum MMA Gym

Výsledok: WIN Šimon Stanko  SUB 1.kolo 5b

  LOST Dávid Važan 1b

 

Kategória seniori 21+  -70,3kg PRAVIDLA 21+

Nino Ondris  vs Jakub Lukačovič 

FFC Detva Laugarício CC Trenčín

Výsledok: WIN Nino Odris SUB 2. kolo 5b

  LOST Jakub Lukačovič 1b

 

Kategória seniori 21+  -70,3kg PRAVIDLA 21+

Roman Sekereš vs Martonicz István 

FFC Detva Budapešť TOP TEAM

Výsledok: WIN Roman Sekereš NBD  4b

  LOST Martonicz István 2b

 

Kategória seniori 21+ -77,1kg PRAVIDLA 21+

Tomáš Ondris  vs Michal Garaj 

FFC Detva Kings GYM BA

Výsledok: WIN Tomáš Ondriš  SUB 1.kolo 5b

  LOST Michal Garaj 1b

 

Kategória seniori 21+ -77,1kg  PRAVIDLA 21+

Tomáš Priadka  vs Vladimír Štefanovič 

FFC Detva Gracie Barra Pitbul Nitra

Výsledok: WIN Tomáš Priadka  TKO 1.kolo 5b

  LOST Vladimír Štefanovič 1b

 

Kategória  seniori 21+ -77,1kg PRAVIDLA U18 HELMA

Jaroslav Koláček (1992)   vs Petr Stříž (U18 2003) U18 70,9kg

Gracie Barra Pitbull Nitra JMFS Ostrava CZ

Výsledok: WIN Petr Stříž  SUB 1.kolo 5b

  LOST Jaroslav Koláček 1b

 

Kategória seniori  21+ - 65,8kg PRAVIDLA U21

Karel Vitoul  1997 vs Erik Dang  (U21 2002)

JMFS Ostrava Gracie Barra Pitbull Nitra

Výsledok: WIN Erik Dang  SUB 2.kolo 5b

  LOST Karel Vitoul 1b

 

Kategória ašpiranti U18 -65,8kg PRAVIDLA U18 HELMA

Šimon Klein  61,5kg   vs Vladimír Lacko (66,2kg)

SAI CLUB Martin Colosseum MMA Gym

Výsledok: WIN Šimon Klein  SUB 3. kolo 5b

  LOST Vladimír Lacko 1b

 

Kategória juniori U21 -61,2kg PRAVIDLA U18 HELMA

Marek Zachar (U18 2003)   vs Martin Nászari (U21 2001) 

SAI CLUB Martin Budapešť TOP TEAM

Výsledok: WIN Martin Nászari  NBD 4b

  LOST Marek Zachar 2b