Kalendár podujatí - história

MENNÝ ZOZNAM, 11.07.2020, MAMMAL 15, Bratislava

Prosím pozrite si nasledovný menný zoznam 11.07.2020 v spolupráci s Kings Gym Bratislava.  Prosím v prípade, že nemôžete prísť na zápas, prosím preukážte úctu organizátorom MAMMAL a svojmu súperovi a bezodkladne nám to nahláste. Kedy a kam sa dostaviť nájdete v popise udalosti, kliknite sem 

 

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 

DETI a MLÁDEŽ:

 

Deti:

2 x 90 seukúnd 

1 kolo Postoj

2 kolo Grappling ( bez úderov )

Nulový KONTAKT NA HLAVU 

 

Mládež: 2 x 2 min 

 ( na zemi sa nesmú udierať v prípade pádu na zem ) 

 

Deti

42 kg Samuel Grandel Fight Club Kenkyo Poprad vs Sebastián Peško Fight Club Kenkyo Poprad 

50 kg Michal Kožúch Fight Club Kenkyo Poprad vs Dávid Šebesta Gladiators Team Gym Partizánske

72 kg Alexander Gažík Fight Club Kenkyo Poprad vs Dávid Važan Colloseum MMA Martin

47 kg Alexander Koky Pit Gym Levoča vs Combat Gym Kasinsky Zvolen

 

KADETI

60 kg  

Pavol Jaseňák Fight Club Kenkyo Poprad vs Samuel Kodaj LCC TN

Jaroslav Peško Fight Club Kenkyo Poprad vs Sebastián Kanya SFG TT

 

Dominik Polák LCC TN

Dávid Frančák Progressive Gym Martin  

Adam Januš Chaos Gym Ba

Milan Varinský Fire Gym BB

Adrián Kralovič SFG TT

Andrej Podhorský Gladiators Team Gym Partizánske

Tomáš Vojtela Tomáš Bilisch Martial Arts Academy 

Dominik Toporcer Pit Gym Levoča

Daniel Klec 

Michal Čipčala Kačinský Club Zvolen

Richard Uhrin Fight Club Kenkyo Poprad 

Lukáš Štefkovič Kings Gym BA

Adam Kompas Gladiators Team Gym Partizánske 

Samuel Magyar Fight Club Kenkyo Poprad 

Michal Kopas WPG Žilina

Adam Krol JFMS Ostrava 

Šimon Krajník Pit Gym Levoča 

Alex Šurík MMA Team Slovakia Michalovce 

Peter Stríž JMFS OStrava

Jozef Tokoly Berserkers Lučenec, Fortis

Patrik Turčány Chaos Gym BA

Filip Tichannský Kickboxing Fight Club Sparta

Radomír Chovan Dracula Gym BB

Adam Lindaer Kings Gym BA

 

JUNIORI 

 

60 kg 

Matúš Puskailer Easy Gym Ružomberok 

Adam Lehmden Gladiators Team Gym  Partizánske

Martin Spevár Colloseum MMA Martin 

Marko Bôcik Progressive Gym MMA Martin 

64 kg

Timotej Tománek LCC TN

Marek Kasala Gladiators Team Gym Partizánske 

67 kg 

Mário Brezovský WPG ZA

Mark Biháry MMA Modra

Jakub Konečný Kings Gym BA

Michal Hatal Fire Gym BB

Denis Gondzala Tomas Bilishich Martial Arts Academy

Kristián Lovasz Dragon MMA Club TT

71 kg 

Jakub Hájnik WPG Žilina

Róbert Grundza Kings Gym BA 

75 kg 

Damián Halamček WPG ZA

Samuel Bordač SFG TT

81 kg 

Kristián Blažek Chaos Gym BA

Mário Truchly WPG ZA 

 

 

 

Ženy/Dievčatá:

57 kg Terézia Sósová Still Storm Club Bardejov vs 64 kg LauraSalajová (15)Fire Gym BBvs

61,2 kg Lizzy Carolina Maria Gever Van Buel Sports vs Erina Tauber Kings Gym Ba

64 kg Veronika Smolková Dracula Gym BB vs Daniela Macková Fire Gym BB

 

MUŽI:

61,2 kg 

Roman Slíž Kickboxing Fight Club Sparta 

Martin Lehocký Chaos Gym BA 

65,8 kg 

Erik Cicko LCC TN

Ľubomír Račák Fighting Academy Veľký Krtíš 

Nikolas Žlilinec Chaos Gym BA 

Julius Pelikan OFA BA 

Samuel Mello Storm Gym Handlova 

Jozef Maga Easy Gym RK

Kristíán Nguyen Chaos Gym BA

Armen Hakobyan OFA BA

Nikolas Koller Beast Gym Nitra

Dávid Bielik 

 

 

70,3 kg 

Peter Polník MMA Team Dubnica nad Váhom 

Mário Mango Chaos Gym BA

Štefan Cisár OFA BA

Kevin Čonka Pit Gym Levoča 

Ján Ondrejkovič Cerberos NVM 

Marcel Šimo Chaos Gym BA

Marek Medovarski Chaos Gym BA 

Igor Lukačovič LCC TN 

Roman Hudec CHaos Gym BA

István Martonicz Budapest Top Team 

 

 77,1 kg 

Tomáš Koltun JFMS Ostrava

Enriko Koterba Pit Gym Levoča 

Marián Slaušek TFN Gym BA

Peter Zaťko Chaos Gym BA

Roman Mrenka WPG ZA/Hanuman BA

Filip Linek SFG TT 

Filip Kadár Szayka Kempo dojo-Slovenská federácia kempo

Tomáš Szabo Hanuman Gym BA 

Dávid Šajben Hanuman Gym BA 

Ľuboš Tiefenbach TFN Gym BA 

Roland Bányi Kickboxing Fight Club Sparta 

Filip Kosa WPG Žilina 

 

83,9 kg 

Alesio Daniš Gladiators Team Gym Partizánske 

Nikolas Ďurík Dracula Gym BB

Richard Dejčík SFG TT

Ivo Vadkerti Tomáš Bilisish martials arts

Samuel Beránek Storm Gym Handlová 

Michal Garaj Kings Gym BA

Dário Gaman LCC TN

Matyás Klekner Budapest Top Team 

 

 93 kg 

Patrik Ďurík Hanuman Gym BA/ Gladiators team gym PE

Tomáš Samek Cerberos NVM

Gergély Meszáros 

Patrik Križan SFG TT

Juraj Figura Fight Club Kenkyo Poprad 

Dominik Drapáč MMA Team Slovakia Michalovce

 

Náhradníci:

Kadeti:

 

Náhradníci:

Juniori 

70 kg Nikolas Kralovenský Easy Gym Ružomberok

75 kg Patrik Šebek Colloseum MMA Martin 

86 kg Martin Kozák 

120 kg Martin Jančo OFA Ba 

 

Muži

61,3 kg Erik Tauber Pit Gym Levoča 

70 kg István Martonicz Budapest Top Team Hungary

77,1 kg Róbert Koky Tomas Bilishis Martial Arts Academy 

83,9 kg Martin Holínek Kings Gym BA

120 kg Erik Džima MMA Modra

 

 

Ženy/dievčatá: